خدمات اتوبار و باربری در شرق تهران

درخواست حمل بار و باربری در شرق تهران

اتوبار و باربری شرق تهران

۵
(۱۶)

باربری شرق تهران

باربری تهران سعادت یکی از بزرگترین و با تجربه ترین شرکت های حمل بار در ایران و خاورمیانه  می باشد. این شرکت با بیش از ۵۰ سال سابقه کاری همواره در حال پیشرفت است.شرکت تهران سعادت تمام تلاش خود را می کند تا مشتری و طرف دوم قرارداد نهایت رضایت را بابته کاری که به این شرکت سپرده است داشته باشد و هیچ گونه کم کاری نمی کند. معنای لغوی باربری، حمل و نقل و معنای عامیانه همان جا به جایی اسباب می باشد. قدمت باربری مربوط به سال ها قبل می باشد. درطول سالیان مختلف، افراد به دنبال به دست آوردن راه و روش های متفاوت برای راحت کردن حمل و نقل اسباب و به اصطلاح اسباب کشی می باشند. امروزه افراد از تکنولوژی و پیشرفت های آن استفاده کرده و میزان سختی های باربری و حمل و نقل را به حداقل رسانده اند. 

امروزه همه مردم برای جا به جایی وسایل خود به ماشین های مخصوص حمل و نقل و همچنین خدمات مخصوصی در این زمینه نیاز دارند، به همین دلیل شرکت های حمل و نقل بار یا همان باربری زیادی در سراسر کشور برای رفع نیاز مردم در این زمینه تاسیس شده اند. افراد برای استفاده از خدمات باربری در منطقه شرق تهران باید از خدمات برتر و مهم ارائه شده در باربری ها اطلاع لازم را کسب کنند تا بتوانند با اطمینان خاطر کامل وسایل و اسباب خود را به شرکت مورد نظر بسپارند.

از مهم ترین و برترین ویژگی های خدمات باربری شرق تهران می توان به بکارگیری کارگران با نیروی جسمانی مناسب، سرویس های سریع در انتقال اسباب، استفاده از ماشین های مخصوص و مناسب حمل و نقل با مدل های جدید و … اشاره کرد.

معرفی خدمات شرکت تهران سعادت در باربری شرق تهران

۱.بسته بندی محصولات.

۲.جابجایی بار به مقصد های دلخواه مشتری.

۳.عدم محدودیت در امر جابجایی و مسافت.

۴.داشتن کارگران زبر دست و ماهر.

۵.داشتن انبار برای نگهداری بار.

۶.کار تمام وقت و مداوم.

حال می خواهیم امر بسته بندی را کمی برایتان بازگو کنیم:

قطعا امر بسته بندی مسئله ای مهم برای شرکت تهران سعادت و همچنین مشتری است. زیرا بسیاری از مردم وقت کافی برای بسته بندی وسایل را ندارند و به خوبی این کار را انجام نمی دهند.نه تنها بسته بندی باید درست انجام شود بلکه باید دانست که چه وسایلی را چطور وچگونه بسته بندی کرد تا  تمام جوانب ایمنی کار در اسباب کشی رعایت شود و اتفاقی برای اسباب و وسایل شما نیفتد.شرکت باربری تهران سعادت از چسب های مخصوص برای بسته بندی استفاده می کند. کارتن های بسته بندی به اندازه کافی مقاوم هستند و مقوای بکار رفته در آن ها با کیفیت است.

اتوبار و باربری شرق تهران

اتوبار و باربری شرق تهران

معرفی شرق تهران و محلات معروف این منطقه و خیابان های آن

شرکت تهران سعادت برای اینکه نیاز های باربری شرق تهران را مرتفع سازد خط سرویس باربری شرق تهران را تاسیس کرد. باربری شرق تهران از پرترافیک ترین خط های سرویس شرکت می باشد.

ابتدا می خواهیم دلیل پرترافیک بودن  خط سرویس باربری شرق تهران را بازگو کنیم:

تهران نو، حشمتیه، وحیدیه، پیروزی، شمس آباد، نظام آباد، شهرک امید، مجیدیه، حکیمیه، کالاد، نیرو هوایی، تهران پارس، گرگان، نرمک از محلات شرق تهران هستند.با توجه به تعداد زیاد این محلات و تردد های زیاد قطعا نیاز به یک خط سرویس سریع برای جابجایی و حمل بار است تا وقت زیادی از مردم گرفته نشود و سریع به سایر کارها برسند.خط سرویس باربری شرق تهران برای همین جز پرترافیک ترین و پر استفاده ترین خط های سرویس شرکت تهران سعادت می باشد. این خط سرویس تحت نظارت شرکت تهران سعادت است.محلاتی که در بالا به آن اشاره کردیم و نام بردیم از لحاظ ساختمانی شباهت زیادی به یکدیگر دارند. عاملی که باعث گران شدن خانه در این منطقه می شود ارتفاع محل است که نقشی به سزایی دارد.

