حمل بار دربستی

حمل بار دربستی از استان تهران به سراسر ایران با انواع خودرو حمل بار.

باربری تهران سعادت بار شما را به صورت دربستی با حداقل هزینه و بدون دغدغه به سرار کشور حمل می کند. در اختیار داشتن بزرگترین ناوگان تحت پوشش، رانندگان مطمئن و انواع ماشین های باری، این اطمینان را به شما میدهد که بار شما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت جا به جا می شود و به مقصد میرسد.

رانندگان تحت پوشش

در اختیار داشتن بزرگترین ناوگان رانندگان تحت پوشش و انواع ماشین های باری

نرخ حداقلی

تهران سعادت با حذف نمودن واسطه ها و همچنین صدور بارنامه توسط خود موسسه توانسته هزینه ها را به حداقل برساند و پایینترین نرخ ممکن را به مشتریان ارائه نماید

بیمه مطمئن

با بیمه شدن بار شما می توانید با خاطر آسوده و بدون احساس ریسک نسبت به ارسال بار خود اقدام نمایید

اولین و قدیمی ترین باربری تهران

حمل و نقل برون شهری

باربری تهران سعادت به عنوان اولین باربری ایران همواره سعی کرده تا با ارائه بهترین کیفیت خدمات به مشتریان خود علاوه بر نخستین بودن، در زمره بهترین و با کیفیت ترین ها قرار بگیرد. سابقه ۷۰ ساله تهران سعادت خود دلیلی بر این ادعاست.
خدمات حمل و نقل بار در تمامی ابعاد (از خرده بار تا بارهای ترافیکی و محموله های سنگین)، خدمات مربوط به انبارداری، خدمات بسته بندی، بارگیری و تخلیه حرفه ای  از جمله سرویس هایی هستند که طی این سال از سوی تهران سعادت به مشتریان ارائه شده است.

 • سابقه ۷۰ ساله

 • حمل و نقل بین الملل

 • حمل بار به تمام نقاط ایران

 • راننده‌ها با سابقه تایید شده

 • همکاری با شرکت های بزرگ

 • نرخ حداقلی خدمات

باربری

حمل بار دربستی باربری تهران سعادت

امروزه نیاز ها در جوامع مختلف با توجه به پیشرفت های حاصله، انسان ها را به سمت اتوماتیک و مدرنیزه انجام دادن برخی کارها سوق داده است.انسان در هر نیازی بدنبال پاسخ آن می گردد و پس از دریافتن اینکه آیا آن پیشنهاد و جواب سوال مناسب و کاربردی است یا خیر، به فکر انجام آن می افتد. حمل بار دربستی و محموله ها نیز یکی از نیاز هایی است که ممکن است در زندگی هر فرد اتفاق بیفتد و به طبع فرد را وادار کند تا بدنبال پاسخ بگردد. حالا سوال اینجا است که موسسات حمل و نقل مختلف چه نوع باربری هایی انجام می دهند. حمل بار بصورت غیر مستقل و پر خطر( از جانب آسیب دیدن وسایل) که محبوب مردم نیست ولی همچان بسیاری از موسسات و باربری ها این شیوه نامناسب را در انجام باربری خود بکار می برند.

حمل بار دربستی یکی از گزینه هایی است که درخور نیاز شما است و پاسخی خوب برای آن می تواند باشد. به طوری که شما در این نوع باربری دیگر هیچ نگرانی بابت بسلامت رسیدن محموله خود به مقصد ندارید و می توانید با آسودگی خاطر کار را به کاردان بسپارید!

اما به راستی که برای سفارش حمل بار دربستی چه باید کرد!؟

جواب این سوال نزد ما است! بهتر است بگوییم نزد با تجربه ترین و اولین موسسه حمل و نقل در تهران، یعنی موسسه حمل و نقل تهران سعادت. این موسسه بطور کاملا حرفه ای کاربلد به هر نوع نیاز شما از هر نوع باربری پاسخ خواهد داد. در ادامه به بررسی دقیق تر این موسسه خواهیم پرداخت.اگر باهم به بیش از ۷۰ سال پیش برگردیم، درخواهیم یافت که هیچ موسسه و ارگانی برای حمل بار مردم در تهران وجود نداشته است! واقعا برای مردم آن زمان، کار بسیار سختی خواهد بود تا حمل بار دربستی را بطور شخصی انجام دهند!

