باربری تهران به کرمانشاه

درخواست حمل بار از تهران به کرمانشاه + نرخ کرایه

باربری تهران کرمانشاه و حمل بار از تهران به کرمانشاه

۵
(۲۰۷)

باربری تهران کرمانشاه, حمل بار از تهران به کرمانشاه, باربری به کرمانشاه با کامیون, باربری کرمانشاه با تریلی, بار برگشتی کرمانشاه, حمل بار کرمانشاه با خاور, حمل اثاثیه به کرمانشاه از جمله خدمات باربری تهران سعادت در زمینه حمل بار به کرمانشاه است.

برای استعلام قیمت و حمل بار به کرمانشاه می توانید با کارشناسان باربری تهران کرمانشاه تماس بگیرید تا قیمت های به روز را به شما ارائه کنند. در ادامه این مطلب نرخ کرایه حمل بار تهران کرمانشاه آورده شده است.

 

تماس با باربری تهران کرمانشاه ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰

باربری

 

نرخ باربری کرمانشاه

 

جهت مشاهده نرخ باربری و تعرفه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

تعرفه باربری

 

باربری تهران کرمانشاه

باربری استان کرمانشاه از ابعاد متعددی دارای اهمیت است. استان کرمانشاه از شمال به استان کردستان، از جنوب به استان لرستان و ایلام، از شرق به استان همدان و از غرب به کشور عراق محدود می‌شود. مرکز استان کرمانشاه، شهر کرمانشاه است.

حمل بار تهران کرمانشاه , کرمانشاه دارای صنایع مختلفی هم است که از جمله آنها می توان به باربری پالایشگاه کرمانشاه , باربری پتروشیمی کرمانشاه،باربری نیروگاه۶۴۰مگاواتی بیستون، باربری نیروگاه سیکل ترکیبی ۱۲۸۸ مگاواتی زاگرس،باربری مجتمع شیمیایی بیستون،باربری باختر بیوشیمی و باربری کیمیای غرب‌گستر، باربری سیمان غرب، باربری چینی کرد، باربری مجتمع کشت و باربری صنعت ماهیدشت (روغن نباتی ناز گل) کشت و صنعت روژین تاک، باربری کاشی بیستون، باربری کاشی کاژه , باربری سیمان سامان و باربری کاشی کرد اشاره کرد. فاصله کرمانشاه تا تهران از مسیر اتوبان ساوه ۵۹۰ کیلومتر و از مسیر اتوبان قم در حدود ۵۱۰ کیلومتر است.

حمل بار از تهران به کرمانشاه

حمل بار تهران کرمانشاه, باربری تهران کرمانشاه آماده است تا برای حمل بار از تهران به کرمانشاه انواع کامیون و وسیله های باربری را خدمت هموطنان عزیز ارائه کند. شما می توانید برای پیدا کردن بهترین باربری کرمانشاه حمل بار با کامیون تهران به کرمانشاه , کامیون تک تهران کرمانشاه , کامیون جفت تهران کرمانشاه , باربری خاور تهران کرمانشاه , تریلی تهران به کرمانشاه , تریلی چادری تهران به کرمانشاه , ترانزیت تهران به کرمانشاه با ما تماس بگیرید.

 

حمل بار تهران به کرمانشاه

 

معرفی باربری تهران به کرمانشاه در شرکت تهران سعادت

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و نیاز مبرم به برقراری ارتباط انسان ها در جای جای کشور، برای همگان ممکن است پیش آمده باشد که بخواهند باربری ها مختلفی را انجام دهند. یکی از این باربری ها، باربری تهران به کرمانشاه می باشد.

باربری و حمل بار تهران به کرمانشاه

این نوع از باربری توسط مجموعه های مختلفی در سطح شهر تهران به انجام می رسد. اما فاکتور هایی برای انجام هرچه بهتر این کار وجود دارد مثل:

 • داشتن سابقه کار حرفه ای بلندمدت موسسه مدنظر
 • کسب اعتماد و رضایت قلبی مشتریان در این امر
 • باربری ها بصورت کاملا مسئولیت پذیر و بدور از هرگونه آسیب احتمالی
 • مشاوره و راهنمایی دقیق در طول پروسه انجام باربری و تکمیل کار

پس باید برای این منظور چه موسسه ای را انتخاب کرد!؟ پیشنهاد های متنوعی با توجه به تبلیغات مشاهده شده وجود دارد؛ اما پیشنهاد بدور از هرگونه تبلیغ بوده و بطور قطع عینی و تجربی خواهد بود. اگر اسم اولین موسسه حمل و نقل تاسیس شده در تهران را شنیده باشید، باید با اسم موسسه تهران سعادت آشنا باشید.

