باربری ارزان , حمل بار ارزان

باربری ارزان از تهران به شهرستان , حمل بار ارزان از تهران

باربری ارزان , حمل بار ارزان , باربری ارزان تهران

۴.۵
(۱۶۳)

چگونه از خدمات باربری ارزان استفاده کنیم؟

حمل بار ارزان به شهرستان و باربری ارزان از تهران جز خدمات باربری تهران سعادت است. حمل بار به شهرستان و همه ی امور مربوط به باربری تهران به شهرستان توسط باربری ما انجام میشود. در ادامه این مطلب راجع به مواردی که روی قیمت حمل بار تاثیر میگذارند صحبت خواهیم کرد. برای حمل بار با قیمت مناسب لازم است که نکاتی را مورد توجه قرار دهید که در ادامه این مطلب به آنها اشاره خواهیم کرد.

باربری ارزان شهرستان

باربری ارزان, حمل بار ارزان شهرستان, برای اینکه بار شما با حداقل هزینه باربری و اتوبار حمل شود لازم است به نکاتی که در ادامه بیان میشود توجه داشته باشید و مطمئن باشید در صورت رعایت تمامی موارد هزینه حمل بار شما بسیار کمتر از گذشته خواهد بود.

باربری ارزان تهرانتاثیر صدور بارنامه روی باربری ارزان

همانطور که پیشتر در مطلب ” برای حمل بار به شهرستان (باربری شهرستان) به چه نکاتی باید توجه کرد؟ ” به طور مفصل راجع به صدور بارنامه و اهمیت آن صحبت کرده بودیم , برای حمل بار به شهرستان , صدور بارنامه دولتی توسط شرکتهای باربری و اتوبار الزامی است. اما چرا صدور بارنامه دولتی روی قیمت تاثیر گذار است ؟ اگر شما با واسطه ها کار کنید به طور مسلم قیمتی که به شما اعلام میشود از قیمت واقعی نرخ کرایه بیشتر خواهد بود چرا که واسطه نمی تواند مستقیماً بارنامه صادر کند و برای صدور بارنامه هزینه جداگانه ای به شما تحمیل خواهد شد, از همین رو باید مطمئن شوید که باربری که با آن کار می کنید امکان صدور بارنامه دولتی را داشته باشد.

معرفی باربری ارزان در تهران سعادت

با توجه به پیشرفت جوامع مختلف و نیاز های متفاوت به انواع باربری ها در سطح کشور، قطعا نوعی از آن ها که باربری ارزان نامیده می شود نیز مورد توجه خواهد بود.شاید شما بدنبال هزینه کمی برای حمل و نقل بار خود باشید تا ضمن اطمینان از صحت و سلامت محموله تان از حمل تا رسیدن به مقصد، هزینه کمی را نیز متحمل شوید.

شما می توانید نیاز های خودتان را از باربری و اتوبار مدنظر خود برآورد کنید و پس از اطلاع از قیمت ها قطعا جا خواهید خورد! چون قطعا بیش تر از مقدار مورد انتظار شما خواهد بود.

اما واقعا برای پیدا کردن یک باربری و اتوبار ارزان چه باید کرد!؟
در جواب این سوال بیایید به بیش از ۷۵ سال پیش برگردیم. سالی که برای اولین بار در تهران موسسه ای برای مدیریت و انجام حمل و نقل ها شکل گرفت. نام این موسسه حمل و نقل تهران سعادت بود و شروع کار با دقت و آینده دارش را در آن زمان انجام داد.

این موسسه از ابتدا دقت و مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داد تا هر روز را نسبت به دیروز پیشرفت کند. و اینگونه هم شد! بطوریکه با تجربه و حرفه فوق العاده خود می تواند تمام نیاز های شما را از یک حمل و نقل خوب و مطمئن و البته قیمت مناسب رفع کند.

