خدمات باربری تهران به یاسوج

درخواست حمل بار از تهران به یاسوج , گچساران ( نرخ کرایه )

باربری از تهران به یاسوج, حمل بار تهران یاسوج (نرخ کرایه)

۵
(۱۳۲)

باربری و حمل بار تهران یاسوج از خدمات باربری تهران سعادت می باشد. در این مطلب بهترین باربری تهران یاسوج را به شما معرفی میکنیم.

کلیه خدمات حمل بار به یاسوج و استان کهکیلویه و بویراحمد توسط باربری تهران سعادت انجام می شود. برای اطلاع از قیمت و استعلام قیمت باربری تهران به یاسوج می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان استفاده کنید. در ادامه این مطلب اطلاعات کاملی در مورد حمل بار به یاسوج و همچنین نرخ کرایه باربری و اتوبار یاسوج آورده شده است.

 

 

انواع ماشین حمل بار تهران به یاسوج شامل:

 

 • کامیون تهران یاسوج
 • تریلی تهران یاسوج
 • خاور تهران یاسوج
 • وانت و نیسان تهران به یاسوج

 

شماره باربری تهران یاسوج ۸۸۹۲۶۶۲۰

 

باربری و حمل بار از تهران به یاسوج

باربری و حمل بار از تهران به یاسوج

 

تعرفه و قیمت باربری از تهران به یاسوج

در صورتی که می خواهید از نرخ باربری تهران یاسوج مطلع شوید می توانید روی لینک زیر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جهت مشاهده تعرفه باربری بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

تعرفه باربری تهران یاسوج

 

 

باربری تهران یاسوج

باربری تهران یاسوج , حمل بار تهران یاسوج , استان کهکیلویه و بویر احمد از شرق با استان اصفهان و فارس، از جنوب با استان بوشهر، از غرب با خوزستان و از شمال با چهارمحال و بختیاری همسایه است. فاصله تهران تا یاسوج در حدود ۷۷۰ کیومتر است . مسیر تهران به یاسوج از قم , کاشان و اصفهان عبور میکند و در نهایت به یاسوج میرسد.

 

باربری تهران یاسوج

 

 

باربری از تهران به شهرستان های کهکیلویه و بویر احمد

حمل بار تهران یاسوج , باربری تهران یاسوج , حمل بار از تهران به همه ی شهرستان های استان کهکیلویه و بویر احمد را پوشش میدهد. باربری تهران به یاسوج, باربری تهران به کفشکنان, باربری تهران به لیکک, باربری تهران به گراب سفلی, باربری تهران به چرام, باربری و اتوبار تهران به سی سخت, باربری تهران به پاتاوه, باربری تهران به چیتاب, باربری تهران به دیشموک, باربری و اتوبار تهران به سوق, باربری تهران به لنده, باربری تهران به دوگنبدان, باربری تهران به گچساران, باربری تهران به محله چینی‌ها, باربری تهران به باشت, باربری تهران به دهدشت , بار برگشتی یاسوج و حمل بار به همه شهرستان های استان کهکیلویه و بویر احمد توسط باربری شهرستان باربری و اتوبار تهران سعادت انجام میشود.

کامیون تهران یاسوج

باربری و اتوبار تهران یاسوج , برای حمل بار و اسباب کشی از تهران به یاسوج از خاور , انواع کامیون باری , کامیون تک , کامیون جفت , تریلی می توانید استفاده کنید. ماشین های حمل بار شامل تریلی باربری به یاسوجخاور تهران به یاسوج , کامیون جفت تهران به یاسوج ,کامیون تک تهران یاسوج ,ترانزیت تهران به یاسوج ماشین چادری یاسوج , ماشین ده چرخ تهران به یاسوج , ماشین هجده چرخ تهران به یاسوج انجام میشود.

حمل بار تهران به یاسوج

نرح کرایه باربری به یاسوج

کرایه باربری از تهران به یاسوج , حمل بار تهران به یاسوج را در ادامه این مطلب مشاهده می کنید . کرایه های زیر برای تاریخ ۱۴۰۱ هستند که در پایانه باربری اکبرآباد در این تاریخ  حمل بار انجام می شود. برای گرفتن نرخ کرایه به روزمی توانید با شماره ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید تا همکاران ما مشاوره و راهنمایی لازم را به شما ارائه کنند.

