باربری تهران زاهدان و زابل

حمل بار از تهران به زابل و زاهدان به همراه نرخ کرایه

باربری تهران زاهدان , حمل بار تهران زابل

۵
(۱۷۶)

باربری تهران زابل و حمل بار تهران زاهدان از خدمات باربری تهران سعادت می باشد.

جهت حمل هر گونه بار از تهران به زاهدان و استان سیستان و بلوچستان می توانید با شماره باربری تماس بگیرید.

بهترین نرخ و کرایه حمل بار از تهران به شهر های ایران با انواع ماشین حمل بار.

 • تریلی تهران زاهدان
 • کامیون تهران زاهدان
 • خاور تهران زاهدان
 • وانت و نیسان تهران زاهدان

شماره تلفن باربری تهران زاهدان ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰

 

باربری

باربری تهران زاهدان، زابل

معرفی باربری تهران به زاهدان در شرکت تهران سعادت

باربری ها در جای جای کشور به طور گسترده ای انجام می گیرند. در این مطلب سعی داریم اطلاعات جامعی از باربری تهران به زاهدان که توسط شرکت های مختلفی انجام می شود به شما بدهیم. در نهایت نیز به انتخاب یک موسسه حرفه ای و مناسب برای انجام اسباب کشی و  باربری تهران به زاهدان خود خواهید رسید.

باربری های سراسر کشور، با توجه به عوامل مختلفی مثل فاصله مبدأ و مقصد، سختی راه، شرایط مختلف جوی و آب و هوایی و… شرایط مختلفی را شامل می شوند. در بین تمامی موسسه های حمل و نقل، بهترین این حوزه همان موسسه ای است که تجربه و حرفه بیشتری داشته باشد. پس باید به سراغ اولین موسسه حمل و نقل تهران، یعنی تهران سعادت برویم و با خدمات متنوع آن آشنا شویم.

معرفی موسسه حمل و نقل تهران سعادت

 در معرفی این موسسه بسیار با تجربه، می توان اینگونه بیان کرد که در زمانی که هیچ باربری در سطح شهر تهران با ثبت سفارش در مرکزی بخصوص برای انجام این کار انجام نمی شد، این تهران سعادت بود که اولین قدم را در این عرصه در این شهر نهاد.

همیشه تجربه حرف های زیادی برای گفتن داشته است و در این زمینه نیز این عامل استثناء نیست! پس با دید هنری نسبت به حرفه باربری به سراغ آن باید رفت؛ چرا که تهران سعادت نیز با این تفکر پیشرفت خود را به مشتریان در سراسر کشور عرضه می کند.

قبل از بررسی خدمات متنوع ارائه شده توسط این موسسه، کمی با شهر زاهدان آشنا شویم:

معرفی شهر زاهدان

شهر زاهدان یکی از شهر های بزرگ ایران و مرکز استان سیستان و بلوچستان است. این شهر در بخش بلوچستان این استان قرار دارد و از لحاظ موقیت جغرافیایی، در شرق به کشور های افغانستان و پاکستان، در شمال به شهرستان زابل، در جنوب به شهرستان خاش و در غرب به شهرستان فهرج منتهی می شود.

شهر زاهدان مراکز تفریحی و گردشگری بسیار زیاد و جذابی را در خود جای داده است که همه روزه مسافران زیادی از جای جای کشور به آن سفر می کنند. از مکان های دیدنی شهر زاهدان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خانه ابویی
 • موزه شهداء
 • موزه پست
 • باغ خاتم
 • پارک ملت
 • باغ امام علی (ع)
 • پارک شادی
 • کوهستان پارک

این شهر تقریبا گرم و خشک است و در بیشتر روز های سال رنگ سرما به خود نمی بیند! برف بسیار به ندرت در این شهر می بارد ولی رحمت الهی باران بسیار بر این شهر نازل می گردد. این شهر در ارتفاع حدود ۱۳۸۵ متری از سطح دریا قرار دارد و از این حیث، شهری مرتفع و دارای کوه های متعدد بحساب می آید.

با توجه به مرزی بودن این شهر در استان سیستان و بلوچستان و همچنین دارا بودن راه های مختلف برای ارسال بار ها، باربری تهران به زاهدان از اهمیت والایی برخوردار است.

استان سیستان و بلوچستان پس از استان کرمان به عنوان دومین استان پهناور کشور در جنوب شرقی ایران واقع است. سیستان و بلوچستان ۱۱۰۰ کیلومتر مرز با کشورهای پاکستان و افغانستان و ۳۰۰ کیلومتر مرز آبی با دریای عمان دارد و تنها استان ایران است که با پاکستان مرز مشترک دارد و همچنین به دلیل قرار گرفتن در موقعیت راهبردی و ترانزیتی از اهمیت فراوانی برخوردار است.  شهرستان‌های نیمروز و هامون در شمال استان سیستان و بلوچستان، شهرستان میر جاوه در مرکز و شهرستان قصر قند در جنوب استان سیستان و بلوچستان واقع‌شده‌اند. شهرستان هامون با مرکزیت شهر محمدآباد و شهرستان نیمروز با مرکزیت ادیمی فعالیت دارند. فاصله تهران تا زاهدان چیزی در حدود ۱۴۸۰ کیلومتر است.

