باربری تهران به تبریز و ارسال بار از تهران به تبریز

درخواست حمل بار از تهران به تبریز + لیست کرایه

باربری تهران تبریز, حمل بار از تهران به تبریز

باربری تهران تبریز, حمل بار از تهران به تبریز

۵
(۱۷۹)

باربری تهران تبریز و حمل بار تهران به تبریز جزو خدمات باربری تهران سعادت می باشد. در صورتی که نیاز به باربری برای حمل بار از تهران به تبریز دارید با شماره باربری تهران سعادت تماس بگیرید.

باربری تهران سعادت با بیش از ۷۵ سال سابقه در خدمت شماست و ارزان ترین نرخ حمل بار به تبریز را برای شما با بهترین کیفیت حمل فراهم می کند.

باربری از تهران به تبریز با انواع خودرو مانند: کامیون تبریز، تریلی تبریز، ترانزیت تبریز، تک تبریز، جفت تبریز، خاور تبریز، وانت و نیسان تبریز با بهترین نرخ کرایه و صدور بارنامه دولتی و بیمه معتبر رایگان انجام می شود.

 

شماره تماس باربری تهران تبریز: ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰

 

انواع خدمات باربری تهران به تبریز توسط باربری معتبر تهران سعادت:

 

حمل بار دربستی تهران به تبریز: با انواع خودرو حمل (کامیون، تریلی، خاور، وانت و نیسان)

حمل خرده بار تهران به تبریز: توسط باربری شوش تهران سعادت

حمل اثاث منزل به تبریز: با انواع خاور و نیسان

 

باربری تهران به تبریز

باربری تهران به تبریز

حمل بار کامیون تهران به تبریز

برای حمل بار و کالا خود از تهران به تبریز، در صورتی که به کامیون نیاز دارید می توانید با باربری کامیون تهران تبریز تماس بگیرید. انواع کامیون از تهران به تبریز شامل تک و جفت به صورت رو باز و مسقف با بهترین نرخ کرایه کامیون تبریز خدمت شما ارائه می گردد. ارسال بار از تهران به تبریز توسط کامیون های باربری تهران سعادت، تمامی شهر های استان آذربایجان را شامل می شود.

حمل بار تهران به تبریز

حمل بار تهران به تبریز

حمل بار تریلی از تهران به تبریز

بهترین نرخ حمل بار تریلی از تهران به تبریز با صدور بارنامه تریلی برای حمل انواع تریلی جزو خدمات تخصصی حمل بار با تریلی به تبریز می باشد. انواع تریلی از تهران به تبریز شامل تریلی کفی تهران به تبریز، تریلی ترانزیت (چادری) تهران به تبریز، تریلی لبه دار و بغل دار تهران به تبریز در خدمت شماست. با یک تلفن می توانید تریلی تهران به تبریز را در خدمت داشته باشید. حمل بار تریلی از تهران به تبریز شامل تمامی شهر های استان آذربایجان می باشد.

خاور تهران به تبریز

در صورتی که قصد دارید بار خود را با خاور از تهران به تبریز ارسال کنید می توانید از خدمات حمل بار خاور تهران تبریز در باربری تهران سعادت استفاده کنید. بهترین سرویس حمل خاور از تهران به تبریز با ارزان ترین قیمت خاور تبریز را می توانید از کارشناسان باربری تهران سعادت بخواهید. انواع خاور شامل خاور مسقف و موکت کاری شده. خاور اتاق بزرگ، خاور ۶ متری برای حمل از تهران به تبریز در خدمت شماست.

وانت و نیسان تهران به تبریز

حمل بار با وانت و نیسان از تهران به تبریز از دیگر خدمات باربری نیسان و وانت تهران سعادت می باشد. قیمت ارزان وانت و نیسان از تهران به تبریز با انواع وانت و نیسان در سریع ترین زمان ممکن در خدمت شماست. کافی است با باربری وانت و نیسان تهران سعادت تماس بگیرید تا فقط با یک تلفن بتوانید از خدمات وانت و نیسان تهران تبریز بهره مند شوید.