کرایه خاور از تهران به یاسوج۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور مسقف از تهران به یاسوج۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تک از تهران به یاسوج۳.۸۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه جفت از تهران به یاسوج۴.۸۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کفی از تهران به یاسوج۶.۸۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه ترانزیت از تهران به یاسوج۷.۳۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه باربری تهران گچساران

کرایه خاور از تهران به گچسارانهزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور مسقف از تهران به گچسارانهزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تک از تهران به گچسارانهزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه جفت از تهران به گچسارانهزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کفی از تهران به گچسارانهزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه ترانزیت از تهران به گچسارانهزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

به این مورد بارها در مطالب سایت اشاره شده است که به دلیل نوسان قیمت و ثابت نبودن کرایه صافی دریافتی راننده‌گان لازم است برای دریافت قیمت به روز با همکاران ما با شماره ۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید. اگر نمی دانید حمل بار خود را توسط چه ماشین باربری و اتوبار انجام دهید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در زمینه حمل بار تهران یاسوج شما را راهنمایی کنند.

 

باربری یاسوج

معرفی باربری تهران به یاسوج

در زندگی مدرن، حمل و نقل بسیار حائز اهمیت است؛ حمل و نقل بین خانه و محل کار، مدرسه، آموزشگاه و همچنین حمل و نقل بار های کوچک و بزرگ در شهر ها و بین شهر ها، مثال هایی هستند که به اهمیت روز افزون حمل و نقل و باربری اشاره دارند.

در زندگی امروزی، باربری جزء جدایی ناپذیر و غیر قابل انکاری است؛ از این رو، شرکت های باربری شکل گرفته اند تا به حل مشکلات حمل و نقل بپردازند. یکی از شرکت های معروف و پرسابقه در این زمینه، شرکت تهران سعادت است که در این مطلب به بررسی باربری تهران به یاسوج این شرکت می پردازیم. با ما همراه باشید.

 

معرفی شهر یاسوج

همان طور که می دانید شهر یاسوج، مرکز استان کهگلویه و بویر احمد است. از لحاظ جغرافیایی این شهر در در جنوب غربی ایران قرار دارد و از شرق با استان اصفهان و فارس، از جنوب با استان بوشهر، از غرب با خوزستان و از شمال با چهارمحال و بختیاری در ارتباط است.

 

باربری تهران به یاسوج

باربری تهران به یاسوج

 

یاسوج در کنار رودخانه بشار و در دامنه قله های دنا قرار گرفته است. این شهر در فصل زمستان بارش برف زیادی را تجربه می کند و اطراف آن تا مدت زیادی پوشیده از برف باقی می ماند؛ از این رو، این شهر اقلیم سردسیری داشته و در کل آب و هوای معتدل متمایل به سردی را دارد. از مزیت های بارش های فراوان در یاسوج این است که این شهر از منابع آبی مناسبی برخوردار است.

اکثریت مردم یاسوج لر هستند و به زبان لری بویر احمدی سخن می گویند. در مورد جاذبه های گردشگری این شهر می توان این موارد را ذکر کرد: آبشار یاسوج، پارک ساحلی رود بشار، تنگ مهربان و امامزاده شاه حسن، پیست اسکی کاکان، گوشه شاه قاسم، شیخ سرکه (شیخ صدوق) و آبشار تنگ تامرادی.شهر یاسوج از لحاظ حمل و نقلی هم در شرایط مناسبی قرار دارد. تاکسی های خطی و دربست، وانت بار و نیسان بار، کامیون های حمل بار های سنگین و ترافیکی، اتوبوس های عمومی و خصوصی، ون و مینی ون مثال هایی از این موارد هستند.

شرکت تهران سعادت با راه اندازی خط باربری تهران به یاسوج توانسته است نیاز مردم این شهر را برای حمل و نقل بار ها بین این دو شهر رفع کند.

 

معرفی خدمات باربری تهران به یاسوج در شرکت تهران سعادت

در این روزها وجود شرکت های باربری، مزیت بزرگی برای مردم ساکن شهر های بزرگ و کوچک است. شرکت های باربری موظب هستند در صورت عقد قرارداد با مشتریان خود در محل مورد نظر حاضر شوند، بار ها را دریافت نموده و با بسته بندی مناسب آنها را به مقصد خود برسانند.همچنین این گواهی را به مشتریان خود بدهند که بار های آنها با سلامتی کامل و در مدت زمان معین به مقصد می رسند.

قابل ذکر است که هزینه دریافتی از مشتریان از فاکتور های مهمی است که شرکت تهران سعادت به آن توجه بسیاری داشته است؛ به طوری که نرخ خدماتی دریافتی در این باربری در کمترین میزان خود است.

 

معرفی شرکت تهران سعادت

در این قسمت به معرفی مختصر و مفید باربری تهران به یاسوج که توسط شرکت تهران سعادت مدیریت می شود می پردازیم.