خدمات تهران سعادت در باربری و حمل بار تهران به زاهدان

در تهران سعادت مشتریان با خدمات بسیار گسترده و خوبی مواجه می شوند و این مهم بسیار ارزنده و قابل احترام است. به عنوان بخشی از خدمات ارائه شده توسط این موسسه حمل و نقل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. حمل و نقل ها با بروز ترین وسایل نقلیه و حرفه ای ترین رانندگان:
  این موسسه همیشه بروز ماندن را در رأس کار خود قرار داده بود تا با پیشرفت تکنولوژی، پیشرفت کرده و به سمت فردایی بهتر دستیابی به اهداف مدنظر حرکت کند. وسایل نقلیه یکی از مهم ترین عوامل در بروز بودن موسسه حمل و نقل به حساب می آیند که در تهران سعادت شما بهترین و جدید ترین وسایل نقلیه و همچنین با تجربه ترین رانندگان را آماده به خدمت خود خواهید دید.
 2. مسئولیت پذیری در قبال تمامی سفارشات باربری تهران به زاهدان:
  تمامی سفارشات ثبت شده در این موسسه به طور کاملا مسئولیت پذیرانه مراحل باربری تهران به زاهدان و جا به جایی حین کار را طی می کنند. پس آسودگی خاطر از انجام گرفتن همه کار ها بدون هیچ آسیبی به وسایلتان را در ذهن خود تثبیت کنید.
 3. بیمه شدن وسایل باری با هزینه خود موسسه:
  از اولین تماس شما با شرکت و اطلاع یافتن مشاوران از شرایط باربری شما، با توجه به ارزش وجودی وسایل شما، بیمه لازم برای آن ها صورت خواهد گرفت تا در صورت وارد آمدن هرگونه آسیب احتمالی در حین باربری، بیمه کار جبران خسارت را انجام دهد.
 4. عاملیت پخش بار ها به صورت دربستی به سراسر کشور:
  در باربری تهران به زاهدان ارائه شده توسط این موسسه، بار مشتریان به صورت کاملا دربستی و بخصوص انجام خواهد گرفت تا هیچ گونه نگرانی بابت گم شدن ناگهانی وسایل و یا ضربه دیدن آن ها در حین جا به جایی بین دیگر وسایل باربری های دیگر نداشته باشید.

باربری تهران زابل

باربری تهران زابل , حمل بار تهران زاهدان , سیستان و بلوچستان از جهت رشد و توسعه اقتصادی از مناطق در حال توسعه کشور است و از لحاظ توسعه کمترین توسعه را در میان استان‌های ایران دارد. حمل بار محصولات کشاورزی , زراعت اشکال متعددی دارد و صنعت آبی آن وابسته به رود هیرمند است. صنایع موجود در استان به دو دسته صنایع ماشینی و دستی تقسیم می‌شوند که صنایع ماشینی استان عبارتند از صنایع غذایی، نساجی، پوشاک و صنایع شیمیایی و کارگاه‌های فلزکاری، ریخته‌گری، ساخت لوازم خانگی و تانکرسازی. حمل بار معادن , معادن این استان عبارتند از معادن مس، کرومیت، منگنز، سنگ مرمر. سنگ آهک و غیره. حمل بار به مرز , به دلیل همسایه بودن سیستان و بلوچستان با پاکستان و افغانستان و همچنین وجود تنها بندر اقیانوسی ایران (چابهار) در آنجا، این استان از ظرفیت بالایی برای پیشرفت برخوردار است و فاصله تهران تا زابل حدودا نزدیک به ۱۵۰۰ کیلومتر است.

حمل بار تهران به زابل

حمل بار تهران زاهدان , باربری تهران زاهدان حمل بار از تهران به همه ی شهرستان های استان سیستان و بلوچستان را پوشش میدهد. باربری تهران به زابل , باربری تهران به زابل باربری تهران به چابهار باربری تهران به ایرانشهر , باربری تهران به سراوان , باربری تهران به زهک , باربری نیمروز , باربری تهران هامون , باربری تهران به هیرمند , باربری تهران به فنوج , باربری تهران به سیب , باربری تهران به سوران , باربری تهران به سراوان , باربری تهران به نیکشهر , باربری تهران به قصرقند , باربری تهران به دلگان , باربری تهران به خاش , باربری تهران به سربار , باربری تهران به مهرستان , باربری تهران به کنارک , باربری تهران به میرجاوه , باربری تهران به بمپور , باربری تهران به سراوان  و کرایه پایین تر با بار برگشتی زاهدان , بار برگشتی زابل و حمل بار به همه شهرستان های استان سیستان و بلوچستان توسط باربری شهرستان باربری تهران سعادت انجام میشود.

