خدمات اسباب کشی منزل

درخواست خدمات اسباب کشی و حمل بار

اسباب کشی منزل

۵
(۴۰)

ارائه بهترین خدمات اسباب کشی منزل در تهران و باربری از تهران به شهرستان در قدیمی ترین باربری تهران با بیش از ۷۵ سال سابقه. مجوز حمل و صدور بارنامه دولتی و بیمه نامه معتبر با ارزان ترین نرخ کرایه در باربری تهران سعادت.

 

در صورتی که نیاز به اسباب کشی منزل دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

ارسال سریع خاور اسباب کشی و کارگر در تهران.

 

ارسال سریع وانت و نیسان در تهران.

 

جهت اسباب کشی با شماره ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس حاصل فرمایید

 

حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان

اگر می خواهید اثاثیه منزل خود را از تهران به شهرستان منتقل کنید، ما این کار را برای شما انجام می دهیم. کافی است تا با کارشناسان باربری تهران سعادت تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

 

حمل اثاث منزل

حمل اثاث منزل

بهترین نرخ حمل اثاثیه از تهران به شهرستان

به دلیل حذف دلال ها از اعلام نرخ به مشتریان گرامی، بهترین و ارزان ترین نرخ حمل اثاث منزل از تهران به شهرستان خدمت شما اعلام می گردد. صدور بارنامه دولتی برای حمل اثاث منزل و همچنین بیمه نامه رایگان می تواند خیال شما را از حمل بدون دقدقه اثاث منزل به شهرستان راحت نماید.

حمل اثاث منزل

حمل اثاث منزل

حمل و اسباب کشی منزل

تجربه اسباب کشی را همه ما حداقل یک بار داشته ایم. پس از خرید منزل جدید یا عوض کردن مکان زندگی خود، قطعا نیاز به اسباب کشی منزل خود خواهید داشت. برای انجام این امر قطعا نیاز به حمل و نقلی امن و در عین حال با سرعت و پیگیری منظم احساس می شود.اثاث کشی منزل ممکن است درون یک شهر و یا بین دو شهر مختلف باشد و برای این امر به انواع وسایل نقلیه مطمئن و خوب برای حمل و نقل نیازمند هستید.در هر کاری بهتر است تجربه پا به میدان عمل بگذارد و پرچم اعتماد را بالا ببرد! موسسه حمل بار تهران سعادت اولین و قدیمی ترین باربری در تهران است.

آیا شما نیز اسباب کشی را کاری دشوار و طاقت فرسا می دانید؟

آیا در زمان اسباب کشی دچار استرس و اضطراب می شوید؟

آیا به دنبال راهی هستید که اسباب کشی بدون درد سری را تجربه کنید؟

ما در این مقاله برای این که بتوانید اسباب کشی بدون دغذغه ای داشته و با هیچگونه مشکلی روبرو نشوید نکاتی را به شما آموزش می دهیم که با رعایت آن ها می توانید اسباب کشی راحت و آسانی را تجربه کنید، برای یادگیری این نکات با ما همراه باشید:این موسسه علاوه بر شرایط امانت داری فوق العاده برای اسباب منزل شما، کاری با دقت و حرفه ای انجام خواهد داد.

موسسه حمل و نقل تهران سعادت علاوه بر راضی نگه داشتن شما در زمینه سالم و جدید بودن وسایل نقلیه، گسترده خدمات زیادی برای اثاث کشی به شما ارائه می دهد.

اسباب کشی

اسباب کشی

انواع خدمات اسباب کشی توسط شرکت تهران سعادت

 

بسته بندی مناسب در اثاث کشی

با توجه به اینکه هر کالایی که در اثاث کشی منزل قرار است جا به جا شود باید در بسته بندی مخصوص به خود قرار گیرد، تهران سعادت این نیاز شما را برطرف خواهد کرد. در این حوزه، این موسسه به شما اطمینان خاطر از ۳ فاکتور زیر را می دهد:

– یکی اینکه شما بار های ترافیکی و سنگین خود در اسباب کشی مثل یخچال فریزر را باید با تمام دقت حمل کنید که این موسسه با تجربه نزدیک به ۷۰ سال از پس این کار به خوبی بر می آید.

– دوم اینکه با توجه به وجود وسایل خاص موجود در هر بار مثل وسایل و ظروف شکستنی، حمل و نقل شما باید کاملا مطمئن باشد تا آسیبی به وسایل شما وارد نشود که این موسسه حمل و نقل این کار را به خوبی برایتان انجام خواهد داد.

– و مورد سوم اینکه تضمین سلامت بار و بر عهده گرفتن مسئلیت وارد شدن آسیب بر هر نوع وسیله شما در اثاث کشی بر عهده این موسسه است. پس با خیال راحت کارتان را بسپارید به کاردان!

