درخواست باربری و اتوبار پاسداران

درخواست باربری و حمل بار برای منطقه پاسداران تهران

اتوبار و باربری پاسداران

۵
(۲۴)

سختی جابجایی و حمل اثاثیه و باربری در تهران ، همه ما را مجبور به این می کند که برای چنین کاری از کسی کمک بگیریم.

 • آیا از هر کسی می توان کمک گرفت ؟
 • آیا هر کسی توانایی انجام چنین کار سنگینی را دارد؟
 • آیا از فردی که کمک می خواهیم سر وقت در محل مورد نظر حاضر می شود؟
 • آیا میدانید بهترین باربری پاسداران کدام است؟

همه این سوال ها و بسیاری دیگر در ذهن همه ما ریشه بسته است؛ زیرا همه ما حتی برای یکبار هم شده اثاثیه منزل خود و یا اقوام خود را جابجا کرده ایم و می دانیم چقدر اسباب کشی کار سخت و طاقت فرسایی است.شرکت تهران سعادت با تیمی کاربلد و همچنین حرفه ای آماده این است که چنین سوال هایی را نه تنها جواب بدهد؛ بلکه ذهن شما را از چنین دغدغه هایی پاک کند و کاری کند که دیگر اسباب کشی به یک نگرانی یا دلهره تبدیل نشود.

برای باربری در خیابان پاسداران تهران ، شرکت حمل و نقل تهران سعادت با داشتن سابقه درخشان و تکنولوژی روز در امور باربری پاسداران و حمل اثاثیه منازل شما بهترین خدمات باربری را به مشتریان خود ارائه می دهد. یک شرکت حمل و نقل خوب باید بتواند انواع باربری را در تمامی فصول سال و به بهترین نحو انجام بدهد. در حمل اثاثیه منزل به دلیل این که وسایل شکستنی زیادی وجود دارد. بسته بندی و چیدمان اسباب و اثاثیه بسیار مهم است و شرکت ها باید از افراد کار آزموده و مجرب در حمل و جابجایی منازل بهره بگیرند.

اتوبار و باربری پاسداران

اتوبار و باربری پاسداران

چرا اتوبار و باربری پاسداران قابل اعتماد است؟

اینک می خواهیم به صورت موردی به این سوال جواب بدهیم؛ زیرا قبل از سپردن هر کاری باید مطمئن باشیم اجرا کننده از پس این کار می آید یا خیر. آیا می تواند چنین کاری به صورت یکپارچه به انجام برساند یا نه!

۱.ساعت کاری شرکت تهران سعادت به طور تمام وقت: این یعنی همه کار ها با برنامه ریزی دقیق انجام می شود و تعداد پرسنل نیز زیاد است.

۲.وسایل منزل باید با کیفیت بخصوص و کامل بسته بندی شود؛ زیرا اگر بسته بندی به طور ناقص و غیر حرفه ای انجام شود ممکن است آسیب زیادی به اسباب منزل وارد شود.

۳.تمام کارگران شرکت باربری و اسباب کشی تهران سعادت به طور تخصصی برای این کار آموزش دیده اند؛ پس هیچ جای نگرانی وجود ندارد.

۴.تمام خودرو های لازم برای عمل جابجایی کاملا پیشرفته و بروز می باشد و هیچ آسیبی موقع حمل بار یا گذاشتن اسباب در ماشین حمل بار وجود ندارد.

۵.باربری پاسداران نه تنها در روز های عادی بلکه در روز های تعطیل نیز آماده سرویس دهی به مشتریان عزیز می باشد. این مورد از آن دسته مزایایی است که بعضی از شرکت های اتوبار دارند و رعایت می کنند و همیشه آماده خدمات رسانی می باشند.

۶.به دلیل عضو اتحادیه بودن این شرکت شما می توانید هر گونه شکایت و یا انتقادی را به مراجع ذی صلاح برسانید. همین امر باعث می شود همه کار کنان اتوبار پاسداران با تمام وجود تلاش کنند و هیچ نقطه تاریکی در عملکرد آنان به وجود نیاید.