باربری وانت و نیسان تهران تبریز

باربری وانت و نیسان تهران تبریز

نیسان وانت بار تهران به تبریز، نیسان وانت بار تهران به آذرشهر، وانت نیسان بار تهران به اسکو، وانت نیسان بار تهران به اهر، نیسان وانت بار تهران به بستان‌آباد، وانت نیسان بار تهران به بناب، وانت نیسان بار تهران به جلفا، نیسان وانت بار تهران به چاراویماق، وانت بار تهران به خدا آفرین، نیسان وانت بار تهران به سراب، نیسان وانت بار تهران به شبستر، وانت بار و نیسان بار تهران به عجب‌ شیر، وانت نیسان بار تهران به کلیبر، وانت بار تهران به مراغه، وانت و نیسان بار تهران به مرند، وانت بار تهران به ملکان، نیسان وانت بار تهران به میانه، نیسان وانت بار تهران به ورزقان، نیسان وانت بار تهران به هریس، وانت نیسان بار تهران به هشترود، نیسان بار تهران به هوراند از شهر هایی هستند که حمل بار تهران به استان آذربایجان انجام می شود.

شهر تبریز

استان آذربایجان شرقی از سمت شمال با جمهوری‌ های آذربایجان و ارمنستان، از سمت غرب و جنوب غرب با استان آذربایجان غربی، از سمت شرق با استان اردبیل و از سمت جنوب شرق با استان زنجان همسایه است. فاصله تهران تا تبریز چیزی در حدود ۶۳۰ کیلومتر است که این مسیر از کرج, قزوین و زنجان می گذرد که تقریبا کل مسیر بزرگراه است. 

باربری تهران تبریز و حمل بار از تهران به تبریز, بسته بندی بار تبریز و حمل بار دربستی به تبریز خدماتی هستند که باربری تهران سعادت در زمینه حمل بار به آذربایجان شرقی ارائه می دهد. اگر برای حمل بار تهران تبریز به دنبال بهترین باربری هستید می توانید با کارشناسان باربری و اتوبار ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان استفاده کنید. برای تماس با ما با شماره ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید.

 

 

 باربری تهران به تبریز

شماره تماس باربری تهران تبریز ۸۸۹۲۶۶۲۰

باربری های تبریز

باربری تهران تبریز و حمل بار تهران تبریز شامل حمل بار به همه شهرهای استان آذربایجان شرقی است. باربری شهرستان های آذربایجان شرقی کلیه شهرستان های این استان را پوشش میدهد:

 • باربری تهران به تبریز, باربری تهران به خراجو, باربری و اتوبار تهران به بناب, باربری تهران به بناب جدید, باربری تهران به مراغه, باربری تهران به میانه, باربری تهران به هشترود, باربری تهران به آذرشهر, باربری تهران به آذرشهر.
 • باربری تهران به ممقان, باربری تهران به گوگان, باربری و اتوبار تهران به اسکو,باربری تهران به سراب, باربری تهران به سراب, باربری تهران به دوزدوزان, باربری تهران به سهند.
 • باربری تهران به شرفخانه, باربری تهران به شبستر, باربری و اتوبار تهران به شبستر, باربری تهران به خامنه, باربری تهران به هریس, باربری تهران به صوفیان, باربری تهران به مرند, باربری تهران به اهر و باربری تهران به ورزقان.
 • باربری تهران به یامچی, باربری و اتوبار تهران به زنوز, باربری تهران به کلیبر, باربری تهران به جلفا, باربری تهران به ایلخچی, باربری تهران به هوراند, باربری تهران به بستان‌آباد, باربری تهران به تیکمه‌داش و باربری تهران به باسمنج.
 • باربری تهران به خسروشهر, باربری تهران به سردرود, باربری تهران به سیه‌رود, باربری تهران به هادیشهر, باربری تهران به قره‌آغاج, باربری تهران به شربیان, باربری تهران به مهربان, باربری تهران به تسوج و باربری تهران به سیس.
 • باربری تهران به شندآباد, باربری تهران به وایقان, باربری تهران به کوزه‌کنان, باربری تهران به عجب‌شیر, باربری تهران به آبش‌احمد, باربری تهران به آبش‌احمد, باربری تهران به کُشکسرای, باربری تهران به لیلان و باربری تهران به آقکند.
 • باربری تهران به بخشایش, باربری تهران به خواجه, باربری تهران به باروق, باربری تهران به زرنق, باربری تهران به ذوالبین, باربری تهران به آذران و باربری تهران به خاروانا.

حمل بار به همه شهرستان های استان آذربایجان شرقی از دیگر خدمات باربری شهرستان باربری تهران سعادت هستند.

