خدمات باربری غرب تهران

درخواست حمل بار و باربری در منطقه غرب تهران

اتوبار و باربری غرب تهران

۵
(۱۹)

باربری غرب تهران

با وجود هزینه های سنگین اجاره و همچنین تنوع زیاد در خانه های اجاره ای و مشاغل صنعتی که در آن ها دستگاه های سنگین و حجیم مورد استفاده قرار می گیرد، فکر اینکه چگونه و چطور این وسایل و ابزار قابل جابجایی و اسباب کشی است دغدغه افراد شده است و واقعا موجب اضطراب و نگرانی می شود. اما باربری تهران سعادت با راه اندازی خط باربری غرب تهران با همه امکانات لازم و کافی و البته کارکنان حرفه ای و با سابقه در اختیار شماست تا بتوانید وسایل خانه و ابزار آلات سنگین کارگاه و مغازه های خود را بدون کمترین آسیب جابجا و حمل کنید. باربری غرب تهران

 

آشنایی با خیابان های منطقه غرب تهران

غرب تهران جزء محل های بالانشین شهر محسوب می شود که هزینه اجاره و رفت وآمد و دیگر موارد در آن نسبتا بالاست و اقامت در این مناطق برای هر شخصی مناسب نیست؛ مثلا قیمت خانه در محل هایی مانند: صادقیه، اشرفی و پونک با قیمت های سایر محل های تهران بسیار فرق دارد و نسبتا بالا و گران است. قیمت در مناطق مرکزی و شرقی شهر مناسب تر است تا غرب. هر چه محله ها به شمال تهران نزدیک شود قیمت ها رو به افزایش می گذارد. خیابان ستار خان یکی از قدیمی ترین و مشهور ترین خیابان های غرب تهران محسوب می شود. نام این خیابان تاج بوده است که بعد ها به ستار خان تغییر یافته است. در واقع نام این خیابان به دلیل رشادت های یکی از سرداران نهضت مشروطه یعنی ستار خان به خیابان ستار خان نام گرفت. خیابان ستار خان از آریاشهر آغاز می شود و با گذشتن از میدان اول صادقیه به تقاطع خیابان خسرو می رسد. پس از اینکه به سه راه تهران ویلا برسد، خیابان باقر خان شروع می شود. بازارچه ستار خان یکی از مهم ترین بازارهای خرید در غرب تهران است.

پونک محله ای در غرب تهران است که به دلیل فراوانی گل پونک در این منطقه به این نام نهاده شده است. قسمت اعظم پونک در منطقه ی ۵ تهران و بخشی کوچکی از آن در منطقه ی ۲ تهران واقع است. اتوگالری غرب تهران همه مسیر های گفته شده تا به اینجا را پوشش می دهد و قابل سرویس دهی برای هموطنان عزیزمان است.

اتوبار و باربری غرب تهران

اتوبار و باربری غرب تهران

پونک از غرب به جنت آباد و از شمال به حصارک و از جنوب به باغ فیض محدود می شود. قدیمی ترین محله پونک نیز ده پونک است. درگذشته در این منطقه خانه مسکونی کمتر دیده میشد و بیشتر پر از باغ و درخت بود. صادقیه از دیگر محل های معروف در غرب تهران است. در تفاسیر تاریخی آمده است که این محله در زمان ناصرالدین شاه به وجود آمده است. صادقیه جزء تجاری ترین منطقه های غرب تهران محسوب می شود. شرکت تهران سلامت به دلیل حجم بالای خرید و فروش لوازم در این منطقه دارای سرویس های حمل و نقل بسیار مقرون به صرفه است.

بیشتر مطالعه کنید :

باربری جنت آباد

باربری سعادت آباد

باربری شهرک غرب

جنت آباد نیز یکی دیگر از محله های معروف غرب تهران و جزو باربری غرب تهران است که در منطقه ۵ شهرداری قرار دارد. بلوار جنت آباد از جاده ای به نام حصارک شروع می شود و به خیابان آیت الله کاشانی ختم می شود. از دیگر بزرگ راه های این منطقه می توان بزرگ راه همت، آبشناسان، چهار باغ، خیابان ۳۵ متری لاله را نام برد.