بیشتر بخوانید :

باربری تهرانپارس

باربری پیروزی

مثلا قیمت خانه در پیروزی با قیمت خانه در رسالت کاملا فرق دارد البته قیمت باربری برای این دو محله فرق چندانی ندارد و مشتری شرکت ما نباید از لحاظ قیمت احساس نگرانی کند. بافت شرق تهران بسیار قدیمی است واز لحاظ قدمت از غرب تهران بیشتر است. البته قسمت های نوساز نیز دارد ولی قسمت های قدیمی آن بسیار بیشتر است. این قسمت تهران بسیار رو به گسترس می باشد.با توجه به گسترش منطقه شرق تهران که شمال مناطق ۴، ۸، ۱۳ و۱۴ می شود خط سرویس باربری شرق تهران نیز بیش از پیش  در حال ترقی و گسترش است. شرکت تهران سعادت با توجه به این عوامل ماشین های حمل بار این منطقه را هم مجهز تر کرده است و هم بیشتر تا سره زمان مشخص سرویس دهی انجام شود.

اتوبار و باربری شرق تهران

اتوبار و باربری شرق تهران

۷ مورد از مهم ترین و اساسی ترین وظیفه های باربری شرق تهران

 در این قسمت از مقاله موضوع برترین ویژگی ها و وظایف باربری شرق تهران را مورد بررسی قرار می دهیم.هر شرکت باربری می تواند یکسری هدف را برای خود و در جهت برای کسب اعتماد بیشتر مشخص کند. شرکت باربری در منطقه شرق تهران یک سری وظایف خاص و ایده آل همانند ارائه خدمات به مشتریان به بهترین شکل ممکن و … را سرلوحه ی تمام کارکنان خود قرار داده است تا در کنار کسب رضایت مشتری بتواند اعتماد آن ها را برای سایر حمل و نقل ها جلب کند.

۱ – مشخص نمودن هزینه دقیق باربری قبل از تحویل بار

باربری شرق تهران برای مشخص شدن هزینه ی انتقال اسباب به بهترین شکل ممکن قبل از بار کردن وسایل و با توجه به وسیله ی حمل ونقل مورد نیاز و میزان اسباب های موجود بیان می کند و مشتری با برآورد هزینه های خود صرفه بودن یا نبودن و … را متناسب با بودجه ی خود مورد بررسی قرار می دهد.روشن شدن هزینه های اسباب کشی و یا حمل و نقل بارهای مختلف برای تمام مشتریان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

۲ – ارائه پیشنهاد مناسب در ارتباط با بهترین زمان ممکن برای اسباب کشی

راهنمایی کردن افرادی که قصد اسباب کشی را دارند می تواند نقش بسیار مهمی را در کسب رضایت مشتری ایفا کند. باربری در منطقه شرق تهران به طور معمول پیشنهاد های متناسبی را با موقعیت خاص مشتری در ارتباط با زمان اسباب کشی ارائه می دهند. به عنوان مثال بسیاری از افراد بر این باورند که بهترین زمان ممکن برای اسباب کشی و حمل بار روز های تعطیل می باشد در حالی که در روز های تعطیل به دلیل بیرون رفتن افراد جهت تفریح و … میزان ترافیک در سطح شهر بسیار می باشد.

۳ – ارائه ی پشنهاد در ارتباط با انتخاب نوع وسیله حمل و نقل اسباب توسط باربری شرق تهران

احتمالا شما هم از این موضوع اطلاع دارید که هزینه ی انتقال اسباب با انواع ماشین های باربری متفاوت می باشد. به عنوان مثال استفاده از یک وانت بار یا نیسان برای انتقال بار بسیار کم تر از هزینه ی ماشین های بزرگ تر می باشد. باربری در منطقه شرق تهران وظیفه دارد که بهترین انتخاب ممکن را متناسب با نوع بار مشتری و مقدار آن به مشتری پیشنهاد کند. این پیشنهاد در بعضی از مواقع می تواند به ضرر باربری محسوب شود.