مشاوره منظم قبل و در طول اسباب کشی منزل

پیگیری منظم و دقت در کار ها از ویژگی های ممتاز این شرکت است که در هر ساعت از شبانه روز پاسخ گوی سوالات شما خواهد بود. از فاکتور های مهم در زمینه مشاوره تهران سعادت، می توانیم به این موارد اشاره کنیم:

– مشاوران بهترین قیمتی که می توانید برای اثاث کشی خود متصور شوید را به شما پیشنهاد خواهند داد.

– بهترین وسیله حمل و نقل مناسب شما را در اسرع وقت برای شما رزرو خواهند کرد. شاید شما نیاز همزمان به چندین نوع وسیله برای اسباب کشی خود داشته باشید، این نیازتان را مشاوران برای شما رفع خواهند کرد.

– عقد قرارداد و هماهنگی های بعدی را مشاوران در ساعات مختلف شبانه روز برای شما انجام خواهند داد.

اسباب کشی

اسباب کشی

خدمات کارگری مناسب در اثاث کشی منزل

این موسسه برای رضایت بیشتر مشتریان،بسته بندی، بارچینی و تخلیه بار را نیز بر عهده کارگران خود قرار داده است تا شما فقط نظاره گر تجربه و نظم فوق العاده آن ها در پروسه حمل اسباب منزل خود باشید!

– بسته بندی برای هر وسیله ای قطعا حائز اهمیت خواهد بود و این امر را کارگران مخصوص بسته بندی این موسسه به خوبی برایتان انجام می دهند.

– بارچینی وسایل منزل درون وسیله حمل و نقل نیز دردسر های خود را دارد که باز هم شما لازم نیست کاری انجام دهید و کارگران بخش مخصوص بارچینی در نهایت حرفه ای بودن کار را به انجام خواهند رساند.

– تخلیه بار در مقصد نیز همانند بارچینی سختی های خاص خود را دارا است که کارگران در این بخش نیز با نهایت دلسوزی و تعهد امانت دار وسایل شما خواهند بود.

این ها بخشی از خدمات شرکت تهران سعادت بودند که پس از نیاز شما و تماس با مشاوران آن می توانید به خوبی از شرایط کاری و ضمانت ها و تعهد های بسیار دقیق این موسسه مطلع شوید.

نکاتی که در زمان اسباب کشی منزل باید رعایت شود به قرار ذیل است:

 • از شرکت های حمل اثاثیه شناخته شده و دارای مجوز کمک بگیرید

حمل و نقل و جابجایی وسایل به خانه جدید بهتر است توسط شرکت های دارای مجوز رسمی و معتبر انجام شود حتما در زمان عقد قرارداد سوالات لازم در خصوص وسیله جابجایی، و تعداد پرسنل و… را بپرسید. ما به شما شرکت باربری تهران سعادت را معرفی می کنیم، تهران سعادت با توجه به تجربه طولانی که در این زمینه دارد آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه اسباب کشی یه مشتریان خود است.

 • فهرستی از کارهایی که در اثاث کشی باید انجام شود را تهیه کنید

با این کار می توانید ترتیب و زمان بندی لازم در جابجایی لوازم را رعایت کنید، با تهیه این فهرست تمامی امور در اثاث کشی را به صورت مرحله به مرحله انجام خواهید داد.

 • موادی که برای بسته بندی نیاز دارید را قبل از اسباب کشی تهیه کنید

از جمله مهم ترین مواردی که برای اسباب کشی نیاز دارید شامل طناب- جعبه ها مقوایی در اندازه ای مختلف- پارچه- چسب نواری- منگنه- بند- پلاستیک ها حباب دار برای ظروف شکستنی- ماژیک – روزنامه های باطله می شود.

 • قبل از این که بسته بندی را شروع کنید بهتر است لوازم را بشویید.

البته این گزینه شامل وسایل و ظروف آشپزخانه می شود.

 • قبل از این که لوازم را در جعبه های مقوایی قرار دهید

از محکم و مقاوم بودن اتصالات آن ها کسب اطمینان کنید.

 • در زمان اسباب کشی حضور داشته باشید.

حتی اگر با شرکتی معتبر و قابل اعتماد برای اثاث کشی قرارداد بسته اید نباید در زمان اسباب کشی وسایلتان را تنها بگذارید بلکه می بایست در تمامی مراحل حضور داشته و به دقت امور اثاث کشی را تحت نظر داشته باشید هرگز وسایلتان را بدون مراقب نگذارید.

 • بعد از بسته بندی وسایل و قرارگیری آن ها داخل جعبه

تعدادشان را به صورت دقیق بشمارید تا در این میان جعبه ای کم نشود.

