خدمات باربری تهران به قزوین

درخواست حمل بار از تهران به قزوین به همراه کرایه

باربری تهران قزوین , حمل بار تهران قزوین

باربری تهران قزوین , حمل بار تهران قزوین

۵
(۱۹۳)

اگر برای حمل بار از تهران به قزوین به یک باربری مطمئن با بیش از ۷۵ سال سابقه نیاز دارید می توانید با باربری تهران قزوین تماس بگیرید. حمل بار از تهران به قزوین با تریلی, کامیون, خاور و وانت نیسان و انواع ماشین های باربری انجام میشود. در ادامه این مطلب نرخ کرایه باربری قزوین و اطلاعاتی راجع به حمل و نقل بار قزوین آورده شده است.

 

برای استعلام قیمت تماس بگیرید ۸۸۹۲۶۶۲۰

انواع ماشین حمل بار به قزوین

حمل بار از تهران به قزوین با انواع ماشین حمل بار با ارزان ترین نرخ کرایه با بارنامه دولتی انجام می شود:

 • کامیون قزوین
 • تریلی قزوین
 • خاور قزوین
 • تک قزوین
 • جفت قزوین
 • ترانزیت قزوین
 • وانت و نیسان قزوین

 

باربری تهران قزوین

 

باربری تهران به قزوین

حمل بار از تهران به قزوین, باربری تهران قزوین, استان قزوین از شمال با گیلان و مازندران ,  از سمت شرق با تهران ، از شمال‌غربی و غرب با زنجان و از جنوب‌  با استان مرکزی و همدان همسایه است . فاصله تهران تا قزوین در حدود ۱۵۰ کیلومتر است که برای طی کردن این مسیر باید از کرج و استان البرز عبور کرد و به قزوین رسید.

معرفی باربری تهران به قزوین

موسسه تهران سعادت، به عنوان اولین و قدیمی ترین باربری تهران با راه اندازی خط باربری تهران قزوین مشکل حمل و نقل بین این دو استان را تقریبا مرتفع کرده است. این موسسه با دارا بودن سابقه بیش از  ۷۰ سال، مجرب ترین رانندگان، کمترین نرخ ارائه خدمات و بهترین سرویس باربری توانسته است بهترین کیفیت را به مشتریان خود عرضه کند.

باربری قزوین چیست؟

 در ابتدا می بایست در مورد مفهوم باربری توضیح داد. تعاریف متعددی از باربری وجود دارد که هر کدام به یک مفهوم اشاره دارند: جابجایی و منتقل کردن وسایل از یک مکان به مکان دیگر. افراد برای این کار بهتر است برای سهولت در کار خود با باربری تهران سعادت تماس بگیرند.

جوامع امروزی چه نیازی به باربری دارند؟

نقش باربری و حمل و نقل جاده ای بر رشد، پیشرفت و شکوفایی اقتصاد یک کشور حقیقتی است که برای همه مردم غیر قابل چشم پوشی است. اگر کمی دقیق تر و عمیق تر به این موضوع نگاهی کنیم متوجه یک حقیقت مهم می شویم. حمل و نقل جاده ای طیف بزرگی از موضوعاتی چون تولید، توزیع، خدمات و استفاده و مصرف کالا را در یک کشور رونق می بخشد. همچنین حمل بار جاده ای نقشی غیر قابل انکار در مجموعه فعالیت های اقتصادی آن کشور دارد.

با پیشرفت بشر در حیطه های مختلف مانند ماشین سازی، ساختمان سازی و … نیاز بشر نیز به جا به جایی وسایل خود از یک مکان به مکان دیگر بیشتر شده است. این جا به جایی ممکن از کوچک ترین وسایل مانند خودکار تا وسایل بزرگ تری مانند اتومبیل باشد. خط باربری تهران قزوین از موسسه تهران سعادت برای رفع نیاز در این زمینه فعالیت های خود را گسترش داده  است.