 • نکته ی مهمی که درباره موسسه تهران سعادت باید بدانیم این است که این مجموعه سالیان متوالی است که به این حرفه مشغول بوده و در این مدت توانسته است اعتبار و سابقه بالایی را برای خود رقم بزند.
 • کارمندان حرفه ای زیادی در این شرکت به کار مشغول هستند؛ پس در حیطه پشتیبانی می توانند با ظرافت و دقت بالایی مشکلات شما را حل کنند.
 • همان طور که گفته شد، نرخ ارائه خدمات، از مهم ترین عوامل انتخاب یک مجموعه حمل و نقل است که شرکت تهران سعادت برای باربری تهران به یاسوج با کم ترین نرخ دریافتی می تواند با شما همکاری نموده و به حمل و نقل بار هایتان بپردازد.

 

خدمات ویژه این موسسه در حمل بار و باربری تهران به یاسوج

 1. از ویژگی های دیگر این باربری می توان به وجود ماشین های تخصصی و به روز اشاره کرد؛ به طوری که رانندگان این ماشین آلات همگی با تجربه و ماهر هستند و این شرکت آن ها را از بین بهترین رانندگان گزینش کرده است.
 2. این موسسه در تعداد زیادی از شهر ها در سطح کشور نمایندگی دارد و می تواند بار های شما را با نهایت نظم برایتان حمل کند. یکی از این نمایندگی ها برای شهر یاسوج است تا باربری تهران به یاسوج به خوبی انجام پذیرد.
 3. در صورت نیاز می توانید به استخدام شرکت، کارکنانی حرفه ای را برای امور بارچینی، بارگیری، باربرداری و… انتخاب کنید تا آسودگی خاطر در حین پروسه باربری همراه شما باشد. این کارکنان در امور انبارداری نیز فعالیت می کنند و در کار بسیار متعهد می باشند.

 

حمل اثاثیه از تهران به یاسوج

باربری تهران یاسوج , حمل اثاثیه از تهران به یاسوج از جمله خدماتی است که توسط قدیمی ترین و بهترین باربری تهران به هموطنان عزیز ارائه میشود. حمل اثاثیه شهرستان شامل حمل اثاثیه به یاسوج , اسباب کشی به گچساران , بسته بندی اثاثیه منزل یاسوج می شود . برای حمل اثاثیه به کرمان معمولا از باربری خاور مسقف استفاده می شود. لارم به ذکر مجدد است که باربری تهران سعادت امکان صدور بارنامه در سایر شهرستان ها به جر تهران را ندارد و کلیه خدمات حمل بار تنها از مبدا تهران به هموطنان عزیز ارائه می شود.

 

باربری یاسوج

باربری یاسوج, باربری کفشکنان, باربری لیکک, باربری گراب سفلی, باربری چرام, باربری سی سخت, باربری پاتاوه, باربری چیتاب, باربری دیشموک, باربری سوق, باربری لنده, باربری دوگنبدان, باربری گچساران, باربری محله چینی‌ها, باربری باشت, باربری دهدشت , حمل بار یاسوج, حمل بار کفشکنان, حمل بار لیکک, حمل بار گراب سفلی, حمل بار چرام, حمل بار سی سخت, حمل بار پاتاوه, حمل بار چیتاب, حمل بار دیشموک, حمل بار سوق, حمل بار لنده, حمل بار دوگنبدان, حمل بار گچساران, حمل بار محله چینی‌ها, حمل بار باشت, حمل بار دهدشت.

کامیون تک یاسوج , کامیون جفت یاسوج , کامیون ۱۰ چرخ یاسوج , کامیون ۶ چرخ یاسوج , خاور مسقف یاسوج , خاور روباز یاسوج , حمل اثاثیه یاسوج , حمل بار از تهران به یاسوج , حمل اثاثیه یاسوج , اسباب کشی به یاسوج , باربری ارزان یاسوج ,  حمل و نقل یاسوج , باربری کهکیلویه , باربری بویر احمد.

مطالب مرتبط

باربری تهران به زنجان

باربری تهران به بیرجند

باربری تهران قزوین

باربری تهران به بجنورد

باربری تهران به سمنان

باربری تهران قم

باربری تهران به شهرکرد

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱۳۲

One Comments

 1. بابک مظاهری
  خرداد ۲, ۱۳۹۹

  سلام ببخشید یه موتور سیکلت ۲۰۰ دارم میخوام بفرستم یاسوج هزینش چقدر میشه؟ ؟ ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

02188926620