خدمات باربری و حمل بار دربستی تهران به ایلام

درخواست حمل بار و باربری تهران به ایلام ( کرایه سال 1401 )

باربری تهران ایلام – حمل بار تهران به ایلام

۵
(۱۸۱)

باربری تهران ایلام و حمل بار تهران به ایلام باربری و حمل بار از تهران به ایلام به صورت دربستی با انواع خودرو حمل انجام می شود. ارزان ترین نرخ کرایه حمل به همراه صدور بارنامه دولتی و بیمه نامه رایگان از خدمات حمل بار به صورت دربستی از استان تهران به ایلام با بهترین نرخ کرایه حمل در زمینه باربری ایلام به مشتریان گرامی ارائه می شوند.

در ادامه این مطلب اطلاعات شما در مورد باربری تهران به ایلام و همچنین کرایه های ماشین های باری در سال ۱۴۰۱ آورده شده تکمیل خواهد شد.

 

انواع ماشین حمل بار از تهران به ایلام شامل:

 

 • کامیون تهران به ایلام
 • کامیون تک
 • کامیون جفت
 • تریلی تهران به ایلام
 • تریلی کفی
 • تریلی ترانزیت
 • تریلی بغلدار
 • خاور تهران به ایلام
 • خاور مسقف
 • حاور رو باز
 • وانت و نیسان تهران به ایلام

 

 

 شماره تماس باربری تهران ایلام ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰

باربری و حمل بار از تهران به ایلام

باربری و حمل بار از تهران به ایلام

 

باربری تهران ایلام

حمل بار از تهران به ایلام , باربری تهران ایلام , استان ایلام از غرب با کشور عراق، از جنوب با استان خوزستان، از شرق با استان لرستان و از شمال با استان کرمانشاه همسایه است. فاصله تهران تا ایلام در حدود ۶۷۰ کیلومتر است . مسیر تهران ایلام از ساوه , همدان , اسدآباد , بیستون , کرمانشاه و اسلام آباد غرب میگذرد و در نهایت بعد از حدود ۸ ساعت به ایلام می رسد. البته این زمان مربوط به خوردو سواری است که مسلما مدت زمان رسید وسایل باری با توجه به نوع مسیر بیشتر از ۱۰ ساعت خواهد بود.

 

باربری تهران ایلام

 

حمل بار از تهران به ایلام

باربری تهران ایلام , حمل بار از تهران به ایلام همه ی شهرهای استان ایلام را تحت پوشش خود دارد و خدمات حمل بار از تهران به تمامی شهرستان های استان ایلام انجام می شود. باربری تهران آسمان آباد , باربری تهران چرداول , باربری تهران موسیان , باربری تهران دهلرانباربری تهران میمه , باربری تهران پهله , باربری تهران دشت عباس , باربری تهران مهران , باربری تهران سرابله , باربری تهران ایوان , باربری تهران ابدانان و بار برگشتی ایلام توسط باربری تهران ایلام انجام میشود. موارد ذکر شده خدمات باربری شهرستان تهران سعادت در زمنیه حمل بار به شهرستان های استان ایلام هستند.

 

معرفی شرکت تهران سعادت و باربری تهران به ایلام

شرکت تهران سعادت با سال ها تلاش و کسب تجربه یکی از بهترین شرکت های حمل و نقل در زمینه باربری و جابجایی است. این شرکت دارای دفاتر بسیار در سراسر کشور است و آماده ارائه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد.

این شرکت دارای زیر مجموعه های گسترده برای حمل بار می باشد یکی از این زیر مجموعه ها که چندین سال است کار حمل و نقل را به نحوه احسن انجام می دهد، باربری تهران به ایلام است. این باربری جز پر کارترین باربری های سطح کشور می باشد.