 

باربری تهران تبریز

 

تعرفه و نرخ باربری تهران به تبریز

 

برای مشاهده تعرفه باربری کلیک کنید

 

معرفی موسسه حمل و نقل تهران سعادت

باربری تهران سعادت با یابقه بیش از ۷۰ سال، یکی از بهترین مجموعه های حمل بار در سطح کشور است. این مجموعه دارای پرسنل دوره دیده و مجرب می باشد. این شرکت کلیه خدمات نوین همچون باربری تهران به تبریز را با امکانات پیشرفته ارائه می دهد.

هزینه حمل و باربری تهران به تبریز

هزینه حمل اثاثیه منزل به عوامل مختلفی بستگی دارد. تعداد کارگر مورد نیاز بر اساس درخواست شما تعیین می شود. این شرکت همواره کارگر آماده خدمت به شما عزیزان دارد و هیچ نگرانی از بابت کمبود نیرو نداشته باشید.

باربری تهران به تبریز که زیر نظر همین شرکت می باشد، کلیه خدمات باربری و اسباب کشی مردم عزیز تبریز را انجام می دهد. این شرکت همه نوع باری اعم از سنگین، نیمه سنگین، صنعتی، اداری، ماشینی، اثاثیه منزل، لوازم باشگاه و غیره را به این شهر ارسال می کند.

دوستان برای اینکه کالای مورد نظر شما بدون هیچ نگرانی از طریق باربری تهران به تبریز به مقصد برسد و استرس این را نداشته باشید که اتفاقی برای بار شما بیفتد، باید بار مورد نظر از سمت شرکت تهران سعادت بیمه شود و در عقد قرارداد بار خود را بیمه کنید تا در صورت وارد آمدن خسارت، هزینه جبران گردد.

انواع بیمه در باربری تهران به تبریز

 1. بیمه نامه از بین رفتن تمامی کالا:
  این نوع بیمه نامه نوعی بیمه نامه منسوخ است و زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرد. این سبک بیمه نامه به بیمه نامه گمرکی شهرت دارد. در صورت از بین رفتن کلیه کالا این بیمه نامه خود را ظاهر می کند.
 2. بیمه نامه مجموعه شرایط:
  در این نوع بیمه نامه در صورت افتادن اتفاقاتی مثل آتش سوزی، انفجار، واژگون شدن خودروی حمل بار، تصادف وسیله نقلیه، تخلیه اضطراری کالا، خسارت همگانی و… جبران خسارت توسط اداره بیمه انجام می شود.
 3. بیمه نامه کامل:
  همه عواملی که در مورد دوم گفته شد شامل حال این مورد نیز می شود. از دیگر عوامل می توان زلزله، صاعقه، آتشفشان را نام برد.

آنچه که بسیار اهمیت دارد این است که زمانی که با شرکتی وارد قرارداد می شوید، به داشتن مجوز بیمه نامه از اداره بیمه دقت کنید؛ زیرا شرکت های سودجویی که با گفتن جمله (اتفاقی نمیفتد!) باعث خرابی ها و ورشکستی های جبران ناپذیری برای طرف دوم،  یعنی مشتری شده اند وجود دارند.

اینک می خواهیم شما را با شهر زیبای تبریز آشنا کنیم و از ویژگی های این شهر با قدمت برای شما اطلاعاتی را در میان بگذاریم.

معرفی شهر تبریز

تبریز سومین شهر ایران از لحاظ وسعت می باشد. این شهر جزء شهرهای تاریخی ایران محسوب می شود. سالانه مسافران زیادی برای بازدید از این شهر به آن سفر می کنند. بازاری های سنتی آن بسیار معروف است. این شهر در ارتفاع ۱۳۴۸ متری از سطح دریا قرار دارد و جزء شهر های تقریبا مرتفع به حساب می آید.

این شهر به دلیل نزدیکی با روستای کندوان و همچنین با داشتن جنگل های ارسباران بسیار مطلوب برای سفر و گردشگری است. رودی به نام آجی چای یا همان رودخانه تلخ از شمال غربی این شهر می گذرد. همچنین از میان شهر نیز رود قوری چای عبور می کند.

 

اتوبار تهران به تبریز

 

 

این شهر دارای جمعیتی بیش از یک میلیون و پانصد هزار نفر است و همین امر باعث می شود شرکت تهران سعادت برای رفع نیاز باربری این شهر دارای دفاتر با خدمات گسترده ای باشد.