مقصد باربری تهران قزوین

شهر قزوین یکی از شهر های تاریخی و مهم کشور است که در در دوره صفویان چندین سال به عنوان پایتخت کشور ایران بوده است. همچنین، قزوین به پایتخت خوشنویسی ایران نیز شهرت دارد. قزوین به علت دارا بودن هزاران هکتار باغستان های کهن (در شهرهایی مانند قزوین، تاکستان و بوئین زهرا) و همچنین داشتن منطقه سبز باراجین به عنوان شهر پاک شناخته شده است. خیابان سپه که اولین خیابان رسمی ایران است نیز در این استان واقع شده است.

زبان مادری اکثر اهالی شهر قزوین فارسی همراه با لهجه خاص قزوینی است. بعد از فارسی‌ زبانان، ترک ‌ها و تات ‌ها عمده جمعیت شهر قزوین را تشکیل می ‌دهند و به زبان‌ های ترکی آذری و تاتی صحبت می‌کنند. علاوه بر این ها گیلک ‌ها، کرد ها و لر ها از دیگر اقوام شهر قزوین هستند.

تاریخچه و ریشه شهر قزوین به دوران ساسانیان بر می گردد. زمانی که به دستور شاپور پادشاه ساسانی رونق یافت. قزوین شاهراه اقتصادی جاده ابریشم، سال‌ ها محل عبور تجار و بازرگانانی بود که کالا های خود را از شرق به غرب می‌بردند.

در استان قزوین دو شهرک صنعتی مهم کشور وجود دارد : شهر صنعتی البرز و لیا. همینطور با قرار گیری این شهر در موقعیت جغرافیایی خاص که در منطقه گلوگاه بین شمال و غرب کشور است، به عنوان شهر ارتباطی مهم از نظر خدمات حمل و نقل ماشین آلات سنگین (مانند ترانزیت از قزوین به سایر شهر ها و حتی کشور های خاورمیانه و اروپا) دارای اهمیت فراوانی است. خدمات حمل و نقلی این استان به ماشین آلات سنگین ختم نمی شود؛ بلکه نسیان بار و وانت بار تلفنی نیز در این استان در حال ارائه خدمات هستند.

سوغاتی های شهر قزوین عبارت اند از: پسته، باقلوا و انواع شیرینی سنتی متنوع از جمله باقلوای لوزی، باقلوای پیچ یا گل رز، شیرینی پادرازی، نان نخودی قزوین (شیرینی نخودی)، نان چرخی، نان برنجی (شیرنی برنجی)، نان بادامی قزوین (شیرینی بادامی)، شیرینی اتابکی (شیرینی ولیعهدی)، نان قندی (شیرینی قندی)، نان نازک (نازک پسته‌ای).

چرا باید باربری تهران سعادت را انتخاب کنیم؟

همانطور که در ابتدا این مطلب گفته شد، موسسه تهران سعادت فعالیت خود را با هدف ارتقای کیفیت خدمات حمل نقلی درون شهری و بین شهری مانند باربری تهران قزوین گسترش داده است. در زیر، تعدادی از ویژگی های این موسسه برای انتخاب صحیح تر شما برای اسباب کشی آورده شده است:

 • فعالیت موفقیت آمیز بیش از ۷۰ ساله (از خرده بار تا بار های سنگین و ترافیکی)
 • پشتیبانی و ارائه خدمات با دارا بودن کادر مجرب و حرفه ای
 • رانندگان با سابقه و مسئولیت پذیر
 • همکاری با شرکت های بزرگ
 • ارائه بالاترین کیفیت خدمات با کم ترین نرخ دریافتی
 • حمل بار به تمامی نقاط ایران
 • صدور بارنامه و بیمه نامه

حمل بار از تهران به قزوین

باربری تهران قزوین , حمل بار تهران قزوین همه شهرستان های استان قزوین را پوشش میدهد. باربری تریلی قزوین , باربری تهران تاکستان , باربری تهران بوئین زهرا , باربری و اتوبار تهران آبیک , باربری و اتوبار تهران البرز , باربری تهران آوج و بار برگشتی قزوین توسط باربری تهران قزوین انجام میشود . موارد ذکر شده بخشی از خدمات باربری شهرستان تهران سعادت هستند.