حمل بار تهران زاهدان

حمل بار تهران به زاهدان

باربری تهران زاهدان , برای حمل بار از تهران به زاهدان می توانید از انواع ماشین های باربری مانند خاور , انواع کامیون , کامیون تک , کامیون جفت , تریلی  استفاده کنید. ماشین های حمل بار شامل  باربری تریلی تهران به زاهدان ,باربری خاور تهران به زاهدان , باربری کامیون جفت تهران به زاهدان ,باربری کامیون تک تهران به زاهدان , باربری ترانزیت تهران به زاهدان , باربری ماشین چادری زاهدان , باربری ماشین ده چرخ تهران به زاهدان , باربری ماشین هجده چرخ تهران به زاهدان انجام میشود.

باربری تهران به زابل

باربری تهران زابل , همانند باربری زاهدان برای حمل بار از مبدا تهران به زابل می توانید از انواع ماشین های باربری استفاده کنید. باربری ترانزیت تهران به زابل , باربری تریلی تهران به زابل , باربری کامیون تک تهران به زابلباربری خاور تهران به زابل , باربری کامیون جفت تهران به زابلباربری ماشین چادری زابل , باربری ماشین ده چرخ تهران به زابل , باربری ماشین هجده چرخ تهران به زابل از جمله ماشین های باربری هستند که برای حمل بار شما به زابل آماده سرویس دهی به هموطنان عزیز هستند.

باربری تهران زاهدان

نرخ کرایه باربری تهران زابل و زاهدان

در ادامه می توانید  کرایه باربری از تهران , حمل بار تهران به زاهدان و باربری تهران زابل را مشاهده کنید. کرایه های زیر برای تاریخ ۱۴۰۱ هستند و این کرایه های اعلامی از سوی پایانه باربری اکبر آباد (پایانه نسیم شهر) از مبدا تهران به سیستان و بلوچستان هستند. کرایه حمل بار به شهرستان های سیستان و بلوچستان با توجه مساحت پهناور این استان می توانند نسبت به کرایه های زیر متفاوت باشند. برای گرفتن نرخ کرایه به روز می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید تا همکاران در بهترین باربری تهران ما مشاوره و راهنمایی لازم را به شما ارائه کنند.

کرایه خاور از تهران به زاهدان : هزار تومان

کرایه خاور از تهران به زابل : هزار تومان

کرایه خاور مسقف از تهران به زاهدان : هزار تومان

کرایه خاور مسقف از تهران به زابل : هزار تومان

کرایه تک از تهران به زاهدان : هزار تومان

کرایه تک از تهران به زابل : هزار تومان

کرایه جفت از تهران به زاهدان : هزار تومان

کرایه جفت از تهران به زابل : هزار تومان

کرایه کفی از تهران به زاهدان : هزار تومان

کرایه کفی از تهران به زابل : هزار تومان

کرایه ترانزیت از تهران به زاهدان : هزار تومان

کرایه ترانزیت از تهران به زابل : هزار تومان

لازم به ذکر است که دلیل نوسان نرخ کرایه دریافتی از سوی رانندگان لازم است برای دریافت قیمت به روز با همکاران ما با شماره ۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید. همچنین اگر نمی دانید حمل بار خود را توسط چه ماشین باربری انجام دهید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در زمینه حمل بار تهران زابل و باربری تهران زاهدان شما را راهنمایی کنند.

باربری تهران زابل

حمل اثاثیه به زابل , حمل اثاثیه به زاهدان

برای حمل اثاثیه از تهران به زابل و زاهدان می توانید با همکاران ما تماس بگیرید . خدمات باربری اسباب کشی از تهران به زاهدان , اسباب کشی تهران به زابل , بسته بندی اثاثیه زاهدان , بسته بندی اثاثیه زابل , حمل اثاثیه به چابهار , حمل اثاثیه به ایرانشهر , خاور مسقف به زاهدان و خاور مسقف به زابل , خاور اسباب کشی به زاهدان , خاور اسباب کشی به زابل , از جمله خدمات حمل اثاثیه شهرستان باربری تهران سعادت است.

مطالب مرتبط

باربری به مرز پاکستان

باربری تهران مشهد

باربری تهران همدان

باربری تهران سنندج

باربری تهران به خرم آباد

باربری تهران اراک

باربری تهران تبریز

باربری تهران ارومیه

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱۷۶

Comments (3)

 1. مجتبی جهان افروز
  خرداد ۴, ۱۳۹۹

  اثاثیه منزل از تهران به زاهدان میارید؟ چند؟

 2. اصغری
  اسفند ۵, ۱۳۹۸

  شما برای زاهدان تریلی یخچالی دارید ؟

  1. تهران سعادت
   اسفند ۶, ۱۳۹۸

   سلام ,
   بله, جمل بار یخچالی به صورت نخصصی انجام می شود. لطفا با شماره ۰۲۱۸۸۸۸۸۶۴۸ با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − هشت =

02188926620