باربری تهران لرستان و حمل بار از تهران به خرم آباد

درخواست حمل بار از تهران به خرم آباد + لیست قیمت

باربری تهران خرم آباد, حمل بار تهران به خرم آباد

باربری تهران خرم آباد, حمل بار تهران به خرم آباد

۵
(۱۸۲)

باربری تهران خرم آباد و حمل بار تهران خرم آباد با بهترین نرخ کرایه حمل به صورت دربستی از استان تهران انجام می شود.

در صورتی که به حمل بار از تهران به خرم آباد نیاز دارید می توانید بهترین نرخ کرایه حمل بار به خرم آباد و لرستان را از کارشناسان ما بخواهید.

انواع خودرو حمل بار از تهران به استان لرستان به همراه صدور بارنامه دولتی و بیمه نامه رایگان توسط باربری تهران سعادت، قدیمی ترین باربری تهران با بیش از ۷۵ سال سابقه انجام می شود.

کامیون خرم آباد

تریلی خرم آباد

خاور خرم آباد

وانت و نیسان خرم آباد

حمل بار از تهران به خرم آباد

حمل بار از تهران به خرم آباد

حمل بار تهران خرم آباد

برای باربری و اتوبار تهران خرم آباد, حمل بار خود از تهران به خرم آباد با یک تماس با کارشناسان باربری تهران سعادت می توانید بهترین نرخ کرایه حمل بار را با انواع خودرو حمل را بخواهید. از انواع خاور, انواع کامیون, کامیون تک, کامیون جفت, تریلی می توانید استفاده کنید. ماشین های حمل بار شامل تریلی تهران به خرم آباد, خاور تهران به خرم آباد, کامیون جفت تهران به خرم آباد, کامیون تک تهران به خرم آباد, ترانزیت تهران به خرم آباد ,ماشین چادری خرم آباد, ماشین ده چرخ تهران به خرم آباد, ماشین هجده چرخ تهران به خرم آباد می باشند.

نرخ کرایه تهران به خرم آباد

کرایه خاور از تهران به خرم آباد۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور مسقف از تهران به خرم آباد
۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تک از تهران به خرم آباد
۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه جفت از تهران به خرم آباد
۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کفی از تهران به خرم آباد
۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه ترانزیت از تهران به خرم آباد
۶.۵۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

 

 شماره تماس باربری تهران خرم آباد ۸۸۹۲۶۶۲۰

 

باربری تهران خرم آباد

باربری تهران خرم آباد

شهر خرم آباد

خرم آباد یکی از استان های اصلی ایران است لرستان از شمال با استان‌های همدان و مرکزی، از شرق با استان اصفهان، از جنوب با خوزستان و از غرب با استان‌های کرمانشاه و ایلام همسایه است. همچنین این استان از طریق باریکه‌ای در سمت جنوب شرقی دارای مرز بسیار کوتاهی با استان چهارمحال و بختیاری است. لرستان ۳۶۰ کیلومتر از تهران فاصله دارد.

 

حمل بار تهران خرم آباد

باربری های خرم آباد

باربری تهران خرم آباد شامل حمل به همه شهرهای استان لرستان است. باربری تهران به ازنا , باربری تهران به الیگودرز , باربری تهران به بروجرد , باربری و اتوبار تهران به پلدختر , باربری تهران به خرم آباد , باربری تهران به درورد , باربری نورآباد , باربری تهران رومشکان , باربری و اتوبار تهران به سلسله , باربری تهران به الشتر , باربری تهران به کوهدشت و کرایه پایین تر با بار برگشتی خرم آباد , حمل بار به همه شهرستان های استان لرستان از دیگر خدمات باربری شهرستان باربری تهران سعادت هستند.

قیمت باربری تهران خرم آباد

در جدول زیر می توانید نرخ کرایه باربری و اتوبار از تهران به خرم آباد را مشاهده کنید. در ادامه تعرفه باربری تهران به خرم آباد در سال ۱۴۰۱ و بر اساس نرخ پایانه باربری اکبر آباد واقع در نسیم شهر تهران آورده شده است. قیمت های زیر برای تاریخ ۱۴۰۱ هستند و متاسفانه به دلیل عدم ثبات کرایه های دریافتی از سوی رانندگان بهتر است برای اطلاع از قیمت حمل بار از تهران به خرم آباد تماس بگیرید.

 

تعرفه باربری

 

 

اگر نمی دانید حمل بار خود را توسط چه ماشین باربری انجام دهید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در این زمینه به شما عزیزان مشاوره رایگان دهند .

 

شماره تماس باربری تهران خرم آباد ۸۸۹۲۶۶۲۰

 

باربری تهران به خرم آباد

حمل اثاثیه از تهران به خرم آباد

برای حمل اثاثیه از تهران به خرم آباد و  اسباب کشی از تهران به خرم آباد می توانید روی باربری ما حساب کنید. باربری تهران خرم آباد کلیه خدمات حمل اثاثیه و بسته بندی را از مبدا تهران انجام می شود. برای حمل اثاثیه از کرایه خاور مسقف ویژه اسباب کشی انجام می شود. حمل اثاثیه شهرستان یکی دیگر از خدمات باربری تهران سعادت است که به هموطنان عزیز ارائه میشود.

شماره تماس باربری تهران خرم آباد ۸۸۹۲۶۶۲۰

 

حمل خرده بار خرم آباد

قیمت حمل خرده بار و نوع ارسال خرده بار نسبت به حمل بار دربستی متفاوت است . برای حمل خرده بار از مبدا تهران به خرم آباد می توانید با شماره ۵۵۳۰۵۴۱۰ تماس بگیرید تا همکاران ما در دفتر خرده بار شوش شما را راهنمایی کنند.

باربری تهران لرستان

باربری ازنا, باربری الیگودرز , باربری بروجرد , باربری پلدختر , باربری و اتوبار خرم آباد , باربری درورد , باربری نورآباد , باربری و اتوبار رومشکان , باربری سلسله , باربری الشتر , باربری و اتوبار کوهدشت , باربری لرستان , حمل بار لرستان , حمل بار از تهران به لرستان , باربری از تهران به لرستان , کامیون تک لرستان , کامیون جفت لرستان , تریلی لرستان , ترانزیت لرستان.

حمل بار و باربری به استان لرستان در سریع ترین زمان ممکن توسط انواع وسیله حمل در باربری تهران به لرستان انجام می شود. در صورتی که نیاز به حمل بار از تهران به لرستان دارید می توانید با کارشناسان باربری تهران سعادت تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

باربری تهران مشهد

باربری تهران بندر عباس

باربری تهران سنندج

باربری تهران به شیراز

باربری تهران اراک

باربری تهران اصفهان

باربری تهران یزد

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱۸۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 15 =

02188926620