باربری تریلی، حمل بار تریلی، نرخ کرایه تریلی

درخواست حمل بار با تریلی از تهران به شهرستان

باربری تریلی، نرخ کرایه تریلی کفی, لبه دار, ترانزیت

باربری تریلی، نرخ کرایه تریلی کفی, لبه دار, ترانزیت

۵
(۲۳۰)

باربری تریلی و حمل بار با تریلی به صورت تخصصی در باربری تهران سعادت انجام می شود. شما مشتریان عزیز میتوانید برای حمل بار با تریلی با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از مشاوره ما به صورت رایگان استفاده نمایید.

 

حمل بار با تریلی کفی، حمل بار با تریلی چادری, حمل بار با تریلی لبه دار و حمل بار تریلی ترانزیت از خدماتی هستند که باربری تهران سعادت در زمینه باربری تریلی به شهرستان انجام می دهد.

 

شماره تلفن باربری تریلی: ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰

باربری تریلی

باربری تریلی

حمل بار تریلی

برای حمل بار با تریلی از استان تهران با بهترین نرخ کرایه تریلی می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. حمل بار تریلی با انواع تریلی برای بار های سنگین و بار هایی که حجم آن زیاد است استفاده می شود. حمل بار با تریلی به سراسر کشور به صورت تخصصی، همه روزه انجام می شود. باربری تریلی تهران سعادت با دارا بودن شبکه گسترده حمل و نقل در سراسر کشور و سابقه بیش از ۷۵ سال به عنوان قدیمی ترین باربری تهران و دارا بودن مجوز حمل و نقل از اداره راهداری و صدور بارنامه دولتی و بیمه نامه معتبر، خیال شما را از انجام درست حمل بار با تریلی راحت می کند.

باربری تریلی کفی

باربری تریلی کفی, حمل بار با تریلی کفی به شهرستان توسط باربری تهران سعادت با بهترین نرخ حمل بار تریلی کفی انجام می شود. حمل بار سنگین با تریلی کفی, بار سنگ با تریلی کفی, بار صنعتی تریلی کفی, حمل آهن آلات با تریلی کفی و حمل میلگرد با کفی خدماتی هستند که با باربری تریلی کفی انجام می شود. حمل بار با کفی با کمترین نرخ کرایه تریلی انجام میشود.

در صورتیکه می خواهید حمل بار با تریلی را انجام دهید, می توانید با کارشناسان باربری و اتوبار تهران سعادت تماس بگیرید و حداقل هزینه تریلی, نوع تریلی و ناوگان متناسب با بار خود را پیدا کنید. نرخ تریلی ۱۴۰۲ را میتوانید در سایت ما ببینید.

 

حمل بار با تریلی کفی

حمل بار تریلی ترانزیت

حمل بار با تریلی ترانزیت یا چادری از تهران به صورت روزانه انجام می شود. فقط با یک تلفن می توانید تریلی ترانزیت را برای بار گیری در هر جای تهران در خدمت داشته باشید. حمل بار و باربری با تریلی ترانزیت با بهترین نرخ کرایه حمل بار از خصوصیات این باربری می باشد. فقط کافی است که مبدا و مقصد و اطلاعات بار را با کارشناسان ما در میان بگذارید و در سریع ترین زمان ممکن، تریلی ترانزیت را در خدمت داشته باشید.

نرخ کرایه تریلی در سال ۱۴۰۲

یکی از مواردی که برای هر شخصی که به باربری و اتوبار مراجعه می کند و یا برای حمل بار با شرکت تهران سعادت تماس می گیرد مسئله هزینه بار است که بسیار به آن تاکید می کند. شرکت تهران سعادت جز آن دسته شرکت های باربری است که نسبت به بقیه همکاران صنف خود در سطح کشور، نرخ کرایه تریلی در سال ۱۴۰۲ که برای حمل بار  شما مردم عزیز قیمتی بسیار مقرون به صرفه را فراهم می نماید.