معرفی منطقه پاسداران تهران

نام این منطقه قبل از انقلاب، سلطنت آباد نام داشت. این منطقه مرزی بود بین منطقه های ۳ و۴ شهرداری تهران.این منطقه در شمال شرقی تهران قرار دارد. پاسداران از منطقه یک شهرداری آغاز می شود وتا میدان نیاوران امتداد می یابد. ابتدای خیابان پاسداران از سه راهی به نام ضرابخانه آغاز می شود.از محله هایی که در خیابان پاسداران قرار دارد می توان چاله رز،گلستان، احتشامیه، شهرک شهید چمران، هروی، اختیاریه، فرمانیه، حصاربوعلی، اقدسیه، صاحبقرانیه …را نام برد.با توجه به محله های زیاد در این منطقه و جمعیت زیاد آن قطعا به یک سیستم کارآمد برای حمل و نقل نیاز است تا کالای مردم را جابجا کند.از امکانات خیابان پاسداران می توان بیمارستان لبافی نژاد، پارک مازیار، گلستان، فرمانیه، پارک نارنجستان و…را نام برد.همچنین این منطقه دارای مراکز خرید فروش بسیاری است تا نیاز های روز مره مردم را بدون هیچ نگرانی برآورده کند.

مرکز خرید کوهستان جزء برند ترین مرکز های خرید در این منطقه می باشد و عده بسیار زیادی از این مرکز خرید دیدن می کنند. اتو بار پاسداران نیز آماده جابجایی کالاهایی است که شما عزیزان خریداری می فرمایید.

تاریخچه باربری در شعبه خیابان پاسداران تهران

شرکت باربری تهران سعادت به عنوان اولین موسسه باربری در ایران فعالیت خود را درتهران  در سال ۱۳۲۶ آغاز کرد و حمل انواع  کالاها را در تهران و از تهران به سراسر ایران را از آن زمان تا کنون انجام داده است. اتوبار پاسداران درشمال تهران انواع کالاها و یا اسباب و اثاثیه را در اسباب کشی منازل از صفر تا صد با بالاترین کیفیت و استفاده از ماشین های نو و مدرن باری خدمات اسباب کشی را انجام می دهد.

این شرکت همچنین باربری را در تمام مناطق غرب و شرق و مرکز تهران را به صورت ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل انجام داده و بدون هیچ گونه تعطیلی آماده ارائه هر گونه خدمات و پاسخگویی به مشتریان هستند. شما در هر ساعتی از شبانه روز برای باربری در خیابان پاسداران تهران می توانید برای مشاوره رایگان حمل بار و یا رزرو ماشین اسباب کشی مناسب با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

اتوبار و باربری پاسداران

اتوبار و باربری پاسداران

مزیت های باربری شرکت تهران سعادت در خیابان پاسداران تهران

 در حال حاضر تمام شرکت های حمل و نقل برای بهبود و ارتقا کیفیت خدمات باربری و تداوم آن ها به مشتریان تلاش می کنند. از ویژگی های تمامی شرکت های خوب باربری و حمل ونقل مدیریت کارآمد، مستعد، دقیق و با برنامه است. مدیریت قوی یک شرکت حمل و نقل می تواند اتحاد و همکاری متقابل بین همه کارکنان را افزایش داده و در نتیجه خدمات خوبی را ارائه بدهند. کارکنان دور دیده و مجرب در امور بسته بندی، چیدمان، بارگیری و تخلیه بارها همراه با رفتار محترمانه از مزیت های شرکت تهران سعادت برای باربری پاسداران تهران است.

