خدمات باربری شهرک صنعتی شمس آباد

درخواست حمل بار در شهرک صنعتی شمس آباد به همراه قیمت

باربری شهرک صنعتی شمس آباد (لیست قیمت)

۵
(۲۶۲)

باربری شهرک صنعتی شمس آباد به عنوان خدمات باربری از تهران به صورت دربستی با انواع خودرو حمل انجام می شود. در صورتی که نیاز به حمل بار از شمس آباد دارید می توانید با شماره باربری شمس اباد تماس بگیرید.

ما به عنوان بهترین باربری شهرک صنعتی شمس آباد و حمل بار از شهرک صنعتی شمس آباد خدمات حمل بار را در محدوده شهرک صنعتی شمس آباد انجام می دهیم. حمل بار شهرک صنعتی شمس آباد و خدمات تخلیه و بارگیری و حمل بار و بسته بندی و همچنین انبارداری جز سرویس هایی است که ما به شما ارائه می دهیم. شهرک صنعتی شمس آباد در حسن آباد قم قرار گرفته است. باربری حسن آباد قم و باربری شمس آباد دیگر خدمات هم ردیف تهران سعادت در زمینه حمل بار در این منطقه است.

حمل بار تریلی شمس آباد

حمل بار کامیون شمس آباد

حمل بار کفی شمس آباد

حمل بار خاور شمس آباد

حمل بار نیسان وانت شمس آباد

برای مشاهده تعرفه باربری کلیک نمایید

 

برای اطلاع از قیمت و استعلام کرایه باربری شهرک صنعتی شمس آباد به بندر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان استفاده کنید. برای تماس با ما با شماره ۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید.

 

باربری شهرک صنعتی شمس آباد

باربری شهرک صنعتی شمس آباد

باربری شمس آباد و باربری از تهران به شهرستان و توسط ماشین های مجهز انجام می شود.بار شما بسته به نیاز شما توسط ماشین های رو باز و یا سرپوشیده حمل می شود. برای حمل بار از شهرک صنعتی شمس آباد از خاور , کامیون تک , کامیون جفت , تریلی می توانید استفاده کنید. ماشین های حمل بار شامل تریلی تهران از حسن اباد قم , خاور تهران از شهرک صنعتی شمس آباد , کامیون جفت تهران از شهرک صنعتی شمس آباد , کامیون تک تهران از شهرک صنعتی شمس آباد , ترانزیت تهران از شهرک صنعتی شمس آباد , ماشین چادری تهران از حسن آباد قم, ماشین ده چرخ تهران‌ شمس آباد , ماشین هجده چرخ شهرک شمس آباد انجام میشود.

در حال حاضر خدمات مربوط به جرثقیل شمس آباد و بسته بندی بار در شمس آباد مانند پالت بندی و سایر خدمات جانبی حمل بار توسط تهران سعادت ارائه نمی شود. برای تهیه جرثقیل شهرک صنعتی شمس آباد می توانید از سایت دیوار یا جستجو در گوگل کمک بگیرید.

باربری محدوده شهرک صنعتی شمس آباد

باربری شمس آباد یکی از باربری های فعال در محدوده حسن اباد فشافویه است. از جمله باربری های فعال در شهرک صنعتی شمس آباد می توان به باربری جوشنی شمس آباد , باربری و اتوبار امیری شمس آباد , باربری حیدری شمس آباد اشاره کرد. اکثر باربری های این محدوده امکان صدور بارنامه بین شهری ندارند اما برخی از آنها می توانند بارنامه پلیس راهی صادر نمایند.

معرفی شرکت تهران سعادت

از زمان تاسیس این شرکت بیش از ۷۰ سال می گذرد. این شرکت حمل و نقل نه تنها در داخل کشور صاحب سبک است بلکه در میدان های بین المللی نیز حرف های زیادی برای گفتن دارد! شرکت تهران سعادت از آن دسته شرکت هایی است که روزانه کالا های زیادی را  به خارج کشور انتقال می دهد و همواره همه سعی خود را کرده است که در این میدان رقابت باقی بماند و خدمت گذاری کند.

معرفی خدمات شرکت تهران سعادت در باربری شمس آباد

 1. جابجایی اسباب منزل به دور ترین نقاط کشور
 2. حمل بار و کالا به خارج کشور با قیمت مناسب
 3. انجام تمام کار های حمل و نقل بدون دخالت مشتری
 4. جابجایی بار های حجیم اعم از صنعتی و نیمه صنعتی
 5. عدم داشتن محدودیت زمانی برای حمل و جابجایی بار
 6. به کارگیری کارگران حرفه ای و مجرب برای حمل و جابجایی بار

با توجه به افزایش جمعیت و گسترش منطقه های مختلف تهران، شرکت تهران سعادت خط سرویس دهی باربری شمس آباد تهران را دایر کرده و کادری مجرب نیز استخدام کرد تا بتوانند به خوبی خدمت رسانی کنند.