حمل اثاثیه تهران به قزوین

حمل اثاثیه از تهران به قزوین و حمل وسایل اداری و تجهیزات منزل از تهران به قزوین یکی دیگر از خدمات باربری تهران قزوین است. حمل اثاثیه شهرستان از جمله سرویس هایی است که نیاز به تخصص دارد. به دلیل سپردن بار به یک باربری نیاز است که با یک باربری مطمئن کار کنید . برای حمل اثاثیه منزل به قزوین و یا سایر شهرستان ها می توانید مطلب مربوط به باربری لوازم منزل به شهرستان را مشاهده کنید.

حمل بار تهران قزوین

نرخ کرایه باربری تهران قزوین

حمل بار از تهران به قزوین در ذیل این مطلب مشاهده می کنید . کرایه های زیر برای تاریخ ۱۴۰۱ هستند که در پایانه باربری تهران واقع در نسیم شهر در تاریخ مذکور حمل بار انجام می شود. برای گرفتن نرخ کرایه به روزمی توانید با شماره ۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید تا همکاران ما مشاوره و راهنمایی لازم را به شما ارائه کنند.

 • قیمت کامیون قزوین
 • قیمت تریلی قزوین
 • قیمت خاور قزوین
 • قیمت تک قزوین
 • قیمت جفت قزوین
 • قیمت ترانزیت قزوین
 • قیمت وانت و نیسان قزوین
کرایه خاور تهران به قزوین۱.۱۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور مسقف تهران به قزوین۱.۱۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون تک تهران به قزوین۱.۶۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون جفت تهران به قزوین۲.۲۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی کفی تهران به قزوین۲.۷۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی چادری تهران به قزوین۳.۲۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی ترانزیت تهران به قزوین۳.۲۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

مشاهده نرخ کرایه خاور , کامیون و تریلی از مبدا تهران به سراسر کشور

پیشتر در بقیه مطالب سایت به این موضوع اشاره شده است که به دلیل نوسان قیمت و ثابت نبودن کرایه صافی دریافتی راننده‌گان لازم است برای دریافت قیمت به روز با همکاران ما با شماره ۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید. کرایه وانت قزوین تهران و کرایه نیسان تهران قزوین توسط تهران سعادت انجام نمی شود.

شماره باربری تهران قزوین ۸۸۹۲۶۶۲۰

باربری تهران قزوین

باربری تهران قزوین, حمل بار تهران قزوین با انواع کامیون و ماشین های باری مانند خاور و تریلی کفی و ترانزیت انجام میشود. تریلی کفی تهران قزوین, تریلی چادری تهران قزوین, ترانزیت تهران قزوین, کامیون تک تهران قزوین, کامیون جفت تهران قزوین, خاور مسقف تهران قزوین, خاور روباز تهران قزوین, وانت بار تهران قزوین و نیسان وانت تهران قزوین وسیله های باربری هستند که توسط باربری تهران سعادت به استان قزوین ارسال می شوند.

محاسبه کرایه باربری

برای محاسبه کرایه باربری باید به با عوامل مهمی در قیمت کرایه تاثیرگذار هستند آشنا باشید. در اینجا به برخی از این موارد اشاره می کنیم :

 • کرایه دریافتی راننده
 • هزنیه بارگیری
 • هزینه باسکول
 • از چند جا بارگیری انجام می شود
 • چند جا تخلیه انجام می شود
 • هزینه بیمه بار
 • هزینه خواب راننده

ما در مطلب نحوه محاسبه کرایه باربری به طور کامل این موارد را بررسی کرده ایم. لازم به ذکر است که هزینه مالیات, عوارض و کمیسیون باربری در کرایه اعلامی به مشتری لحاظ می شوند. هزینه هایی مانند هزینه صدور بارنامه توسط متصدیان اعلام می شوند و باربری های معتبر اینگونه هزینه ها را در مبلغ اعلامی به مشتری لحاظ می کنند.