هم چنین ارسال پرسنل متعهد و مجرب در اسرع وقت و انجام مشاوره رایگان هزینه های بسته بندی، انتخاب ماشین های باربری مناسب و تجهیزات حرفه ای بسته بندی در محل مورد نظر با دقت بالا و با بهترین کیفیت از خدمات حرفه ای در حمل و نقل های دورن شهری است که یک شرکت خوب باربری برای جلب رضایت مشتریان خود باید ارائه بدهد. شرکت تهران سعادت و شعبه باربری در خیابان پاسداران تهران تمام این خدمات حرفه ای را در راس فعالیت خود قرار داده است.

حمل بار به شهرستان هم از خدماتی است که باربری های تهران در حمل بارها به شهرستان برای هموطنان گرامی انجام می دهد. به علت بعد مسافت طولانی بسته بندی حرفه ای این تضمین را به شما می دهد که بدون کمترین آسیب اسباب و اثاثیه به مقصد مورد نظر برسد. برای این منظور شرکت باربری باید از ماشین های باری نو با تجهیزات کامل بهره بگیرد. پیش از هر جابجایی امکانات فنی ماشین باید بررسی شود. باربری پاسداران با استفاده از بهترین ماشین های باری حمل بارها را به  شهرستان در سراسر کشور انجام می دهد.

علاوه بر تمامی این مزیت های ویژگی بارز این شرکت حمل و نقل این است که هزینه باربری کاملا زیر نظراتحادیه باربری بوده و هیچ هزینه اضافه ای در هنگام جابجایی دریافت نمی شود. در مشاوره رایگان بعد از پرسیدن چند سوال مانند فاصله مبدا تا مقصد، نوع و تعداد ماشین ها، تعداد کارگرهای مورد نیاز، بسته بندی اثاثیه منزل قبل از جابجایی میزان هزینه حمل و نقل توسط کارشناس شرکت محاسبه و اعلام می شود. باربری پاسداران بعد از مشاوره رایگان توسط کارشناس یک زمان مشخص را برای جابجایی برای شما تعیین می کند.

اکنون می خواهیم شما را با انواع بیمه باربری و اتوبار پاسداران آشنا کنیم:

بیمه باربری داخلی به دو مورد تقسیم می شود:

۱.بیمه باربری داخلی موردی: که در این نوع بیمه نامه به ازای هر باری که مشتری از شرکت تهران سعادت می خواهد، یک بیمه نامه صادر می شود.

۲.بیمه باربری قراردادی: این بیمه نامه بیشتر برای کسانی است که به طور مرتب در روز یا هفته کار جابجایی ابزار آلات و دستگاه ها را انجام می دهند؛ مثلا کسانی که دارای کارگاه های ساخت کابینت و یا دارای نجاری هستند. این گونه افراد به جای اینکه برای هر بار یک بیمه نامه منعقد کنند، بیمه نامه هایی مدت دار مثل ماهانه یا سالانه با شرکت حمل بار می بندند.

از مزیت های بیمه باربری پاسداران این است که بندی در آن وجود دارد که به مشتری این اجازه را می دهد بند های مورد نظر خود را در طول انجام حمل بار به آن اضافه کند. همین کار باعث رضایت مندی تعداد زیادی از مشتریان باربری پاسداران شده است.

شرکت تهران سعادت مجموعه ای کاربلد را طراحی و جمع آوری کرده است که آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشد.

اتوبار و باربری پاسداران

باربری در منطقه پاسداران چه تسهیلاتی را برای اسباب کشی ارزان و مناسب در نظر گرفته است؟

از اساسی ترین نکات موفقیت یک شرکت باربری فوق العاده استفاده از بیمه های باربری است. به جز بارنامه، بیمه بار هم اهمیت زیادی دارد. بیمه باربری از قدیمی ترین بیمه های مخصوص به شرکت های باربری است. در واقع برای جبران خسارت به محموله باری در طول مسیر و زمان جابجایی استفاده از بیمه باربری بسیار مفید است. شرکت های باربری می توانند با بیمه باربری به ویژه در مسافت های طولانی این ضمانت را به مشتریان خود بدهند که در صورت آسیب به بار در زمان انتقال آن ها خسارت آن را دریافت کنند.