 

باربری تهران به کرمانشاه

 

معرفی موسسه حمل و نقل تهران سعادت

اگر حرف اولین ها باشد، تهران سعادت اولین مجموعه ای است در تهران که کار جمل و نقل و باربری را به طور حرفه ای شروع کرده است. در زمان های قدیم( نزدیک به یک قرن پیش) که هیچ مجموعه ای برای حمل و انتقال بار ها وجود نداشت، این تهران سعادت بود که این خدمت مهم را برای اولین بار به مردم سراسر ایران ارائه کرد.

در ادامه کار حرفه ای این شرکت، باربری های مختلفی کم کم شروع به فعالیت کردند و امروزه شاهد مخاطبان زیادی برای باربری های مختلف مثل باربری تهران به کرمانشاه هستیم. هدف از تاسیس برای تهران سعادت اینگونه تعریف شده است که متخصصان آن، کار را به صورت حرفه و هنر می پندارند و به گونه ای کاملا متعهدانه دل به کار می دهند.

خدمات ارائه شده توسط تهران سعادت و باربری تهران کرمانشاه

از خدمات مهم ارائه شده توسط این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مشاوره همه روزه توسط متخصصان با سابقه این موسسه:
  مشاوران متخصص این موسسه شما را در اولین تماستان با مجموعه به طور کامل راهنمایی خواهند کرد تا هیچ گونه نگرانی بابت نامفهوم بودن بعضی شرایط داشته باشید.
 2. پشتیبانی و راهنمایی برای ثبت سفارش باربری تهران به کرمانشاه شما:
  شما می توانید با ثبت سفارش خود در این مجموعه، کار های دیگر با آسودگی خاطر به خود این موسسه بسپارید. حتی می توانید در طول انجام کار از مرحله باربری خود مطلع شوید.
 3. بیمه قراردادی با هزینه خود موسسه:
  وسایل باربری شما با هزینه تهران سعادت بیمه می شود و این کار با رضایت طرفین انجام می شود. البته باید ذکر شود در صورتی که وسایل شما ارزشی بسیار بالا تر از حد متعارف داشته باشند، بخشی از هزینه بیمه از خود شما گرفته خواهد شد.
 4. خدمت های ارزنده شامل باربرداری، بارچینی، جا به جایی و انبارداری:
  کارگرانی مخصوص در مراحل مختلف کار، تمامی آن ها را با نهایت دقت و ظرافت انجام می دهند و شما فقط باید نظاره گر سرعت عمل و کار حرفه ای آن ها باشید!
 5. کسب رضایت مشتریان برای سفارش های بعدی:
  پس از هر باربری که برای شما انجام می شود، شما می توانید با نظرسنجی درباره موسسه، تمامی نظرات و پیشنهاد های خود را ثبت برسانید و در صورت تمایل می توانید به همکاری مجدد با این مجموعه بپردازید.

حالا کمی با شهر کرمانشاه آشنا شویم

معرفی شهر کرمانشاه

شهر کرمانشاه مرکز استان کرمانشاه بوده و مهم ترین شهر در ناحیه مرکزی غرب ایران است. این شهر طبق آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵ ، بیش از ۹۴۰۰۰۰ جمعیت و مساحتی بالغ بر ۹۳ میلیون متر مربع بزرگترین شهر دارای ساکنین کرد زبان است.

از لحاظ جغرافیایی در شمال به کوه فرخشاد و از جنوب به سفید کوه منتهی می شود. از نظر آب و هوا نیز این شهر دارای آب و هوایی کوهستانی و معتدل است. پس می تواند با توجه به جاذبه های گردشگری خوبی که دارا است، هر ساله تعداد زیادی مسافر را به خود جذب کند.