در این شهر اقلیت های مذهبی همچون ارمنی، مسیحی، زرتشت، کلیمی، آشوری و غیره وجود دارند که خیلی صمیمی با مسلمانان شهر تبریز رابطه دارند و در کنار هم به خوبی زندگی می کنند.

صنعت شهر تبریز بسیار گسترده و قوی بوده و یکی از قطب های تجاری کشور محسوب می شود. از کارخانه های معروف شکلات و شیرینی سازی آن می توان برند آیدین، آناتا و شیرین عسل را نام برد که عده زیادی در این کارخانه ها مشغول به فعالیت و کسب درآمد هستند. بسیاری از کالاهای مورد نیاز این کارخانجات و سایر صنایع آن مانند صنعت چوب و پوشاک از طریق باربری تهران به تبریز تامین و حمل می شود.

دیگر خدمات تهران سعادت در باربری تهران به تبریز

شرکت تهران سعادت نه تنها در زمینه حمل کالاهای داخلی از طریق باربری و اتوبار تهران به تبریز فعالیت می کند، بلکه در راستای فعالیت های خارجی و بین المللی نیز قدم های بزرگی برداشته و پروژه های زیادی را انجام داده است. همه تلاش ما برای توسعه و گسترش اهداف شرکت و همچنین کسب رضایت شما عزیزان می باشد تا بتوانیم ایرانی آبادتر بسازیم.

حمل بار تهران به تبریز

باربری تهران تبریز, برای حمل بار از تهران به تبریز از خاور, انواع کامیون, کامیون تک, کامیون جفت, تریلی می توانید استفاده کنید. ماشین های حمل بار شامل تریلی تهران به تبریز, خاور تهران به تبریز, کامیون جفت تهران به تبریز, کامیون تک تهران به تبریز, ترانزیت تهران به تبریز, ماشین چادری تبریز, ماشین ده چرخ تهران به تبریز و ماشین هجده چرخ تهران به تبریز انجام میشود.

قیمت باربری تهران تبریز

در جدول زیر می توانید نرخ کرایه باربری از تهران و حمل بار تهران تبریز را مشاهده کنید. در ادامه تعرفه باربری تهران به تبریز  در سال ۱۴۰۲ آورده شده است. قیمت های زیر مربوط به قیمت های به روز پایانه اکبرآباد در نسیم شهر از مبدا تهران به تبریز است. این قیمت برای شهرستان های آذربایجان شرقی اندکی تفاوت دارد. کرایه های زیر برای تاریخ ۱۴۰۲ هستند.

کرایه نیسان از تهران به تبریز۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به تبریز۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تک از تهران به تبریز۶.۲۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه جفت از تهران به تبریز۷.۳۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کفی از تهران به تبریز۹.۲۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه ترانزیت از تهران به تبریز۹.۸۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

همانطور که بارها در سایر مطالب سایت ذکر شده است به دلیل نوسان قیمت و ثابت نبودن کرایه صافی دریافتی راننده‌گان لازم است برای دریافت قیمت به روز با همکاران ما با شماره ۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید.

اگر نمی دانید حمل بار خود را توسط چه ماشین باربری و اتوبار انجام دهید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در زمینه حمل بار تهران تبریز شما را راهنمایی کنند.

 

 باربری تهران تبریز

 

حمل اثاثیه از تهران به تبریز

برای حمل اثاثیه از تهران به تبریز و  اسباب کشی از تهران به تبریز با همکاران ما تماس بگیرید. باربری تهران تبریز کلیه خدمات اسباب کشی, حمل اثاثیه به تبریز و بسته بندی را از مبدا تهران انجام می شود. برای اسباب کشی از انواع ماشین های باربری به خصوص خاور مسقف استفاده می شود. حمل اثاثیه شهرستان یکی دیگر از خدمات باربری تهران سعادت است که به هموطنان عزیز ارائه میشود.

 شماره تماس باربری تهران تبریز ۸۸۹۲۶۶۲۰

باربری های تبریز

برای حمل بار از مبدا تبریز به سراسر کشور می توانید با باربری های تبریز تماس بگیرید. باربری سپهر تبریز, باربری روند بار تبریز, باربری حیدربابا تبریز, باربری برادران رنجبر تبریز, باربری فخر تبریز, باربری اسکان تبریز, باربری داداش بار تبریز از جمله باربری هایی هستند که می توانند از مبدا تبریز بار شما را حمل کنند.