کارشناسان باربری پاسداران در خیابان تهران در اسباب کشی یا حمل بارها در تهران و یا حمل و نقل به سراسر کشور پاسخگوی سوالات شما هستند و شما می توانید اطلاعات بیشتری درباره نوع بیمه های باربری و انواع بارنامه های دولتی معتبر را کسب کنید.تضمین آسیب نرسیدن به وسایل با استفاده از سلفون های مخصوص اثاث کشی و کارتن های چند لایه برای بسته بندی و پوشش دهی کامل تمام محله های پاسداران و مناطق غرب، شرق و مرکز تهران از تسهیلاتی است که باربری در منطقه پاسداران در خیابان تهران برای همشریان تهرانی در نظر گرفته است.    

درباره باربری پاسداران در خیابان تهران

این شرکت باربری دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربران تهران به عنوان قدیمی ترین باربری در پاسداران تهران با مناسب ترین میزان هزینه در جابجایی اسباب کشی منزل و ادارات را سریع، مطمئن، ارزان و بدون دردسر به همشهریان تهرانی ارائه می کند.  باربری در منطقه پاسداران خیابان تهران با افتخار تمام آماده ارائه خدمات امور مربوط به حمل و نقل بار و اثاثیه کشی منزل و ادارات را به صورت شبانه روزی در تمام طول سال حتی در ایام تعطیل توسط کادر مجرب و کارآزموده به همشهریان عزیز است.

شرکت حمل و نقل تهران سعادت حمل بار شرکت ها و نهادهای خصوصی و دولتی ، باربری تهران، حمل اثاثیه به شهرستان رابه صورت تخصصی و حرفه ای انجام می دهد و شما می توانید با اطمینان کامل یک جابجایی راحت و بدون دردسر با نرخ مناسب را تجربه کنید. 

سوالات متداول

باربری در منطقه پاسداران نیازمند چه پیش زمینه هایی است؟

برای باربری و اسباب کشی در منطقه پاسداران تهران نیاز به انتخاب یک باربری معتبر برای حمل وسایل خود دارید. فقط کافیست شرکت مورد نظر خود را انتخاب کنید تا تمامی کارهای شما را صفر تا صد انجام دهند. باربری تهران سعادت اسباب کشی شما را در منطقه پاسداران تهران برای شما انجام می دهد.

آیا در باربری پاسداران ، حمل کالا به نقاط دیگر کشور نیز انجام می شود؟

بله شرکت تهران سعادت کالاهای شما را از منطقه پاسداران به تمامی نقاط کشور و داخل تهران جا به جا می کند.

هزینه حمل کالا و باربری در منطقه پاسداران تهران چقدر است؟

برای اطلاع از هزینه باربری پاسداران می توانید با شماره های شرکت تهران سعادت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان مربوطه شما را برای انتخاب ماشین متناسب با وسایل شما راهنمایی کنند تا با کمترین هزینه ممکن جا به جایی برایتان انجام شود.

برای سفارش باربری در منطقه پاسداران چه کاری باید انجام دهیم؟

برای استفاده از خدمات باربری پاسداران شرکت تهران سعادت می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان تهران سعادت شما را راهنمایی کنند.

 

مشاهده دیگر مناطق :

باربری جنت آباد

باربری سعادت آباد

باربری شهرک غرب

باربری تهرانپارس

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۲۴

Comments (2)

 1. رضا پورشریف
  اسفند ۱۵, ۱۳۹۹

  یکی از برترین شرکت های باربری در منطقه پاسداران تهران می باشد ممنون از تهران سعادت

 2. محمد
  آذر ۱۹, ۱۳۹۹

  این مطلب در مورد باربری پاسداران عالی بود سپاس از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

02188926620