 

 

جهت مشاهده تعرفه و نرخ کرایه تریلی کلیک کنید

جدول تعرفه کرایه تریلی

حمل بار تریلی از تهران

در صورتی که به تریلی تهران نیاز دارید و میخواهید بار خود را از تهران با تریلی حمل کنید می توانید با ما تماس بگیرید. بهترین نرخ حمل بار تریلی تهران را از ما بخواهید. حمل بار از استان تهران به صورت دربستی با انواع خودرو تریلی به صورت روزانه با مجوز حمل و نقل از اداره راهداری انجام می شود. بار هایی که ابعاد و وزن آن ها مناسب حمل تریلی می باشد مانند انواع ماشین آلات، آهن و لوله، بارهای سنگین با ارتفاع زیاد، بارهایی که از حجم بالایی برخوردارند و دیگر ماشین های حمل بار قادر به جا به جایی آن ها نیستند را می توانید با تریلی از تهران به صورت داخل شهری و بین شهری حمل کنید.

چه عواملی باعث افزایش نرخ کرایه تریلی در سال ۱۴۰۲ شده است

 1. تورمی که به دلیل فشار های اقتصادی به وجود می آید سبب افزایش نرخ کرایه تریلی در سال ۱۴۰۲ شده است.
 2. افزایش قیمت بنزین و فراورده های نفتی مثل گازوئیل و… یکی از دلایل اصلی افزایش نرخ کرایه تریلی در سال ۱۴۰۲ می باشد.
 3. مسافتی که بین مبدا یعنی محل برداشتن بار و مقصد وجود دارد.
 4. تاخیری که ممکن است در رسیدن به مقصد به وجود بیاید. سبب افرایش چشم گیری در نرخ کرایه تریلی می شود.
 5. نبودن محل تخلیه بار و آماده نشدن آن قطعا در تعیین مقدار کرایه تریلی دخیل است.
 6. نوع و حجم بار نیز در تعیین مقدار هزینه بار تاثیر دارد.

نرخ کرایه تریلی در سال ۱۴۰۲ در شرکت ما بسیار منصفانه است و کافی است یکبار، بار خود را با باربری تهران سعادت جا به جا کنید تا تفاوت را احساس کنید.

حمل بارتریلی

حمل بار تریلی

معرفی خدمات شرکت تهران سعادت

۱.صدور بارنامه دولتی و بیمه نامه معتبر.

۲.رعایت ایمنی در حمل بار.

۳.جابجایی بار به تمام نقاط ایران و حتی خارج کشور.

۴.ارائه خدمات به صورت تمام وقت.

 

نرخ کرایه حمل بار تریلی در سال ۱۴۰۲ نسبت به سایر وسیله های حمل بار کمی بیشتر است. زیرا وسیله حمل بار که تریلی است حجم بیشتری دارد و به طبع مصرف سوخت بالا و استهلاک بیشتری نیز دارد. نرخ کرایه تریلی با اینکه توسط شورای اسلامی شهر تهران و اتحادیه باربری تعیین می شود ولی عواملی که گفته شود باعث تغییر در تعیین مقدار هزینه حمل بار می شود و توجه به این مطلب بسیار مهم است.

نرخ کرایه تریلی و سایر وسیله های حمل بار و حمل ونقل در سال ۱۴۰۲ با افزایش ۲۵ درصدی مواجه شد. این تعیین نرخ و افزایش آن می تواند باید باعث افزایش کیفیت در کار شرکت های باربری شود.

دو روش برای استعلام میزان هزینه بار و نرخ کرایه تریلی وجود دارد که قصد داریم با معرفی این دو روش شما را مطلع سازیم.

در روش اول شما می توانید از راحت ترین روش ممکن استفاده کنید. یعنی با شرکت باربری تهران سعادت تماس بگیرید. این تماس تلفنی مزیت های زیادی دارد. به عنوان مثال شما می توانید به طور دقیق از نرخ کرایه تریلی حمل بار مطلع شوید. حجم بار و میزان آن و همچنین مسافتی که باید طی شود به کارشناسان شرکت  گفته می شود.آنان به طور دقیق نرخ کرایه تریلی را حساب کرده و به اطلاع می دهند. خوبی این قسمت آن است که می توانید تخفیف نیز بگیرید. البته باید حجم بار بالا و ثبت سفارش های قبلی نیز داشته باشید.