 • بر روی جعبه ها وسایلی که داخل جعبه قرار می گیرد را به صورت مختصر بنویسید

بعد از این که بسته بندی جعبه ها به اتمام رسید بر روی هر کدام از آنها لیست وسایلی که در آن قرار گرفته است از طریق یک برچسب به آن بچسبانید و یا این که اگر داخل جعبه های وسایل شکستنی قرار گرفته است با ماژیک قرمز درشت کلمه شکستنی را بنویسید. البته می توانید بر روی یک برچسب مکانی که جعبه باید قرار گیرد را نیز قید کنید از این طریق در زمان اسباب کشی هر جعبه در خانه جدید در مکان خود قرار می گیرد این امر موجب تسریع روند اسباب کشی و ایجاد نظم در خانه جدید می شود.

 • محکم کردن پوشش های حفاظتی برای لوازم

برای این منظور از چسب های نواری استفاده کنید البته دقت کنید که چسب به صورت مستقیم با سطح لوازم چوبی تماس نداشته باشد.

 • لوازم خرده ریزه و شکستنی را نیز بسته بندی کنید.

برای بسته بندی این وسایل می توانید از لباس های نخی استفاده کنید به این ترتیب در زمان اسباب کشی این وسایل آسیب نمی بینند و از شکستن و گم شدن آن ها نیز جلوگیری کرده اید.

 • برای مبلمان از روکش استفاده کنید

بهتر است حتما برای جلوگیری از آسیب دیدگی و یا پارگی در زمان اسباب کشی برای مبل هایتان از روکش مخصوص استفاده کنید بخصوص این نکته را حتما در مورد مبل های دارای روکش پارچه ای باید رعایت کنید.

 • جعبه های بزرگ را با وسایل سنگین وزن پر نکنید

در هنگام اثاث کشی حتما این نکته دقت داشته باشید و از پر کردن جعبه های بزرگ با وسایل سنگین وزن خودداری کنید، زیرا که حمل این جعبه ها برای باربران مشکل خواهد بود از این رو بهتر است در زمان اسباب کشی نیمی از این جعبه ها را با کتاب و نیمه دیگر را با برخی خورده ریزه های سبک پر کنید.

 • مواظب خانه تان باشید

اغلب افراد در زمان اثاث کشی دوست دارند که تمامی کارها با سرعت بالایی انجام شود، اما این امر کاملا اشتباه است زیرا که می بایست حتما به خانه تان نیز توجه داشته باشید و از جابجایی تند تند وسایل خودداری کنید زیرا با این کار ممکن است به در و دیوار خانه آسیب برسانید حتما به گوشه ها نهایت دقت و توجه لازم را داشته باشید و مراقب رنگ خانه نیز باشید، در زمان جابحایی برخی وسایل مانن مبلمان مراقب باشید که با برخورد به دیوار های خانه آسیب نرساند.

 • بر تمامی مراحل نظارت لازم را داشته باشید

انتظار نداشته باشید که بتوانید به تنهایی بر تمامی امور مدیریت داشته باشید، برای این منظور بهتر است از والدین و دوستان خود در این زمینه کمک بگیرید، و در هر نقطه از مسیر یک نفر را قرار دهید تا بر کارها نظارت داشته باشد، حتما اطمینان کسب کنید که وسایل سالم وارد خانه جدید شما می شود، دقت داشته باشید که کارتن هایی که بر روی آن عبارت شکستنی را نوشته اید با احتیاط کامل حمل شود همچنین از قرارگیری وسایل سنگین بر روی هم توسط کارگران جلوگیری کنید.

 • قبل از اسباب کشی تمامی کارهای مربوط به خانه جدید باید تمام شده باشد

اگر خانه جدید هنوز در حال تعمیرات و یا آماده سازی است و کارهای مربوط به آن تمام نشده است بهتر است زمان اسبابل کشی خود را چند روز به عقب بیندازید، زیرا کارهای خانه هنگامی که در آن ساکن شده اید ممکن است برایتان سخت باشد، حتی برخی کارهای کوچک مانند طراحی دیوارها و یا نصب کابینت می بایست قبل از اسباب کشی انجام شود.

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۴۰

Comments (6)

 1. reza
  اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۰

  این مقاله در مورد اسباب کشی منزل و اثاث کشی عالی بود سپاس از شما

 2. عبید
  بهمن ۱۵, ۱۳۹۹

  سلام

  قیمت اسباب کشی منزل رو میخواستم

  1. مدیر سایت
   بهمن ۱۶, ۱۳۹۹

   سلام وقت بخیر میتوانید با شماره های شرکت تهران سعادت تماس بگیرید

  2. علیرضا مالمیر
   اردیبهشت ۱, ۱۴۰۰

   سلام از همدان به یزد ماشین دارید و قیمت

 3. علی
  آذر ۲۵, ۱۳۹۹

  مطلب بسیار آموزنده ای در مورد اسباب کشی بود سپاس از شما

 4. محمد
  آذر ۱۹, ۱۳۹۹

  نکاتی که در مورد اسباب کشی باید رعایت شود در این مقاله به خوبی توضیح داده شده است ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − دوازده =

02188926620