از وقتی که خط سرویس دهی باربری شمس آباد تهران توسط شرکت تهران سعادت دایر شد، بسیاری از مشکلات مردم در امر جابجایی و حمل بار مرتفع گردیده است و خرسندی شما هدف اول شرکت است.

معرفی منطقه شمس آباد و محلات آن و خصوصیات منطقه

شمس آباد در قسمت شمال شرقی تهران بزرگ قرار دارد. این ناحیه در منطقه ۲ و ۴ شهرداری تهران جای دارد. این منطقه جزء مناطق قدیمی تهران بزرگ محسوب می شود. این منطقه از جنوب به بزرگراه رسالت و از شمال به بزرگراه زین الدین و از غرب به خیابان حسن بنا محدود می شود. جمعیت این منطقه بیش از ۶۰ هزار نفر می باشد.

محله شمس آباد در زمان قدیم و در ابتدا در دسته عین الدوله بوده و گفته شده است که عین الدوله پول خرید این منطقه را از ناظر خان قرض گرفته بوده است. پس از پیروزی انقلاب این منطقه رو به پیشرفت زیادی گذاشت و روز به روز ساخت و ساز های زیادی در این منطقه صورت گرفت و جزء بهترین منطقه های تهران محسوب می شود.

با توجه به جمعیت زیاد این منطقه و افزایش روز افزون آن و همچنین چون نیاز مردم به جابجایی و باربری افزایش می یابد، باربری شمس آباد تهران بهترین و مطمئن ترین راه برای رفع مشکلات مردم می باشد.

شمس آباد با محله هایی همچون کوهک، مهران و مجیدیه همجوار و همسایه است. از خیابان های این منطقه می توان امیر نیا، شهید کمالی و خانعلی را نام برد. شمس آباد جزء آن دسته از مناطقی است که دارای فضای سبز زیادی بوده و همین باعث می شود دارای آب و هوای خوب و مطلوبی برای سکونت باشد. پارک های دهقان و مجیدیه در این منطقه قرار دارند.

ماشین های حمل باربری شرکت تهران سعادت بسیار مجهز و پیشرفته می باشند. از ماشین های حمل بار این شرکت می توان نیسان، وانت بار، تریلی یخچال دار، خاور و… را نام برد. رانندگان شرکت تهران سعادت دارای مهارت های لازم برای رانندگی در شرایط آب و هوایی نامساعد هستند و همین امر باعث می شود هیچ باری در باربری شمس آباد تهران در راه نماند و سر وقت به مقصد برسد.

دیگر موارد مورد اهمیت درباره این موسسه

 • خط سرویس دهی شمس آباد به دلیل حجم بالای کار و درخواست مردم در حال افزایش و گسترش از لحاظ امکانات و تجهیزات است که همه این برنامه ریزی ها توسط شرکت تهران سعادت انجام می شود. این شرکت چون فعالیت مفید و کارآمدی در زمینه حمل و انتقال بار به خارج کشور دارد، نقش بسیار موثری در امر صادرات و واردات کشور دارد و این لحاظ کمک زیادی به ارز آوری کرده است.
 • تمام کالاهایی که توسط این موسسه و خط باربری شمس آباد تهران جابجا و حمل می شود، دارای بیمه نامه معتبر می باشند که خود مشتری نیز به این مورد باید توجه کند.
 • بار های فاقد بیمه نامه در صورت بروز مشکل یا به وجود آمدن سانحه هیچ گونه جبران خسارتی برایشان در نظر گرفته نمی شود و همین امر ممکن است ضرر های اقتصادی زیادی تحمیل افراد کند.
 • این شرکت تمام سعی خود را کرده است که شما عزیزان را راضی نگه دارد و اولویت رضایت مشتری است. بقیه مسائل در وهله های دیگر قرار دارند.

حمل بار شهرک صنعتی شمس آباد

باربری شهرک صنعتی شمس آباد  , حمل بار از شهرک صنعتی شمس آباد , برای حمل بار از درب کاخانه و باربری از درب انبار نیز می توانید با ما تماس بگیرید تا سرویس باربری و حمل بار را به شما ارائه کنیم. بار برگشتی از شهرک صنعتی , باربری شمس آباد حمل بار از درب انبار یکی از خدمات تخصصی باربری تهران سعادت است که با توجه به حجم زیاد بارهای ارسالی از انبار ها  کارخانه ها می توان خدمات مختلف و متنوع حمل بار و حمل و نقل را به مشتریان عزیز ارائه کرد.

معرفی شرکت تهران سعادت و باربری شمس آباد

از زمان تاسیس این شرکت بیش از ۵۰ سال می گذرد. این شرکت حمل ونقل نه تنها در داخل کشور صاحب سبک است بلکه در میدان های بین المللی نیز حرفی برای گفتن دارد.شرکت تهران سعادت از آن دسته شرکت هایی است که روزانه کالا های زیادی را  به خارج کشور انتقال می دهد و همواره همه سعی خود را کرده است در این میدان رقابت باقی بماند و خدمت گذاری کند.با توجه به افزایش جمعیت و گسترش منطقه های مختلف تهران ، شرکت تهران سعادت خط سرویس دهی باربری شمس آباد تهران را تاسیس کرد و کادری مجرب نیز استخدام کرد تا بتوانند خدمت رسانی کنند.

