خدمات باربری تهران به اراک

درخواست باربری و حمل بار از تهران به اراک + لیست قیمت

حمل بار از تهران به اراک , باربری تهران اراک

حمل بار از تهران به اراک , باربری تهران اراک

۵
(۱۹۴)

باربری تهران اراک و حمل بار از تهران به اراک با انواع خودرو حمل در خدمت شماست, باربری تهران سعادت به عنوان قدیمی ترین باربری تهران با بیش از ۷۵ سال سابقه می تواند در زمینه حمل بار تهران به اراک به شما کمک کند.

بهترین نرخ حمل بار به اراک بوسیله انواع ماشین حمل بار با مجوز حمل از اداره راهداری و صدور بارنامه دولتی و بیمه نامه رایگان در باربری تهران سعادت در خدمت شماست.

حمل بار به اراک توسط انواع ماشین های باربری و اتوبار انجام می شود, حمل بار تریلی به اراک, حمل بار کامیون جفت به اراک, باربری ترانزیت به اراک از جمله خدمات حمل بار از تهران به اراک است.

در ادامه می توانید اطلاعات جامعی در مورد باربری تهران اراک بخوانید و تعرفه و نرخ کرایه را مشاهده کنید. در صورتیکه می خواهید از قیمت به روز اطلاع داشته باشید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند.

 

شماره باربری تهران اراک ۸۸۹۲۶۶۲۰

 

 

باربری تهران اراک

باربری تهران اراک

انواع ماشین حمل بار به اراک با بهترین نرخ کرایه در خدمت شماست

 • کامیون تهران به اراک
 • تریلی تهران به اراک
 • خاور تهران به اراک
 • وانت و نیسان تهران به اراک

برای مشاهده نرخ و تعرفه باربری بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

تعرفه باربری

باربری تهران به اراک

باربری تهران اراک به عنوان باربری اصلی استان مرکزی در زمینه خدمات حمل بار فعالیت می کند. استان مرکزی از شمال به استان‌ های البرز و قزوین، از غرب به استان همدان، از شمال شرقی به استان تهران از جنوب به استان‌های لرستان و اصفهان و از شرق در همسایگی استان‌های قم و اصفهان قرار گرفته است. شهر اراک یکی از شهرهای اصلی و از بزرگترین شهرهای ایران است.

شهر اراک به عنوان نخستین شهر صنعتی ایران از لحاظ گوناگونی محصولات صنعتی نقش به سزایی در صنعت و کسب و کار کشور دارد. شهر اراک یکی از چهار قطب صنعتی کشور محسوب می شود و از نظر قرارگیری صنایع مادر دومین شهر صنعتی ایران است. حمل بار از تهران به اراک به دلیل صنایع گسترده ای که در شهر اراک قرار گرفته است اهمیت بسیار زیادی دارد.

باربری به اراک

باربری تهران اراک, فاصله تهران تا اراک چیزی در حدود ۲۹۵ کیلومتر است که روزانه تعداد زیادی ماشین باربری بین دو شهر تهران و اراک در حال جا به جایی هستند. اراک حدود ۱۳۰ کیلومتر با قم فاصله دارد. شهر اراک در نزدیکی تهران و اصفهان قرار دارد و در میان مسیر ترانزیتی غرب و جنوب قرار دارد و یکی از مسیر های اصلی و راه های کلیدی برای باربری کشور است.

باربری از تهران به شهر های اراک

باربری تهران به شهرستان یکی از خدمات اصلی تهران سعادت است. حمل بار از تهران به استان مرکزی, باربری تهران به تفرش, باربری تهران به کمیجان, باربری تهران خمین, باربری تهران محلات, باربری تهران آشتیان, باربری تهران آستانه, باربری تهران توره, باربری تهران دلیجان, باربری تهران به رازقان, باربری تهران به سنجان, حمل بار تهران به شاهزند, باربری تهران به کارچان, باربری تهران به ساروق, باربری تهران به پرندک, باربری تهران به خنداب, باربری تهران به نراق, باربری تهران به نوبران و کرایه پایین تر با بار برگشتی اراک انجام می شود.

حمل بار از تهران به اراک

برای حمل بار از تهران به اراک از خاور, کامیون تک, کامیون جفت و تریلی می توانید استفاده کنید. ماشین های حمل بار شامل تریلی تهران به اراک, خاور تهران اراک ,کامیون جفت تهران اراک ,کامیون تک تهران اراک, حمل بار با ترانزیت تهران اراک, تریلی چادری تهران اراک, ماشین ده چرخ تهران‌ اراک, ماشین هجده چرخ اراک انجام میشود.