اما با تاسیس موسسه حمل و نقل تهران سعادت، دیگر مردم می توانستند با خیال راحت باربری های خود را تحویل این موسسه دهند. همانطور که می دانیم تجربه در هر امری حرف زیادی برای گفتن دارد! پس بگذاریم تا حرفه ای اینچنین را در قالب تجربه دراز مدت و کاملا محبوب بررسی کنیم.این موسسه خدمات بسیار عالی و گسترده ای را در خدمت مشتریان خود قرار می دهد و مشتری مداری را یکی از اصول کار خود می پندارد.

خدمات ارائه شده در حمل بار دربستی تهران سعادت

 • حرفه ای بودن خاص خود موسسه:
  باربری اصولا یک کار نیست، بلکه یک هنر و حرفه است! این دیدگاه را می توانیم از سخت کوشی و جدیت تمام کارمند های موسسه تهران سعادت دریافت کنیم.

  قطعا انجام کار توسط حرفه ای ها لذت دو چندانی خواهد داشت و خاطره لذت بخشی بر جای خواهد گذاشت.
 • مشاوران برتر در زمینه ثبت و راهنمایی پیشنهاد برای شما:
  در همان ابتدای تماس شما با این موسسه، مشاوران در ساعات مختلف شبانه روز پاسخ گوی سوالات و ثبت سفارشات شما هستند. در آغاز شما نیازتان و نیز انتظارتان از یک حمل بار را با ایشان در میان می گذارید.

  پس از آن خواهید دریافت که کار را بطور کاملا حرفه ای و منصفانه برای شما شرح خواهند داد.
 • بیمه کردن وسایل تحویلی شما برای باربری:
  پس از ثبت سفارش شما و تایید نهایی موسسه و شخص خودتان، وسیله شما با توجه به ارزش آن، بیمه می شود.

  هزینه بیمه کردن وسایل شما کاملا بر عهده موسسه خواهد بود و شما نیازی به پرداخت نخواهید بود. البته باید ذکر شود که اگر وسیله شما بسیار گرانبها بوده و هزینه بیمه شدن آن نامتعارف باشد، کمی از مبلغ بیمه را تحت عنوان مابه التفاوت از شما دریافت خواهند کرد.
 • حمل بار دربستی و کاملا شخصی برای شما:
  حمل بار شما چه در سطح شهر و چه در سطح کشوری باشد، بطور کاملا دربستی و مستقل انجام خواهد شد.

  پس با این اوصاف دیگر نگرانی بابت آسیب های زیاد احتمالی در طول حمل بار دربستی از سوی موسسه را نخواهید داشت.
 • امانت داری، اصل کار این موسسه:
  کارمندان این موسسه بطور بسیار حرفه ای و منظم اصل امانت داری را سر لوحه کار خود قرار داده اند. وسایل و بار شما که حتی اگر از تهران به دورترین جای کشور نیز ارسال شوند، باید از امانت داری و بیمه بودن وسایل خود اطمینان خاطر داشته باشید.
 • پیگیری منظم از ابتدا تا انتهای حمل و نقل شما:
  از همان ابتدای تماس شما که بصورت مشاوره ای است ، تا انتهای امر حمل بار، شما پیگیری دقیقی از وضعیت سفارش خود در هر لحظه خواهید داشت.
  این فاکتور در برنامه ریزی های شما بسیار حائز اهمیت است و می توانید بطور کاملا برنامه ریزی سفارش خود را از همین الان شروع کنید!

حمل تریلی دربستی

حمل بار با خودرو تریلی از مبدا تهران تا مقصد نهایی از خدمات باربری تهران سعادت می باشد. حمل با انواع خودرو تریلی کفی، تریلی لبه دار و تریلی چادری به صورت شبانه روزی و همراه با صدور بارنامه دولتی و همچنین بیمه نامه متعبر از خدمات حمل تریلی دربستی در باربری تهران سعادت می باشد.

قیمت حمل تریلی دربستی

برای اطلاع از قیمت لطفا با شماره ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید.

حمل کامیون دربستی

حمل بار با کامیون دربستی به صورت داخل شهری و برون شهری با انواع کامیون حمل بار توسط با سابقه ترین باربری تهران به صورت ۲۴ ساعته انجام می پذیرد.

قیمت حمل کامیون دربستی

برای اطلاع از قیمت و نرخ کامیون دربستی لطفا با شماره ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید.

02188926620