تهران سعادت ویژگی های ممتازی را برای مشتریان خود قائل است که در شأن یک هنر و انجام آن برخورد داشته باشد. از خدماتی که این موسسه در اختیار مشتریان قرار می دهد تا آن ها بطور کامل و دقیق از سفارش خود اطمینان خاطر کسب کنند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مشاوره دقیق و پیگیری منظم در طول باربری:
  در اولین مورد از مزایا و خدمات ارائه شده توسط این موسسه، می توان به مشاوره های کاملا مسئولیت پذیر و منظم از سوی آن اشاره کرد. مشاورین این موسسه حمل و نقل در کمال ادب و حرفه ای بودن، شما را در انتخاب یک باربری ارزان و متناسب با بودجه مدنظر راهنمایی خواهند کرد. اینگونه که مشخص است یکی از نیاز های هر سفارش، اطمینان از پیگیری آن است که در این موسسه با تجربه شما خیالتان بابت همه چیز راحت است.
 2. بیمه محموله باری شما با هزینه خود موسسه:
  این موسسه بطور کاملا مشتری مدار کار می کند و پس از مشاوره و تایید ثبت سفارش توسط شما، با هزینه شخصی به بیمه کردن وسایل شما می پردازد. اینگونه در صورت هرگونه آسیب احتمالی، شما هیچ نگرانی بابت وارد شدن خسارت به خود نخواهید بود؛ چرا که در صورت وارد شدن خسارت این خود موسسه است که بدنبال راهی برای جبران خسارت وارده بر شما می گردد.
 3. کادر مجرب برای انبار داری:
  علاوره بر شرایط بالا، انبار داری منظم و کاملا دقیق از خصوصیات این موسسه است. تهران سعادت با دارا بودن انبار های سقف دار با زیر بنای بیش از ۲۰۰۰۰ متر مربع در ۳ منطقه کشور، یکی از ایمن ترین انبارداری ها را برای باربری و اتوبار شما انجام خواهد داد. در حیطه انبارداری با توجه به پیشرفت علم و جوامع، این تکنولوژی است که کار را ممتاز تر می کند. پس می توانید با خیالی آسوده از تحویل محموله خود برای حمل با این موسسه کار کنید.
 4. وجود کارگران متخصص:همیشه برای هر نوع باربری و اتوبار ، یکی از سخت ترین مشکلات و بزرگترین دغدغه ها حمل و چیدن وسایل در وسیله نقلیه و دیگری بارگیری مجدد از وسیله نقلیه پس از رسیدن به مقصد بوده است. این موسسه این مشکل را نیز حل کرده است؛ یعنی شما لازم نیست خودتان این کار ها را انجام دهید و می توانید نظاره گر حرفه و تجربه فوق العاده این موسسه باشید.
 1. حمل کاملا دربست باربری شما:
  حتی در یک باربری با هزینه پایین که توسط این شرکت برای شما انجام می شود، به شما وسیله نقلیه ای متناسب با نیاز خود پیشنهاد خواهد شد و آن وسیله نقلیه بطور کاملا اختصاصی و دربست در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این بدان معنا است که شما دیگر لازم نیست بابت روی هم افتادن وسایل و یا شکستن احتمالی وسایل شکستنی نگران باشید.
 2. امانت داری کاملا مطمئن این موسسه:
  این موسسه حمل و نقل و اسباب کشی بطور کاملا وظیفه شناس، امین وسایل و بار شما خواهد بود، بطوریکه می توانید با اطمینان خاطر باربری خود را به دست کاربلد های این حرفه بسپارید.

در هر زمینه ای که نیاز دارید می توانید با انواع راه های ارتباطی با این موسسه تماس حاصل کنید و از ساده ترین راه ها، تماس و آشنایی بیشتر با موسسه از طریق سایت تهران سعادت است.

تاثیر وزن و ابعاد بار روی نرخ کرایه

باربری ارزان تهران , حمل بار با قیمت مناسب , در زمان استعلام قیمت شما باید وزن دقیق بار خود را بدانید , نوع ماشین حمل بار بر اساس وزن و ابعاد بار مشخص می شود. برای مثال اگر بار شما ۳ تن باشد با خاور حمل می شود , اگر تا ۵ تن باشید با ۹۱۱ , اگر تا ۱۰ تن باشد با کامیون تک تهران , تا ۱۵ تن با کامیون ۱۰چرخ تهران (جفت) و در نهایت بار بیشتر از ۱۵ تن با انواع تریلی تهران حمل میشود. اگر طول بار بشتر از ۱۰ متر باشد و وزن بار ۱ تن باشید شما ناگزیر هستید که از تریلی برای حمل بار خود استفاده کنید.

هزینه بیمه روی نرخ کرایه تاثیر می گذارد

حمل اثاثیه ارزان , باربری ارزان با بیمه , میزان بیمه بار یکی دیگر ار عواملی است که روی قیمت نهایی حمل بار تاثیر میگذارد . به طور معمول باربری ها محموله ها را یک عدد به عنوان کف بیمه به طور رایگان بیمه میکنند برای مثال باربری تهران سعادت بار شما را تا ارزش ۲۰ میلیون تومان به صورت رایگان بیمه میکند و به ازای هر ۱۰ میلیون تومان ۳۰۰۰ تومان به هزینه بیمه اضافه می شود , به این شکل که اگر بار خود را ۱۰۰ میلیون تومان بیمه کنید در نهایت ۳۰ هزار تومان به نرخ کرایه نهایی اضافه خواهد شد.