 

حمل بار تهران به اراک

حمل بار از استان تهران به اراک

معرفی باربری تهران به اراک

پیشرفت علم همیشه بدون توقف بوده است و هر روز که می گذرد، در جای جای دنیا شاهد تغییرات عظیمی در روند حمل و نقل ها، نوع وسایل نقلیه مورد استفاده، دگرگون شدن باربری ها و حمل و نقل ها و… هستیم. اگر شما هم به دنبال یافتن اطلاعات از باربری تهران به اراک هستید، با ما همراه باشید.

حمل بار از تهران به اراک

یکی از انواع خدمات ارائه شده توسط موسسه های حمل و نقل و اسباب کشی ، باربری تهران به اراک است. با توجه به اینکه شهر اراک به پایتخت کشور نزدیک است، روزانه تعداد زیادی باربری و حمل بار از تهران به سمت این شهر روانه می شود. باربری تهران به اراک باید قابل اعتماد باشد تا در نهایت آسودگی خاطر مشتری، بار ها به مقصد برسند. اما به راستی چه موسسه حمل و نقلی برای این باربری یا اتوبار مناسب است؟

معرفی موسسه تهران سعادت

در جواب سوال پیشین می توان گفت که باید به دنبال با تجربه ترین ها باشیم، تهران سعادت اولین آن ها است! باید به دنبال منظم ترین و حرفه ای ترین ها باشیم، این موسسه زبانزند است! باید به دنبال پیگیری منظم بار ها در حین انجام پروسه حمل و نقل باشیم، تهران سعادت بهترین خدمات را ارائه می دهد! اما این موسسه برای اولین بار چگونه خود را در دنیای حمل و نقل ها ظهور داده است.

برای اولین بار حدود ۷۵ سال پیش در تهران، موسسه ای برای حمل و نقل ها و انجام سفارشات باربری ها تاسیس شد. این موسسه در ابتدای شروع به کار خود آینده ای روشن و کاملا حرفه ای را در ادامه شغل خود می دید و یکی از اهداف بزرگ آن برای رسیدن، کسب رضایت قلبی مشتریان بود.

در ادامه با خدمات ارائه شده توسط موسسه بین المللی حمل و نقل تهران سعادت آشنا خواهیم شد، اما قبل از آن با شهر اراک آشنا شویم تا باربری تهران به اراک و شرایط آن برایمان ملموس تر شوند:

معرفی شهر اراک

شهر اراک مرکز استان مرکزی است و طبق آخرین آمار سرشماری ها در سال ۱۳۹۵ ، با دارا بودن بیش از ۵۲۰۰۰۰ جمعیت ساکن، هجدهمین شهر پرجمعیت ایران به شمار می آید. اراک پیرو داشتن ارتفاعی بیش از ۱۷۰۰ متر از سطح دریا، روز های زمستانی و سرد زیادی را در طول سال تجربه می کند.

 

باربری تهران به اراک

باربری تهران به اراک

 

از لحاظ جغرافیایی، شهر اراک مستعد باربری تهران به اراک بسیار مطلوب و پر مخاطبی است؛ چرا که از شمال به تفرش و فراهان، از شرق به شهر قم، از جنوب به خمین و از غرب به خنداب منتهی می شود. این شهر با دارا بودن اقلیمی تقریبا سرد، بهار و تابستان های کوتاهی را دارا است.

از حیث گردشگری این شهر دارای مراکز زیادی است که برای مسافرین می تواند بسیار جذاب باشد. برای مثال:

 • آثار تاریخی همچون بازار اراک، حمام چهارفصل و خانه حسن پور
 • جاذبه های طبیعی مثل منطقه تفرجگاهی سرخ کوه، تالاب میقان، ناحیه تخت سادات، منطقه دره گردو و…
 • جاذبه های مذهبی همانند کلیسای مسروپ مقدس، امامزاده محمد عابد، مقبره آقا نورالدین عراقی و…
 • موزه های دیدنی همچو موزه مردم شناسی، موزه صنایع دستی، موزه تنوع زیستی، موزه سنگ و گوهر، موزه سلطان آباد و…

این شهر از نظر ترابری ها و همچنین باربری و اتوبار بسیار مورد توجه است. به طوریکه انواع ایستگاه ها و ترمینال های اتوبوس، تعدادی فرودگاه، ایستگاه های قطار، ایستگاه های تاکسی و… به سمت این شهر هر روزه مخاطب دارد.