از مکان های دیدنی کرمانشاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پارک جنگلی طاق بستان
 • غار پرآو
 • شکارگاه خسروپرویز
 • مرکز نقش برجسته های ساسانی
 • موزه خط و کتابت شهر کرمانشاه
 • موزه پوشاک و زیور آلات
 • و…

با توجه به اینکه این شهر در استانی مرزی قرار دارد و می توان از لحاط باربری ها به اقسام گوناگونی آن را تقسیم کرد، باربری تهران به کرمانشاه دارای مخاطبان بسیاری زیادی است. اگر شما نیز قصد سفارش باربری تهران به کرمانشاه را دارید، تهران سعادت می تواند کار شما را به بهترین نحو انجام دهد.

باربری شهرستان های استان کرمانشاه

باربری تهران خرم آباد شامل حمل بار به همه ی شهرستان های استان کرمانشاه  می شود. باربری تهران به قصر شیرین , باربری تهران به اسلام‌آباد غرب , باربری تهران به هرسین , باربری تهران به پاوه , باربری تهران به ثلاث باباجانی , باربری تهران به کنگاور , باربری تهران به جوانرود  , باربری تهران به روانسر , باربری تهران به سرپل ذهاب , باربری تهران به  دالاهو , باربری تهران به سنقر , باربری تهران به صحنه , باربری تهران به گیلانغرب , بار برگشتی کرمانشاه و حمل بار به همه ی شهرستان های استان کرمانشاه از دیگر خدمات باربری غرب کشور باربری تهران سعادت است.

نرخ کرایه حمل بار از تهران به کرمانشاه

در جدول زیر می توانید نرخ کرایه باربری از تهران به کرمانشاه را مشاهده کنید. در ادامه تعرفه باربری تهران به کرمانشاه  در سال ۱۴۰۱ و بر اساس نرخ پایانه باربری اکبر آباد واقع در نسیم شهر تهران آورده شده است. قیمت های زیر برای تاریخ ۱۴۰۱ هستند و بهتر است به دلیل تغییر کرایه های دریافتی از سوی رانندگان برای اطلاع از قیمت حمل بار از تهران به کرمانشاه تماس بگیرید.

کرایه خاور از تهران به کرمانشاه :  ( ۲.۳۰۰.۰۰۰ تومان برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تک از تهران به کرمانشاه :  ( ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه جفت از تهران به کرمانشاه :  ( ۳.۸۰۰.۰۰۰ تومان برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه کفی از تهران به کرمانشاه :  ( ۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه ترانزیت از تهران به کرمانشاه : ( ۶.۵۰۰.۰۰۰ تومان برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

 

اگر نمی دانید حمل بار خود را توسط چه ماشین باربری انجام دهید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در زمینه حمل بار تهران کرمانشاه و باربری شهرستان شما را راهنمایی کنند.

 

تماس حمل بار تهران کرمانشاه ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰

 

حمل اثاثیه از تهران به کرمانشاه

برای اسباب کشی از تهران به کرمانشاه و حمل اثاثیه از تهران به کرمانشاه می توانید با همکاران ما تماس بگیرید. باربری تهران کرمانشاه کلیه خدمات حمل اثاثیه و بسته بندی را از مبدا تهران انجام می شود. برای حمل اثاثیه از کرایه خاور مسقف ویژه اسباب کشی انجام می شود. حمل اثاثیه شهرستان یکی دیگر از خدمات باربری تهران سعادت است که به هموطنان عزیز ارائه میشود.

 

باربری از تهران به کرمانشاه

 

حمل خرده بار کرمانشاه

برای درک صحیح مفهوم خرده بار تصور کنید شما می خواهید یک محموله باری شامل چند بسته را به شهر دیگری ارسال کنید، بار شما کمتر از آن است که بتواند یک کامیون یا خاور و یا حتی وانت را پر کند برای همین اصلاً به صرفه نیست که برای حمل بار به یک شهر دیگر یک ماشین گرفت و با هزینه‌ای زیاد بار را ارسال کرد. شرکت های باربری خرده بار را از مشتریان خود تحویل میگیرند به محض اینکه حجم مجموع بارهای مشتریان به اندازه ظرفیت یک ماشین شد، ماشین بارگیری می شود و به مقصد مورد نظر ارسال می شود. بار در مقصد تخلیه می شود و در تا زمانی که گیرنده برای تحویل بار مراجعه کند محموله خرده بار در  انبار باربری نگهداری می شود. برای حمل بار خرده بار به کرمانشاه می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید.

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۲۰۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

02188926620