قرارداد بلند مدت و پیمانی نرخ کرایه باربری را پایین می اورد

حمل بار ارزان از تهران , باربری ارزان شهرستان , انعقاد قرارداد بلند مدت برای شرکت های بزرگ می تواند بسیار زیاد به نفع ایشان باشد چرا که با عقد قرارداد بلند مدت شما از عواملی مانند تغییرات قیمت سوخت , تغییر قیمت از سوی راننده ها , اعتصابات و … عبور می کنید و می توانید با خیالی آسوده حمل بار خود را به صورت بلند مدت به یک باربری مطمئن بسپارید. در هنگام عقد قرار داد بلند مدت ضمانت های لازم را از شرکت باربری دریافت کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانید خسارت خود را دریافت نمایید.

حمل بار ارزان شهرستانتخلیه و بارگیری باربری شهرستان

باربری ارزان , حمل بار ارزان , یکی دیگر از موارد بسیار مهم عملیات تخلیه و بارگیری در مبدا و مقصد می باشد. هزینه تخلیه و هزینه بارگیری روی هزینه نهایی حمل و نقل و قیمت کرایه باربری تاثیر مستقیم میگذارد. با توجه به انتخاب باربری های مطمئن عمل نظارت می تواند توسط شخص خود راننده انجام پذیرد تا بار شما به بهترین شکل ممکن تخلیه و بارگیری شود. بهترین باربری , در صورتی که راننده در عملیات تخلیه و بارگیری تعجیل نماید ممکن است به بار شما خسارت وارد شود. بنابراین شما می توانید با یک باربری مطمئن احتمال صدمه به بار را به حداقل برسانید.

کرایه حمل بار و باربری ارزان نیسان و وانت به شهرستان

حمل بار ارزان به شهرستان , باربری ارزان تهران , اگر حجم و وزن بار شما کم است می توانید از وانت بار و یا نیسان بار استفاده کنید . قیمت کرایه وانت بار ارزات تر از تمامی وسایل نقلیه باربری است . نرخ کرایه نیسان بار اندکی بیشتر از وانت است. اکثر بارهای سبک و کم حجم بین شهری توسط نیسان بار حمل می شود . لازم است به نکته اشاره کنیم که باربری تهران سعادت خدمات حمل بار با وانت بار و باربری ارزان نیسان بار را ارائه نمی دهد.

قیمت کرایه خاور ارزان تهران

باربری ارزان , حمل بار ارزان شهرستان , اگر به دنبال خاور ارزان برای حمل بار خود هستید می توانید با کارشناسان ما با شماره ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۰ تماس بگیرید. تا شما را راهنمایی کنند. در حالت کلی در صنعت حمل و نقل برای جابجایی بار از وسیله متناسب با توجه به وزن بار استفاده میشود. در حال حاضر از خاور باری اکثراً برای حمل و نقل درون شهری و حمل اثاثیه به شهرستان و باربری اسباب کشی توسط اتوبار ها استفاده می شود . شرکت های پخش معمولا از خاور ، خاور ایسوزو و خاور هیوندایی برای امر توزیع استفاده می کنند که هر یک از آنها بسته به نوع بار خود از اتاق متفاوت و متناسب با بار خود استفاده می کنند. کرایه خاور مسقف بیشتر از کرایه خاور رو باز است. ظرفیت خاور های مسقف از لحاظ حجمی به مراتبط بالاتر از خاور های روباز است که همین موضوع باعث میشوند قمیت کرایه خاور روباز کمتر از سایر وسایل باربری نیمه سنگین باشد. خاور ارزان برای حمل اثاثیه , خاور ارزان برای حمل بار به شهرستان و خاور مسقف ارزان از جمله خدمات اصلی باربری تهران سعادت هستند.

حمل اثاثیه ارزان

نرخ کرایه کامیون تک ارزان برای حمل بار با قیمت مناسب به شهرستان

برای پیدا کردن کامیون ارزان تهران به شهرستان می توانید با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت ماشین برای شما فرستاده شود . کامیون ارزان شهرستان شامل باربری همه ی شهرهای ایران می شود . کامیون ارزان تهران به بندر عباس , کامیون ارزان تهران به مشهد , کامیون ارزان تهران به شیراز , کامیون ارزان تهران به شمال , کامیون ارزان تهران به اصفهان , کامیون ارزان شهرک صنعتی گلگون به شهرستان و کرایه پایین تر با بار برگشتی کامیون ارزان , همگی بخشی از باربری ارزان شهرستان هستند. کرایه کامیون تک از کرایه کامیون جفت کمتر است. اگر بار شما کمتر تا ۱۰ تن وزن دارد می توانید از کامیون ۶ چرخ (تک محور) استفاده کنید و کرایه کمتری نسبت به کامیون ۱۰ چرخ پرداخت کنید.

سایر مطالب مرتبط

باربری تهران به اصفهان

باربری تهران به شیراز

باربری تهران به مشهد

باربری تهران ارومیه

باربری تهران یزد

باربری تهران گرگان

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۴.۵ / ۵. تعداد آرا: ۱۶۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

02188926620