معرفی خدمات باربری تهران به ایلام

 1. این شرکت و خط سرویس دهی باربری تهران به ایلام در همه مراحل باربری اصل کیفیت و ایمنی را به طور کامل رعایت می کند.
 2. نسبت به کاری که برای مشتری انجام می دهد ضمانت می کند و کار هایی که شرکت تهران سعادت انجام می دهد کاملا تضمین شده است.
 3. از روش های جدید برای امر جابجایی بهره می گیرد و هیچ گونه نگرانی و استرس برای حمل بار نباید داشته باشید.
 4. تمام امور مربوط به جابجایی را خط سرویس دهی باربری تهران به ایلام با سرعت هرچه تمام تر به انجام می رساند.
 5. این شرکت در نگهداری و حمل بار بسیار ایمن و قابل اعتماد است و همچنین به دلیل داشتن انبار امکان خرابی کالای شما وجود ندارد.
 6. دارای امکانات سخت افزاری و نرم افزاری برای برنامه ریزی دقیق است.

خط سرویس دهی باربری تهران به ایلام از وقتی که مورد استفاده عموم مردم   ایلام قرار گرفته، باعث شده شرکت بیش از پیش در تلاش باشد تا امکانات علمی و فنی اش را توسعه بدهد تا همواره رضایت مشتری را به دست آورد.

شرکت تهران سعادت همچنین دارای مشاورانی است که می توانند به شما در امر چیدمان خانه و همچنین بسته بندی آن کمک کنند. این مشاوران دوره های حرفه ای دیزاین و سایر دوره های باربری وحمل و نقل را گذرانده اند و خیلی می توانند مورد استفاده شما قرار بگیرند.

معرفی استان زیبای ایلام و خصوصیات منحصر به فرد این منطقه

این استان توسط رشته کوه های زیادی محدود شده است و از آن به عنوان عروس زاگرس یاد می شود. این استان دارای دشت ها و جنگل های بسیار زیبا و دل انگیز است. جمعیت این شهر بیش از ۶۰۰ هزار نفر می باشد.در سال ۱۳۵۳ تاسیس شده است. از شهرستان های این استان می توان آبدانان، دره شهر، ایلام، ایوان، مهران و سیروان را نام برد. با توجه به جمعیت این منطقه خط سرویس دهی باربری تهران به ایلام بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

باربری تهران به ایلام

 

این منطقه از نظر ذخایر نفتی بسیار غنی و ثروتمند است.  همچنین دارای معادن غیر فلزی نیز می باشد. بیشتر مردم استان ایلام به کشاورزی و دام پروری مشغول هستند و از این راه امرار معاش می کنند. این منطقه حدودا ۱.۲ درصد ایران عزیز را شامل می شود. بیست ودومین استان ایران از لحاظ مساحت است. این استان از استان های غربی کشور می باشد که وقایع تلخ و ناگواری در دوره های مختلف حکومتی به خود دیده است.

یکی از مواردی که توسط شرکت تهران سعادت به خوبی رعایت می شود بحث چینش منظم و طبقه بندی کالا در ماشین های حمل بارخط سرویس دهی باربری تهران به ایلام است.

از مزایای چینش منظم می توان عدم آسیب به وسایل و سالم رسیدن آنها به مقصد، افزایش سرعت حمل بار و سر وقت رسیدن آن و کاهش هزینه و قیمت حمل بار را نام برد.یخچال هایی که توسط مردم ایلام خریداری می شود به طور حرفه ای توسط کارکنان و پرسنل شرکت در ماشین حمل بار گذاشته می شود و توسط باربری تهران به ایلام به مقصد و دست مردم عزیز ایلام می رسد.

در صورتی که در امر بسته بندی دچار  مشکل و ایراد شدید با شرکت ما تماس حاصل فرمایید تا از مزایای خط سرویس دهی باربری تهران به ایلام بهره مند شوید و مطمئن بار خود را به مقصد برسانید.شرکت ما تمام تلاش خود را می کند که با مدیریتی کارآمد فضایی مناسب برای کارکنان شرکت ایجاد کند تا آنان نیز بااحساس جدیت بیشتری برای ارائه خدماتی  همچون خط سرویس دهی  باربری تهران به ایلام به شما آماده باشند.

شرکت تهران سعادت همه تلاش خود را می کند تا بهترین خدمات را به شما دوستان ارائه دهد.