در روش دوم شما به سایت مراجعه می کنید و با وارد کردن مشخصات از نرخ کرایه تریلی در سال ۱۴۰۲ مطلع می شوید. البته این روش دقیق نیست و از طرف ما به شما توصیه نمی شود. از مشکلات این روش این است که در صورتی که اطلاعت به صورت دقیق عنوان نشود، تعیین نرخ کرایه تریلی به تعویق می افتد و کار حمل و جابجایی شما به دلیل مطلع نشدن از نرخ کرایه تریلی ممکن است سره زمان مشخص انجام نشود.

کارشناسان شرکت تهران سعادت همواره آنلاین بوده و شما به راحتی می توانید با این کارشناسان تماس حاصل فرمایید و از نرخ کرایه تریلی درسال ۱۴۰۲ مطلع شوید. باربری تهران سعادت با بیش از ۷۵ سال سابقه کاری همواره برای پیشرفت در کاری که می کند، افراد خبره را بکار می گیرد تا احتمال بروز خطای انسانی در حمل بار اتفاق نیافتد و شما راضی باشید.

نرخ کرایه تریلی بغل دار (لبه دار)

حمل بار تریلی لبه دار, باربری تریلی لبه دار و حمل بار با ترانزیت توسط ناوگان پیشرفته و انواع تریلی تهران سعادت انجام می شود, حمل بار به اصفهان با تریلی, حمل بار به مشهد با تریلی, حمل بار تریلی تهران به شیراز با ترلی لبه دار, حمل بار به بندر عباس با ترانزیت, حمل بار به شهرستان با تریلی لبه دار, بار برگشتی تریلی از خدمات تهران سعادت در زمینه حمل بار با تریلی هستند.

حمل بار های صنعتی, حمل بارهای کشاورزی, حمل بار از درب کارخانه, حمل بار از درب انبار, حمل بار پتروشیمی توسط تریلی, حمل بار کارخانه ها توسط تریلی, حمل بار کارگاهی با تریلی, حمل بار مواد غذایی با تریلی, حمل مواد شوینده با تریلی, حمل بار ترافیکی با تریلی, بارگیری بار تریلی از تهران در تمامی روزهای هفته توسط باربری تهران سعادت انجام می شود. نرخ کرایه تریلی ۱۴۰۲ در همین صفحه موجود است و در قسمت آرشیو سایت می توانید نرخ کرایه تریلی به روز را هم پیدا کنید.

نرخ کرایه حمل بار تریلی ۱۴۰۲

کرایه های زیر از پایانه نسیم شهر (اکبرآباد) برای تعرفه کرایه تریلی از مبدا تهران به شهرستان با تریلی است. به دلیل نوسان قیمت و با تغییر مبلغ صافی راننده ها ممکن است قیمت ها تغییر کرده باشد و برای دریافت قیمت به روز حمل بار و گرفتن مشاوره رایگان درباره باربری تهران به شهرستان از کارشناسان تهران سعادت می تواتید با شماره ۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید.

 

باربری تریلی لبه دار

نرخ کرایه تریلی ترانزیت ۱۴۰۲

هزینه حمل بار با تریلی با توجه به عوامل مختلفی مانند وضعیت راهها, وضعیت آب و هوا, مسیری که برای حمل بار به شهرستان طی می شود و همچنین وضعیت کاری رانندگان دستخوش تغییر می شود. در بسیاری از مواقع صاحبان بار و کالا با واسطه ها در ارتباط هستند و به دلیل وجود دلال ها قیمت اعلامی با قیمت تعرفه کرایه تریلی واقعی فاصله زیادی دارد. ما با توجه به حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم با راننده ها و ارتباطات گسترده در زمینه حمل و نقل همواره حداقل قیمت و کمترین قیمت کرایه را به شما اعلام می کنیم.

 

باربری تریلی از تهران به شهرستان

باربری تریلی از تهران به شهرستان

نرخ کرایه تن بر کیلومتر

لیست نرخ کرایه تن بر کیلو متر در دست تهیه است و به زودی قیمت تن کیلومتر از مبدا تهران به بیشتر از ۲۰۰ شهر و شهرستان آماده می شود و در همین قسمت و مطلب جداگانه کرایه تن بر کیلو متر قرار خواهد گرفت.