پایانه باربری قزوین

حمل بار تهران به قزوین برای پیدا کردن باربری های مستقر در قزوین می توانید به پایانه باربری قزوین مراجعه کنید. آدرس پایانه قزوین در ۱۷ کیلومتری جاده قزوین بوئین زهرا قرار گرفته است. باربری و اتوبار تهران , پایانه بار قزوین در مساحت ۷۵۵۷ متر مربع و با ۴۸ غرفه در حال حاضر مشغول به فعالیت است. برای باربری تریلی قزوین , حمل بار از قزوین , باربری قزوین , باربری و اتوبار خوب در قزوین , باربری و اتوبار در قزوین , حمل اثاثیه منزل در قزوین و گرفتن شماره تلفن پایانه باربری قزوین می توانید از باربری های مستقر در این پایانه کمک بگیرید. در حال حاظر باربری ما فقط بارهای از مبدا تهران را حمل می کند و امکان صدور بارنامه از سایر استان ها وجود ندارد. به نقل از سایت شهرداری قزوین برای تعیین پایانه هفت شاخص از طرف شرکت پایانه های سابق به شرح زیر تعیین گردیده بود :

–          مکان پایانه در مسیر تردد بیشترین وسایل نقلیه سنگین قرارداشته باشد .
–          به مراکز تولیدی ، صنعتی و کشاورزی نزدیک باشد .
–          در حوزه کنترل پلیس راه قرارگیرد .
–          نزدیک به راههای اصلی و ترانزیت کشور باشد .
–          به اداره گمرک و راه آهن نیز نزدیک باشد .
–          حتی الامکان بیرون از محدوده شهر و کمربندی باشد .
–          مکان پایانه بتواند از تأسیات آب ، برق ، تلفن و گاز بهره مند باشد .

برای تماس با حمل بار تهران قزوین روی شماره کلیک کنید :

۸۸۹۲۶۶۲۰

شماره باربری های استان قزوین

برای پیدا کردن شمار باربری های استان قزوین, می توانید به سایت اصناف مراجعه کنید و موسسات حمل و نقل و باربری و اتوبار قزوین را جستجو کنید. راهکار دیگر برای یافتن باربری قزوین تهران استفاده از سایت ها آگهی مانند دیوار و شیپور است. اما همواره باید به اینکه توجه داشته باشید به دلیل رایگان بودن ثبت آگهی در این سایت ها و عدم تایید هویت لازم است قبل از ارسال بار از مجاز بودن باربری قزوین دیوار و شیپور که با آن تماس میگیرید مطمئن شوید. در صورتی که به لیست باربری های تهران نیاز داشتید می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید تا لیست باربری های خیابان شوش و همچنین لیست باربری های مجاز تهران و پایانه نسیم شهر را مشاهده نمایید:

حمل اثاثیه تهران قزوین

حمل خرده بار از تهران به قزوین

سرویس حمل خرده بار قزوین جدا از سرویس حمل بار دربستی است. باربری تهران سعادت در زمینه حمل خرده بار به اکثر استان های کشور فعالیت می کند. برای استعلام قیمت حمل خرده بار می توانید با شماره ۵۵۳۰۵۴۱۰ تماس بگیرید . برای حمل بار از تهران به قزوین و  و سایر شهرستان ها می توانید با کارشناسان ما با شماره ۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان همکاران ما در زمینه انتخاب نوع ماشین و استعلام قیمت به روز بهره مند شوید. شهرهای پوشش دهنده خرده بار : قبول حمل کالا به صورت خرده بار و دربستی به تمام نقاط کشور به ویژه: بندر عباس، قشم، رودان، حاجی آباد، عسلویه، بوشهر، کنگان، پارسیان، جم، آبدان، دیر، خوی، سلماس، برازجان، کازرون، گناوه، نور آباد ممسنی، خورموج، شیراز، آباده، فسا، نی ریز، استهبان، داراب، گله دار، مرودشت، جهرم، لار، لامرد، یاسوج، قیر و کارزین، تبریز، ارومیه، مراغه، بناب، ملکان، میاندوآب، اصفهان، اردبیل، قروین، زنجان، فنج، گراش.

مطالب مرتبط

باربری تهران به اهواز

باربری تهران به کرمان

باربری تهران قم

باربری تهران به مرز ها

باربری تهران به تبریز

باربری تهران ارومیه

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱۹۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − شش =

02188926620