حمل اثاثیه از تهران به ایلام

برای حمل اثاثیه از تهران به ایلام و  اسباب کشی از تهران به ایلام با همکاران ما تماس بگیرید. باربری تهران ایلام کلیه خدمات اسباب کشی , حمل بار به تبریز و بسته بندی را از مبدا تهران انجام می شود. برای اسباب کشی از انواع ماشین های باربری و اتوبار به خصوص خاور مسقف استفاده می شود . حمل اثاثیه شهرستان یکی دیگر از خدمات باربری تهران سعادت است که به هموطنان عزیز ارائه میشود.

 

حمل بار تهران ایلام

کرایه باربری تهران ایلام ۱۴۰۱

کرایه باربری از ایلام , حمل بار تهران به ایلام را در ادامه این مطلب مشاهده می کنید . کرایه های زیر برای تاریخ ۱۴۰۱ هستند که در پایانه باربری اکبرآباد در تاریخ مذکور حمل بار انجام می شود. برای گرفتن نرخ کرایه به روزمی توانید با شماره ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید تا همکاران ما مشاوره و راهنمایی لازم را به شما ارائه کنند.

کرایه خاور از تهران به ایلام۲.۸۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور مسقف از تهران به ایلام۲.۸۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تک از تهران به ایلام۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه جفت از تهران به ایلام۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کفی از تهران به ایلام۶.۵۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه ترانزیت از تهران به ایلام۷.۰۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

 

به این مورد بارها در مطالب سایت اشاره شده است که به دلیل نوسان قیمت و ثابت نبودن کرایه صافی دریافتی راننده‌گان لازم است برای دریافت قیمت به روز با همکاران ما با شماره ۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید. اگر نمی دانید حمل بار خود را توسط چه ماشین باربری انجام دهید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در زمینه حمل بار تهران ایلام شما را راهنمایی کنند.

کامیون تهران ایلام , تریلی تهران ایلام

باربری و اتوبار تهران ایلام , برای حمل بار از تهران به ایلام از خاور , انواع کامیون , کامیون تک , کامیون جفت , تریلی می توانید استفاده کنید. ماشین های حمل بار شامل تریلی تهران به ایلام , خاور تهران به ایلام , کامیون جفت تهران به ایلام ,کامیون تک تهران ایلام , ترانزیت تهران به ایلام , ماشین چادری ایلام , ماشین ده چرخ تهران به ایلام , ماشین هجده چرخ تهران به ایلام انجام میشود.

 

باربری ایلام

باربری ایلام

باربری ایلام, باربری و اتوبار آسمان آباد , باربری چرداول , باربری موسیان , باربری تهران , باربری دهلران, باربری میمه , باربری پهله , باربری دشت عباس , باربری مهران , باربری و اتوبار سرابله , باربری ایوان , باربری ابدانان , حمل بار آسمان آباد , حمل بار چرداول , حمل بار موسیان , حمل بار دهلران, حمل بار میمه , حمل بار پهله , حمل بار دشت عباس , حمل بار مهران , حمل بار سرابله , حمل بار ایوان , حمل بار ابدانان.

تریلی ایلام , کفی ایلام , خاور اردیبل , نیسان ایلام , تریلی کفی ایلام , تریلی چادری ایلام , ترانزیت ایلام , کامیون تک ایلام , کامیون جفت ایلام ,خاور مسقف ایلام , خاور اردیبل , وانت بار ایلام , نیسان وانت ایلام , وانت بار ایلام , ۱۰ چرخ ایلام , ۶ چرخ ایلام , جفت ایلام , شهرک صنعتی ایلام , باربری کشاورزی ایلام. حمل اثاثیه ایلام , حمل اثاثیه شهرستان , اسباب کشی ایلام , کارگر اسباب کشی ایلام ار جمله عباراتی هستند که در زمینه حمل و نقل ایلام جستجو می شود.

 

مطالب مرتبط

باربری تهران به زنجان

باربری تهران به کرمانشاه

باربری تهران لرستان

باربری تهران قزوین

باربری تهران به اهواز

باربری تهران به سمنان

باربری تهران قم

باربری تهران به مرز مهران

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱۸۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

02188926620