با وجود چنین منطقه بزرگی از لحاظ وسعت قطعا برای جا بجایی وسایل و ابزار نیاز به یک سیستم حمل ونقل مطمئن دارید. به سیستم و شرکتی نیاز دارید که با خیال راحت کار بسته  بندی و حمل و جابجایی وسایل را به آن بسپارید و خودتان تنها منتظر این جمله باشید که کار تمام است! شرکت تهران سعادت با باربری غرب تهران از آن دسته شرکت هایی که هدف اصلی و اول آن رضایت مشتری و راضی بودن او از خدماتی است که می گیرد. به همین دلیل این شرکت بسیار معروف است و شما  قبل از اینکه کار جابجایی و حمل و نقل را به آن بسپارید می توانید از رضایت سایر مشتریان اطلاعات کسب کنید. طبق قرار دادی که اتوبار غرب تهران با شما منعقد می کند هر گونه آسیب به ابزار و دستگاه های شما حین جابجایی یا بسته بندی بر عهده شرکت می باشد و موظف است خسارت وارد شده به مشتری را تمام و کمال جبران کند. بنابراین از این حیث، هیچ جای نگرانی وجود ندارد و شما می توانید خیلی راحت کار ها را به این شرکت بسپارید. یکی دیگر از مسائلی که مطر ح می شود جابجایی و حمل به موقع ابزار و وسایل مشتری است که بعضی از شرکت های رقیب توجهی به این قسمت از کار نمی کنند و سر وقت در محل مورد نظر حاضر نمی شوند؛ همین امر با توجه به زندگی پرمشغله مردم سبب عصبانیت و ناراحتی مشتری می شود، اما این شرکت اتوبار با داشتن پرسنل زیاد و همچنین برنامه ریزی دقیق همه جابجایی ها را طبق زمان مشخص شده در قرارداد انجام می دهد و همه موارد سر وقت خود انجام می شود؛ در نتیجه شما می توانید با خیال آسوده به باربری غرب تهران اعتماد کنید.

خدمات ارائه شده باربری در منطقه غرب تهران شامل چه مواردی می شوند؟

باربری غرب تهران با انتقال صحیح و مناسب بارها خدمات مختلفی را به مشتریان ارائه می دهد و تمامی بارهای مورد نیاز در کوتاه ترین زمان ممکن برای مشتریان ارسال می شوند.حمل بار و انتقال دادن کالاهای مختلف از طریق یک باربری معتبر اهمیت زیادی دارد تا بارها به آسانی به مقصد ارسال گردند و با ایمنی کاملی کالاهای مورد نظر مشتریان فرستاده شوند.شرکت تهران سعادت تلاش دارد در اسرع وقت کالاها و بارهای مختلف مشتریان را به مقصد ارسال کند و در این باربری به رضایت مشتریان توجه زیادی می شود.

سابقه کار مرتبط و صادقانه این باربری باعث می شود که مشتریان بیشتری به این باربری اعتماد کنند و ارسال کالاها را به وسیله شرکت تهران سعادت انجام دهند.در این باربری حمل و نقل کالاهای مشتریان به تمامی نقاط کشور و شهرستان های مختلف صورت می گیرد و خدمات جابه جایی و ارسال بارهای سنگین و سبک در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

استفاده از نیروی کار ماهر در باربری غرب تهران چه اهمیتی دارد؟

باربری غرب تهران خدمات مورد نیاز مشتریان و ارسال بار را به نقاطی از شهر تهران و دیگر شهرها در نظر می گیرد و از افراد با تجربه و کارآزموده ای در این زمینه استفاده می شود.نیروهایی که در این باربری حضور دارند از افراد ماهر و با تجربه ای هستند که در کار خود مهارت بالایی کسب کرده و با ارائه خدمات بهتر به دنبال کسب رضایت بیشتر مشتریان می باشند.در صورتی حمل بارهای مختلف به درستی صورت می گیرد که از نیروی کاری زبده و ماهری در ارسال بار استفاده شود.

حمل بار از مکان اولیه نیاز به مهارت دارد تا در ماشین های مناسب باری کالاهای مختلف به درستی قرار بگیرند و چیدمان اصولی بار رعایت گردد.در داخل ماشین حمل بار نیاز می باشد کالاها و محصولات مورد نظر مشتریان به درستی قرار بگیرد تا در طول مسیر به بار آسیبی وارد نگردد.انتقال دادن بار به مقصد به مهارت بالایی نیاز دارد، راننده مورد نظر لازم است با توجه به نوع بار و انتخاب بهترین جاده، حمل بار را در نظر بگیرد.

شرکت باربری تهران سعادت بارهای مختلف را با تفکیک از هم به مقصد مورد نظر ارسال می کند تا بارهای سنگین در کنار بارهای ظریف قرار نگیرند و در مسافت دور و نزدیک حمل بار، به کالاهای موجود در ماشین آسیبی وارد نشود.اگر کالای مورد نظر وزن های متفاوتی داشته باشند ممکن است با رعایت اصول ایمن بارها در جاهای خاصی از ماشین گذاشته شوند و به صورت منظم بارها قرار بگیرند.در صورت نیاز کارگران باربری کالای مورد نظر را در مقصد از ماشین خارج می کنند و به مکان مورد نظر انتقال می دهند.