حمل بار با تریلی

تهران سعادت با در اختیار داشتن تعداد زیادی تریلی, تریلی کفی, تریلی لبه دار, تریلی چادری, تریلی ترانزیت و تریلی بغلدار آماده است تا انواع بار ها و کالاها را از مبدا تهران به سراسر ایران حمل کند. تهران سعادت با حذف دلال ها و واسطه ها بهترین قیمت حمل بار را در اختیار شما می گذارد. درصورتیکه شما به دنبال تریلی با قیمت مناسب هستید و می خواهید حمل بار به شهرستان را توسط تریلی انجام دهید، می توانید با کارشناسان تهران سعادت تماس بگیرید و با حداقل قیمت حمل بار با تریلی شما انجام شود. اگر برای حمل بار از سایر شهرها نیاز به ماشین حمل بار دارید میتوانید از مشاوره کارشناسان ما استفاده نمایید.

محاسبه نرخ کرایه حمل بار تریلی

همانطور که در مطلب نحوه محاسبه هزینه باربری به طور کامل در باره چگونگی حساب کردن نرخ کرایه صحبت کردیم مواردی زیادی در نرخ کرایه تریلی و کامیون تاثیرگذار هستند. از جمله هزینه هایی که به کرایه ماشین اضافه می شوند, هزینه بارگیری, هزینه باسکول, چند جا بارگیری و هزینه بیمه بارنامه است.

تعرفه کرایه تریلی تهران (مناطق تحت پوشش)

حمل بار تریلی سراسر تهران را تحت پوشش خود دارد. علاوه بر تریلی کفی و تریلی بغلدار و ترانزیت, حمل بار با خاور, کامیونت, کامیون تک و جفت هم انجام میشود. خدمات حمل بار در کلیه مناطق زیر پوشش داده میشود.

مناطق تحت پوشش شهرستان
پرند  – رباط کریم – نصیرآبادرباط کریم
اسلام‌شهر – چهاردانگه – احمدآباد مستوفیاسلام‌شهر
گلستان – نسیم شهر – صالحیهبهارستان
شهریار – اندیشه – باغستان – صباشهر – وحیدیه – فردوسیه – شاهدشهرشهریار
قدس ( قلعه حسن خان )قدس
ملارد – صفادشتملارد
پاکدشت – شریف آباد – فرون آبادپاکدشت
باقرشهر – حسن آباد – کهریزکری
تهران – بومهن – پردیستهران
فیروزکوه – راجمندفیروزکوه
قرچکقرچک
ورامین – جوادآبادورامین
دماوند – رودهن – آبسرد – کیلان – آبعلیدماوند
لواسان – فشم – شمشکشمیرانات

استعلام نرخ کرایه به روز

به دلیل نواسانات زیاد قیمت برای استعلام نرخ کرایه به روز بهتر است با همکاران ما تماس بگیرید تا علاوه بر بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان, قیمت به روز تعرفه کرایه خاور, نرخ کرایه کامیون ۱۴۰۲ و قیمت کرایه تریلی ۱۴۰۲ خدمت شما اعلام شود. برای تماس با ما می توانید با شماره ۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید.

نرخ کرایه حمل بار از مبدا بندرعباس

تهران سعادت دارای انبار تخلیه بار در بندر عباس است. در حال حاضر خدمات مربوط به حمل بار از مبدا شهرستان ها توسط این شرکت انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شعب خرده بار تهران سعادت و نرخ کرایه حمل بار از میدا شهرستان ها مانند نرخ حمل بار بندر عباس, شیراز, قشم, بوشهر و به طور کلی خط جنوب کشور با شماره ۵۵۳۰۵۴۱۰ که مربوط به دفتر خرده‌ بار تهران سعادت است تماس بگیرید.