معرفی دیگر خدمات موسسه تهران سعادت در باربری تهران به اراک

از دیگر خدمات ارائه ای توسط این موسسه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مشاوره تمام وقت با مشتریان از طریق راه های مختلف
 2. پیگیری منظم متخصصان مجموعه در طول انجام باربری تهران به اراک شما
 3. انبارداری هوشمند و مطابق با علم و تکنولوژی روز
 4. مسئولیت پذیری و امانت داری درخور سفارش شما
 5. کسب رضایت شما برای سفارش های بعدی

 

 • این موارد بخشی از خدمات ارائه ای توسط این شرکت بودند. شما می توانید از طریق راه های مختلف تماس با این مجموعه، برای ثبت انواع باربری های خود اقدام کنید. از همان تماس اول شما با ایشان، مشاورانی متعهد به کار در خدمت شما خواهند بود.
 • در ادامه شما با استخدام شدن کارگرانی متخصص در این امر مواجه خواهید شد که تمامی کار های باربری اعم از بارگیری، جا به جایی، انبار داری، بارچینی و باربرداری را در نهایت حرفه انجام می دهند. این مجموعه کار باربری و اتوبار را حرفه و هنر می داند؛ پس با این نکته تمامی مراحل در نهایت ظرافت و دقت انجام شود، خیالتان راحت باشد.
 • مسئولیت پذیری این مجموعه شما را از هرگونه نگرانی درباره آسیب دیدن وسایل در حین باربری حفظ می کند و در صورت مواجه شدن وسایل با آسیب های احتمالی، تمامی خسارات توسط بیمه ای که موسسه هزینه آن را متقبل شده است پرداخت خواهد شد.

باربری تهران به اراک

حمل بار از تهران به اراک برای حمل بارهای صنعتی به اراک, حمل بارهای کشاورزی به اراک, حمل بارهای کارخانجات به اراک، حمل محموله ترافیکی به اراک, حمل بار پتروشیمی به اراک, حمل بار نفت و گاز به اراک, حمل بار مخازن به اراک, حمل بار ترانزیت به اراک و حمل مبلمان به اراک و حمل اثاثیه منزل به اراک در سریع ترین زمان ممکن توسط تهران سعادت انجام می شود. حمل اثاثیه شهرستان از مبدا تهران به اراک هم یکی دیگر از خدمات تهران سعادت است.

 

باربری تهران اراک

باربری و اتوبار به اراک, باربری اتوبار تهران اراک, برای حمل بار از درب کاخانه و باربری از درب انبار نیز می توانید با ما تماس بگیرید تا سرویس باربری و حمل بار را به شما ارائه کنیم. حمل بار از درب انبار یکی از خدمات تخصصی باربری تهران سعادت است که با توجه به حجم زیاد بارهای ارسالی از انبار ها  کارخانه ها می توان خدمات مختلف و متنوع حمل بار و حمل و نقل را به مشتریان عزیز ارائه کرد. باربری شهرک صنعتی شمس آباد به اراک , حمل بار تهران اصفهان , حمل بار تهران بوشهر , باربری تهران مشهد , باربری تهران بندر عباس , باربری سه راه آدران به اراک خدماتی از که باربری تهران اراک ارائه می دهد.

 

حمل بار از تهران به اراک با بارنامه دولتی معتبر

حمل بار از تهران به اراک, باربری تهران اراک, به این نکته بارها اشاره کرده ایم که برای باربری شهرستان از جمله حمل بار از تهران به اراک نیاز است تا بارنامه دولتی صادر شود و در صورتیکه شما حمل بار خود را مستقیماً به باربری ها نسپارید در این بین دلال ها واسط شما و باربری و اتوبار می شوند و مبلغ بسیار زیادی را به عنوان کمیسیون از هزینه پرداختی شما را برمی دارند . در حالیکه در صورتیکه شما با یک باربری معتبر کار کنید باربری سودی در حدود ۵ الی ۱۰ درصد از کل مبلغ را به عنوان کارمزد دریافت می کند که مبلغ مذکور در دل کرایه است و شما چیزی بیشتر از مبلغ کرایه اعلامی را پرداخت نمی کنید.برای حمل بار از تهران به اراک  لازم به تاکید مجدد است که حمل بار برون شهری بدون بارنامه دولتی ممنوع می باشد .

 

تعرفه کرایه باربری تهران اراک

باربری تهران اراک, حمل بار از تهران به اراک, کرایه حمل بار از تهران به اراک در حال حاضر به دلیل شرایط بازار و نواسانات و تغییر کرایه راننده ها به صورت روزانه تغییر می کند، کرایه های زیر برای تاریخ ۱۴۰۱ است و برای استعلام قیمت به روز می توانید با ما تماس بگیرید.

برای مشاهده نرخ و تعرفه باربری بر روی لینک زیر کلیک کنید

تعرفه باربری

 

کرایه خاور از تهران به اراک۱.۳۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی از تهران به اراک۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون تک از تهران به اراک۲.۲۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون جفت از تهران به اراک۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه ترانزیت از تهران به اراک۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه چادری از تهران به اراک۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

تلفن باربری تهران اراک ۸۸۹۲۶۶۲۰

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱۹۴

02188926620