انتخاب ماشین مناسب در حمل بار و باربری غرب تهران

باربری غرب تهران با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و حجم بار مورد نظر، ارسال کالاها را انجام می دهد، در ماشین هایی با اندازه کوچک حمل بارهای سبک صورت می گیرد و از وانت پراید، نیسان و… در ارسال این نوع بارها استفاده می شود.برای بارهای متوسط باربری در منطقه غرب تهران کامیون های ۵ تنی در نظر گرفته می شود، حمل بارهای سنگین می تواند از طریق کامیون های ۱۰ تنی انجام شود و با توجه به نوع بار مشتریان و مسافت دور یا نزدیک از ماشین های خاصی به کار می برند.ترانزیت های سنگین در حمل بارهای بزرگ استفاده می شوند و تمامی این تجهیزات در شرکت باربری تهران سعادت موجود می باشد تا بارهای مورد نظر مشتریان به راحتی جابه جا گردند.

با توجه به نوع بار حمل کالاها صورت می گیرد، در این باربری ارسال کالاهای مختلفی انجام می شود، اثاثیه منزل در باربری معتبر انتقال داده می شوند، همچنین بارهای صنعتی در این مرکز جا به جا می گردند.لوازم اداری در این باربری جابه جا می شوند، باربری در منطقه غرب تهران حمل بارهای صنعتی را انجام می دهد.

مراحل اصلی حمل بار در شرکت باربری تهران سعادت

حمل بار را در این باربری می توان از طریق تماس تلفنی و مراجعه حضوری به این مرکز انجام داد، با وارد شدن به وب سایت اصلی شرکت تهران سعادت دریافت اطلاعاتی در زمینه حمل بار مختلف به دست می آید.کارشناسان باربری به مشتریان مشاوره لازم ارائه داده و با در نظر گرفتن بار، ضرورت حمل بار در روز بخصوصی و… ارسال کالا را در ساعات و روز مشخصی برای مشتریان انجام می دهند.در صورت نیاز بسته بندی بارها توسط کادر مجرب باربری صورت می گیرد و با بررسی تمامی نکات ایمنی بارها به مقصد ارسال می شوند.

در زمینه حمل بار توسط باربری غرب تهران به چه نکاتی دقت می شود؟

بسته بندی از نکات مهمی است که در حمل بار در باربری غرب تهران به آن توجه می شود و شرکت تهران سعادت با انتخاب نیروی ماهر و با تجربه بسته بندی را به صورت تخصصی برای بارهای مختلف به کار می برد.بارهای شکستنی نیاز به بسته بندی مناسبی دارند و دقت خاصی در حمل و بسته بندی این نوع بار صورت می گیرد، بارهای ظریف و بارهای شکستنی در مواردی که بسته بندی درستی نداشته باشند در طول مسیر ممکن است تکان بخورند و آسیب زیادی به این نوع بار وارد می شود.

باربری در منطقه غرب تهران تلاش می کند با نایلون های مخصوصی شکاف های بین اجناس را مسدود کرده و با استفاده از فوم های مناسب یا نایلون هایی که حباب دار می باشند بارها را سالم و با ایمنی کامل به مقصد ارسال کنند. باربری در منطقه غرب تهران باید مجوزهای لازم را از اتحادیه باربری دریافت کند و با ارائه بهترین خدمات حمل بارهای مختلف مشتریان را به نقاط دور و نزدیک در کشور انجام دهد.لازم است از ماشین های به روز با تجهیزات پیشرفته تری ای در ارائه بارها استفاده شود.

حوادث خاصی ممکن است در زمان حمل و نقل به وجود آید و بار مشتریان به راحتی منتقل نمی شود بلکه در طول مسیر آسیب هایی به بار وارد می گردد، شرکت تهران سعادت قبل از ارسال بار با توجه به نوع کالا و ارزش بارهای مشتریان بیمه نامه معتبر را در نظر می گیرد تا در مواقعی که آسیبی به بارهای ارسالی وارد می شود شرکت بیمه از وارد شدن خسارت به مشتری جلوگیری کند و با پرداخت حق بیمه ضرر مالی را جبران کند.

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱۹

Comments (3)

 1. محمد
  اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۰

  مطلب خوبی در رابطه با باربری غرب تهران بود ممنون از شما

 2. علی
  اسفند ۲۳, ۱۳۹۹

  خدمات باربری غرب تهران این شرکت بسیار عالی بود

 3. سیاوش
  اسفند ۲۱, ۱۳۹۹

  یکی از برترین خدمات باربری غرب تهران این شرکت هستش و به بقیه دوستان پیشنهاد میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 5 =

02188926620