سوالات متداول

برای اطلاع از نرخ کرایه تریلی در سال ۱۴۰۱ چه کاری باید انجام دهیم؟

برای اطلاع از نرخ کرایه تریلی در سال ۱۴۰۱ می توانید با شماره تماس ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس حاصل فرمایید و کارشناسان باربری تهران سعادت شما را راهنمایی میکنند

شرکت تهران سعادت چه خدماتی ارائه میدهد؟

حمل بار به شهرستان و تمامی نقاط کشور
باربری در داخل شهر تهران
اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل
باربری و حمل بار به بندرهای کشور

آیا نرخ حمل بار و کرایه تریلی در سال ۱۴۰۱ افزایش داشته است؟

هیئت شورای اسلامی تهران بزرگ از افزایش نرخ کرایه تریلی در امسال خبر داد و به تصویب نیز رسید. نرخ کرایه تریلی در سال ۱۴۰۱ با افزایش حداقل ۲۵ درصدی مواجه شد. افزایش نرخ کرایه تریلی در سال ۱۴۰۱ نباید باعث این شود که کیفیت کار ثابت بماند یا کم شود.

تعرفه های تریلی شرکت تهران سعادت در سال ۱۴۰۱ چقدر است؟

تعرفه باربری بستگی به میزان وسایل شما، باربری برون شهری یا داخل شهری و … بستگی دارد، از همین رو با شماره های شرکت ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس گرفته و از مشاوره های خوب کارشناسان تهران سعادت برخوردار شوید.

شرکت باربری تریلی چیست؟

باربری تریلی تهران سعادت با دارا بودن تریلی های مجهز و بارنامه دولتی و بیمه رایگان امکان حمل بار با انواع تریلی از تهران به سایر شهر های ایران را فراهم می نماید

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۲۳۰

Comments (14)

 1. amalzahi
  خرداد ۱۱, ۱۴۰۳

  سلام ودرود واقعا کرایه ها عالیه با در نظر گرفتن گرونیها نمیدونم میصرفه یا نمیصرفه ولی عالیه

 2. رضا نجفی
  اردیبهشت ۲, ۱۴۰۱

  برای باربری با تریلی و حمل بار تریلی از تهران به شهرستان باید چه مدارکی داشته باشیم؟

  1. tehransaadat.com
   اردیبهشت ۲, ۱۴۰۱

   درود، برای حمل بار به وسیله تریلی از تهران می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان استفاده کنید. مدارک خاصی نیاز نیست فقط مبدا و مقصد باری که قرار هست با تریلی حمل شود را بفرمایید و همچنین ابعاد و وزن بار. انواع تریلی برای حمل بار شما در خدمت رسانی حاضر است.

 3. احمد
  آذر ۱۷, ۱۴۰۰

  راننده های بسیار با شخصیت و اینکه خیلی به موقع رسید بارم درست همونطور که برنامه ریزی کردم

 4. فرزانه
  آذر ۱۷, ۱۴۰۰

  هیچی راجب باردبری تریلی و کامیون نمیدونستم با مطالبتون واقعا اطلاعاتم خیلی زیاد شد

 5. Purya
  آذر ۱۷, ۱۴۰۰

  Behtarin site ke didam mataleb kheily kamele

 6. شایان
  آذر ۱۷, ۱۴۰۰

  با اینکه خیلی بد مسیر بود جایی که برای حمل بار میخواستم ولی واقعا سریع رسوندید

 7. زهره قیاسی
  آبان ۱۸, ۱۴۰۰

  با این نرخ تورم واقعا قیمتاتون عالی هستن نمیدونم چطور تشکر کنم!

 8. آریا سعیدی
  آبان ۱۸, ۱۴۰۰

  حمل بار شما همه جا هایی که میخوایم رو پوشش میده واقعا ممنونم

 9. سعید رضایی
  آبان ۱۸, ۱۴۰۰

  پشتیبانی عالی قیمتا هم واقعا عالی هستن چیزی برای گفتن نمیمونه

 10. سعید رضایی
  آبان ۱۸, ۱۴۰۰

  حمل بار عالی و واقعا با پشتیبانی عالی قیمتا هم واقعا عالی هستن

 11. هومن سعیدی
  آبان ۱۸, ۱۴۰۰

  پاسخگویی عالی و سریع مثل همیشه واقعا سایتتون عالیه

 12. پوریا
  آبان ۱۸, ۱۴۰۰

  سایتتون بسیار عالی ممنون از خدمات خوبتون

 13. محمد رضا علیزاده
  آبان ۱۸, ۱۴۰۰

  با این تغییرات باز هم در نرخ کرایه ها عالی هستن بسیار ممنونیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 6 =

02188926620