 

حمل اثاثیه تهران تبریز

باربری تبریز

باربری و اتوبار تبریز, باربری خراجو, باربری بناب, باربری بناب جدید, باربری مراغه, باربری میانه, باربری هشترود, باربری آذرشهر, باربری آذرشهر, باربری ممقان, باربری گوگان, باربری اسکو, باربری اسکو, باربری سراب.

باربری سراب, باربری دوزدوزان, باربری و اتوبار سهند, باربری تبریز, باربری شرفخانه, باربری شبستر, باربری شبستر, باربری خامنه, باربری هریس, باربری و اتوبار صوفیان, باربری مرند, باربری اهر, باربری ورزقان, باربری یامچی.

باربری زنوز, باربری کلیبر, باربری جلفا, باربری ایلخچی, باربری و اتوبار هوراند, باربری بستان‌آباد, باربری تیکمه‌داش, باربری باسمنج, باربری خسروشهر, باربری سردرود, باربری سیه‌رود, باربری هادیشهر, باربری قره‌آغاج.

باربری شربیان, باربری مهربان, باربری تسوج, باربری و اتوبار سیس, باربری شندآباد, باربری وایقان, باربری کوزه‌کنان, باربری عجب‌شیر, باربری آبش‌احمد, باربری آبش‌احمد, باربری کُشکسرای, باربری لیلان, باربری آقکند, باربری بخشایش, باربری خواجه, باربری باروق, باربری و اتوبار زرنق, باربری ذوالبین, باربری آذران, باربری خاروانا.

حمل بار تبریز, حمل بار خراجو, حمل بار بناب, حمل بار بناب جدید, حمل بار مراغه, حمل بار میانه, حمل بار هشترود, حمل بار آذرشهر, حمل بار آذرشهر, حمل بار ممقان, حمل بار گوگان, حمل بار اسکو.

حمل بار اسکو , حمل بار سراب, حمل بار سراب, حمل بار دوزدوزان, حمل بار سهند, حمل بار تبریز, حمل بار شرفخانه, حمل بار شبستر, حمل بار شبستر, حمل بار خامنه, حمل بار هریس, حمل بار صوفیان .

حمل بار مرند, حمل بار اهر, حمل بار ورزقان, حمل بار یامچی, حمل بار زنوز, حمل بار کلیبر, حمل بار جلفا, حمل بار ایلخچی, حمل بار هوراند, حمل بار بستان‌آباد, حمل بار تیکمه‌داش, حمل بار باسمنج , حمل اثاثیه تبریز.

حمل بار خسرو شهر, حمل بار سردرود, حمل بار سیه‌رود, حمل بار هادیشهر, حمل بار قره‌آغاج, حمل بار شربیان, حمل بار مهربان, حمل بار تسوج, حمل بار سیس, حمل بار شندآباد, حمل بار وایقان, حمل بار کوزه‌کنان.

حمل بار عجب‌ شیر, حمل بار آبش‌احمد, حمل بار آبش‌احمد, حمل بار کُشکسرای, حمل بار لیلان, حمل بار آقکند, حمل بار بخشایش, حمل بار خواجه, حمل بار باروق, حمل بار زرنق, حمل بار ذوالبین, حمل بار آذران, حمل بار خاروانا.

 

سوالات متداول

مسیر حمل بار تهران به تبریز کدام است؟

۵
(۱۷۹)

مسیر رسیدن به تبریز و با عبور از قزوین و با خودرو حمل بار حدود ۶ ساعت طول می کشد و از تهران به قزوین و سپس در مسیر شهر تبریز قرار می گیرد و مسافتی حدود ششصد و هجده کیلومتر را طی می نماید.

مسیر تهران به تبریز

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱۷۹

شماره تلفن باربری تهران به تبریز چند است؟

۵
(۱۷۹)

برای تماس با باربری تهران به تبریز می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید.

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱۷۹

باربری تهران به تبریز چه خدماتی ارائه می کند؟

۵
(۱۷۹)

خدمات ارائه شده در باربری تهران به تبریز با بارنامه دولتی شامل حمل بار با خودرو سنگین مانند کامیون، تریلی و خاور می باشد، همچنین حمل بار با وانت و نیسان نیز جزو خدمات باربری است.

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱۷۹

 

مطالب مرتبط

باربری تهران مشهد

باربری تهران همدان

باربری تهران سنندج

باربری تهران به خرم آباد

باربری تهران اراک

باربری تهران اصفهان

باربری تهران یزد

 

 

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱۷۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 2 =

02188926620