باربری شاهدشهر

درخواست حمل بار و باربری از شاهدشهر

باربری شاهدشهر , حمل بار از شاهدشهر (لیست قیمت کرایه)

۵
(۷۵)

اگر برای حمل بار از محدوده شاهد شهر و مناطق اطراف مانند صباشهر به دنبال یک باربری معتبر و مطمین می گردید، می توانید با ما در باربری شاهدشهر تماس بگیرید. باربری سه راه آردان, باربری پرندک, باربری نسیم شهر و باربری صباشهر همگی در این محدوده فعالیت می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به نرخ کرایه باربری شاهدشهر, حمل بار از شاهدشهر, خاور شاهد شهر، کرایه کامیون شاهد شهر و اطراف مانند صبا شهر و شهریار میتوانید این مطلب را دنبال نمایید.

شماره تماس باربری شاهدشهر

۸۸۹۲۶۶۲۰

باربری شاهدشهر

باربری شاهدشهر

حمل بار از شاهدشهر به شهرستان, شاهدشهر یکی از شهرهای استان تهران است. به نقل از ویکی پدیا, این شهر در بخش مرکزی شهرستان شهریار قرار دارد. این شهر با پیوستن سه روستای علیآباد درازه، درازه و شهسواری تشکیل شده و اکنون روستاهای محمودآباد و خلج‌آباد هم در محدوده شهری شاهدشهر قرار دارند. برات‌آباد، فردوس، ویره، رامین، دروازه عباس‌آباد فردوس از روستاهای پیرامونی این شهر هستند که تحت پوشش باربری شاهدشهر هستند.

حمل اثاثیه شاهدشهر

حمل اثاثیه شاهدشهر, کرایه پایین تر با بار برگشتی شهرستان با استفاده از خاور مسقف و انواع کامیون توسط بهترین باربری تهران انجام می شود. در حمل اثاثیه به شهرستان , حمل اثاثیه از تهران به شهرستان به این نکته بارها اشاره کرده‌ایم که برای باربری شهرستان از جمله حمل اثاثیه از شاهدشهر به شهرستان نیاز است تا بارنامه دولتی صادر شود و در صورتیکه شما حمل بار خود را مستقیماً به باربری که مجوز صدور بارنامه را دارد نسپارید در این بین دلال ها واسط شما و باربری می شوند و مبلغ بسیار زیادی را به عنوان کمیسیون از هزینه پرداختی شما را برمی دارند. در حالیکه در صورتیکه شما با یک باربری معتبر کار کنید باربری سودی در حدود ۵ الی ۱۰ درصد از کل مبلغ را به عنوان کارمزد دریافت می کند که مبلغ مذکور در دل کرایه است و شما چیزی بیشتر از مبلغ کرایه اعلامی را پرداخت نمی کنید.در مورد حمل  اثاثیه شاهدشهر به شهرستان لازم به تاکید مجدد است که حمل بار برون شهری بدون بارنامه دولتی ممنوع می باشد.

شماره تماس حمل بار شاهدشهر ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰

خدمات باربری شاهدشهر

حمل بار شاهدشهر و حمل بار به شهرستان هم توسط باربری شاهدشهر انجام میشود. باربری شاهدشهر به اصفهان , باربری شاهدشهر به شیراز ,باربری شاهدشهر به مشهد , باربری صباشهر به تبریز , باربری سه راه آدران به اهواز ,باربری ارزان شاهدشهر ,  باربری نیسم شهر به زاهدان ,  باربری شهرک صنعتی قلعه میر به رشت از جمله شهرهایی هستند که خدمات حمل بار از شاهدشهر به آنها انجام میشود.

باربری شاهدشهر شهریار

نرخ کرایه باربری شاهدشهر

برای حمل بار از شاهدشهر به شهرستان می توانید با باربری تهران اصفهان ، حمل بار تهران بندرعباس ,باربری تهران به یزد , حمل بار به کرمان, باربری تهران شیراز و باربری تهران مشهد تماس بگیرید. لازم به ذکر است که به دلیل نوسان قیمت و با تغییر مبلغ صافی راننده ها ممکن است قیمت ها تغییر کرده باشد و برای دریافت قیمت به روز حمل بار و گرفتن مشاوره رایگان درباره باربری تهران به شهرستان از کارشناسان تهران سعادت می تواتید با شماره ۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید. 