۴ – بکارگیری و استفاده از نیروی کارگرماهر و مجرب

بسیاری از افراد بر این باورند که شرکت های باربری و حمل و نقل، تنها وظیفه ی انتقال وسایل و اسباب را از مبدأ به مقصد دارد در حالی که این شرکت ها وظیفه ی بسته بندی وسایل را به بهترین شکل ممکن دارند. بسته بندی اسباب موجود در داشتن یک اسباب کشی خوب و بدون صدمه و خسارت می تواند نقش بسیار مهمی را ایفا کند. باربری در منطقه شرق تهران با استفاده از افراد ماهر و با نیروی جسمانی مناسب انتقال اسباب را بدون کوچک ترین آسیبی انجام می دهند.

۵ – نوشتن قرار داد دقیق

بسیاری از افراد با در دست داشتن یک نوشته و یا به اصطلاح مدرک که شامل متن اصلی قرار داد و بندهای مشخص باشد، اطمینان خاطر بیشتری به دست می آورند. پس از مطالعه ی بندهای قرار داد و داشتن رضایت کامل، آن را امضاء کرده و در صورت به وجود آمدن کوچک ترین مشکل می تواند از طریق قرارداد اقدام قانونی کند.

۶ – سرعت بالا در نقل و انتقال

از مهم ترین ویژگی و وظایف باربری در منطقه شرق تهران انتقال دادن اسباب مشتری در اسرع وقت و با دقت فراوان می باشد. با توجه به این که بسیاری از افراد اسباب کشی و … خود را با برنامه ریزی انجام می دهند، هرگونه بی نظمی و تاخیر در انتقال اسباب می تواند برنامه ی آن ها را به هم زند به همین دلیل شرکت باربری باید پاسخگوی هرگونه تاخیر و یا بی نظمی در فرآیند انتقال اسباب باشد.

۷ – دارا بودن بیمه نامه باربری شرق تهران

هنگام مراجعه به باربری های مختلف به دارا بودن بیمه نامه توجه ویژه ای داشته باشید. درست است که باربری شرق تهران از افراد ماهر و مجرب برای بسته بندی و انتقال وسایل استفاده می کند، اما به قول معروف حادثه هیچگاه خبر نمی کند. باربری در منطقه شرق تهران برای بارهای مشتریان خود یک بارنامه ارائه ی دهد تا در صورت افتادن هر اتفاقی خسارت وارد به صاحب بار جبران شود.

در صورتی که شما به کمک یک شرکت باربری معتبر و قابل اعتماد نیاز دارید، ما به شما شرکت باربری شرق تهران سعادت را پیشنهاد می کنید. شرکت باربری تهران سعادت به شما در انتقال وسایل شما با کم ترین زمان ممکن و سطح امنیت بالا کمک خواهد کرد.  این شرکت آماده ارائه ی خدمات مشاوره در زمینه ی حل و نقل به تمام مشتریان خود می باشد.

چگونه کارگران شرکت تهران سعادت به چنین مهارتی برای حمل بار و بسته بندی در باربری شرق تهران رسیده اند؟

کارگران شرکت تهران سعادت و همچنین کارگران خط سرویس باربری شرق تهران قبل اینکه مشغول به کار شوند تمام دوره های اموزشی و کارورزی را سپری می کنند . زیرا بحث درباره ی حمل بار و اسباب زندگی آنان است و نباید اتفاقی برای چنین وسایلی بیفتد.هستند وسایلی که علاوه بر ارزش مادی دارای ارزش معنوی بسیاری هستند و باید هنگام حمل چنین وسایلی تمام موارد ایمنی رعایت شود تا مشکلی ازبابت خسارت به اموال پیش نیاید.خط سرویس باربری شرق تهران به شدت مورد بازبینی و نظارت شرکت تهران سعادت می باشد زیرا این خط سرویس بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و شرکت نمی خواهد خدشه ای به اعتبارش وارد شود.

ماشین های حمل بار این اتوبار دارای امکانات مجهز وپیشرفته هستند و رانندگانی که برای این کار انتخاب می شوند بسیار ماهر می باشند و انچه که برای شرکت اهمیت دارد رضایت شما عزیزان می باشد.

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱۶

Comments (3)

 1. علی
  اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۰

  مطلب خوبی در رابطه با باربری شرق تهران بود ممنون از شما

 2. رضا
  اسفند ۲۳, ۱۳۹۹

  خدمات باربری شرق تهران در این شرکت بسیار عالی بود

 3. محمد
  اسفند ۲۱, ۱۳۹۹

  من از خدمات باربری شرق تهران این شرکت استفاده کردم و بسیار راضی بودم ممنون از شما و تیم خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 3 =

02188926620