 

کرایه خاور از شاهدشهر به کرج۹۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از شاهدشهر به قزوین۱.۱۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از شاهدشهر به اصفهان۱.۳۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از شاهدشهر به رشت۱.۷۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از شاهدشهر به یزد۲.۳۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از شاهدشهر به اردبیل۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از شاهدشهر به تبریز۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از شاهدشهر به شیراز۲.۸۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از شاهدشهر به اهواز۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از شاهدشهر به مشهد۲.۹۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

 

برای استعلام قیمت دقیق می بایست با کارشناسان باربری تماس بگیرید تا نرخ به روز خدمت شما اعلام شود. قیمت های فوق برای باربری خاور تهران به شهرستان هستند و برای حمل بار کامیون تک و جفت , تریلی باربری و نیسان و وانت بار می توانید با کارشناسان ما در باربری شاهدشهر تماس بگیرید.

نکات مهم تاثیر گذار روی کرایه :

صدور بارنامه

باربری شاهدشهر, همانطور که پیشتر در مطلب ” نکات حمل بار به شهرستان ” به طور مفصل راجع به صدور بارنامه و اهمیت آن صحبت کرده بودیم, برای حمل بار به شهرستان, صدور بارنامه دولتی توسط شرکتهای باربری الزامی است. اما چرا صدور بارنامه دولتی روی قیمت تاثیر گذار است ؟ اگر شما با واسطه ها کار کنید به طور مسلم قیمتی که به شما اعلام میشود از قیمت واقعی نرخ کرایه بیشتر خواهد بود چرا که واسطه نمی تواند مانند باربری تهران مستقیماً بارنامه صادر کند و برای صدور بارنامه هزینه جداگانه ای به شما تحمیل خواهد شد, از همین رو باید مطمئن شوید که باربری که با آن کار می کنید امکان صدور بارنامه دولتی را داشته باشد.

وزن و ابعاد بار

حمل بار از شاهدشهر , در زمان استعلام قیمت شما باید وزن دقیق بار خود را بدانید , نوع ماشین حمل بار بر اساس وزن و ابعاد بار مشخص می شود. برای مثال اگر بار شما ۳ تن باشد با خاور حمل می شود , اگر تا ۵ تن باشید با ۹۱۱ , اگر تا ۱۰ تن باشد با کامیون تک تهران , تا ۱۵ تن با کامیون ۱۰چرخ تهران (جفت) و در نهایت بار بیشتر از ۱۵ تن با انواع تریلی تهران حمل میشود. اگر طول بار بشتر از ۱۰ متر باشد و وزن بار ۱ تن باشید شما ناگزیر هستید که از تریلی برای حمل بار خود استفاده کنید.

ارزش بار (هزینه بیمه)

باربری محدوده شاهدشهر, میزان بیمه بار یکی دیگر ار عواملی است که روی قیمت نهایی حمل بار تاثیر میگذارد . به طور معمول بیمه باربری ها محموله ها را یک عدد به عنوان کف بیمه به طور رایگان بیمه میکنند برای مثال باربری تهران سعادت بار شما را تا ارزش ۲۰ میلیون تومان به صورت رایگان بیمه میکند و به ازای هر ۱۰ میلیون تومان ۳۰۰۰ تومان به هزینه بیمه اضافه می شود , به این شکل که اگر بار خود را ۱۰۰ میلیون تومان بیمه کنید در نهایت ۳۰ هزار تومان به نرخ کرایه نهایی اضافه خواهد شد.

سایر باربری های محدوده تهران

باربری باغستان شهریار

باربری صبا شهر

باربری رباط کریم

باربری پرند

باربری سه راه آدران

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۷۵

Comments (2)

 1. شابسته
  مهر ۱۱, ۱۳۹۸

  کرایه تریلی همدان چقدر مبشه ؟ ۲۵ تن میگرد

  1. پشتیبان سایت
   بهمن ۲۷, ۱۳۹۸

   سلام , برای مشاهده کرایه های تریلی به سراسر کشور می توانید مطلب نرخ کرایه تریلی را مشاده نمایید.

   نرخ کرایه تریلی کفی همدان در تاریخ ۹۸/۱۱/۲۷ , ۱.۷۵۰.۰۰۰ تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 19 =

02188926620