معرفی خدمات باربری شمس آباد

 1. جابجایی اسباب منزل به دور ترین نقاط کشور.
 2. حمل بار و کالا به خارج کشور با قیمت مناسب.
 3. انجام تمام کار های حمل ونقل بدون دخالت مشتری.
 4. جابجایی بار های حجیم اعم از صنعتی و نیمه صنعتی.
 5. عدم داشتن محدودیت زمانی برای حمل و جابجایی بار.
 6. به کارگیری کارگران حرفه ای و مجرب برای حمل و جابجایی بار.

از وقتی که خط سرویس دهی باربری شمس آباد توسط  شرکت تهران سعادت دایر شده بسیاری از مشکلات مردم در امر جابجایی و حمل بار مرتفع گردیده است و خرسندی شما هدف اول شرکت است.

معرفی منطقه شمس آباد و محلات آن و خصوصیات منطقه

شمس آباد در قسمت شمال  شرقی تهران بزرگ قرار دارد. شمس آباد در منطقه ۲و۴ شهرداری تهران جای دارد. این منطقه جز مناطق قدیمی تهران بزرگ محسوب می شود. خط سرویس دهی باربری شمس آباد تهران جز پرترافیک ترین خط های سرویس دهی این منطقه می باشد.این منطقه از جنوب به بزرگراه رسالت و از شمال به بزرگراه  زین الدین و ازغرب به خیابان حسن بنا محدود می شود. جمعیت این منطقه بیش از ۶۰ هزار نفر می باشد.محله شمس آباد در زمان قدیم و در ابتدا در دسته عین الدوله بوده، گفته شده است که عین الدوله پو خرید این منطقه را از ناظر خان قرض گرفته بوده است.پس از پیروزی انقلاب این منطقه رو به پیشرفت زیادی گذاشت و روز به روز ساخت و ساز های زیادی در این منطقه صورت گرفت و جز بهترین منطقه های تهران محسوب می شود.با توجه به جمعیت زیاد این منطقه و

افزایش روز افزون آن و همچنین چون نیاز مردم به جابجایی و باربری افزایش می یابد خط سرویس دهی شمس آباد بهترین و مطمئن ترین راه برای رفع مشکلات مردم می باشد.

شمس آباد با محله هایی همچون کوهک، مهران و مجیدیه همجوار و همسایه است. از خیابان های این منطقه می توان امیر نیا، شهید کمالی و خانعلی را نام برد.شمس آباد جز آن دسته از مناطقی است که دارای فضای سبز زیادی است و همین باعث می شود دارای آب وهوای خوب و مطلوبی برای سکونت باشد. پارک های دهقان و مجیدیه در این منطقه قرار دارند.ماشین های حمل باربری شرکت تهران سعادت بسیار مجهز و پیشرفته می باشند. از ماشین های حمل بار این شرکت می توان نیسان، وانت بار،تریلی یخچال دار، خاور و … را نام برد.

رانندگان شرکت تهران سعادت دارای مهارت های لازم برای رانندگی در شرایط آب وهوایی نامساعد هستند و همین امر باعث می شود هیچ باری در راه نماند و سره وقت به مقصد برسد.خط سرویس دهی باربری شمس آباد تهران به دلیل حجم بالای کار و درخواست مردم در حال افزایش و گسترش از  لحاظ امکانات وتجهیزات است که همه  این برنامه ریزی ها توسط شرکت تهران سعادت انجام می شود.

شرکت تهران سعادت چون فعالیت مفید و کارامدی در زمینه حمل و انتقال بار به خارج کشور دارد  نقش بسیار موثری در امر صادرات و واردات کشور دارد و ازاین لحاظ کمک زیادی به ارز آوری کرده است.تمام کالاهایی که توسط شرکت تهران سعادت و خط سرویس دهی باربری شمس آباد تهران جابجا و حمل می شود دارای بیمه نامه معتبر می باشند که خوده مشتری نیز به این مورد باید توجه کند.

بار های فاقد بیمه نامه در صورت بروز مشکل یا به وجود آمدن سانحه هیچ گونه جبران خسارتی برایشان در نظر گرفته نمی شود و همین امر ممکن است ضررهای اقتصادی زیادی تحمیل افراد کند.شرکت تهران سعادت تمام سعی خود را کرده است که شما عزیزان را راضی نگه دارد و اولویت رضایت مشتری است.

باربری حسن آباد قم

اتوبار شمس آباد

باربری شمس آباد , اتوبار شمس آباد , همانطور قبل تر در مطلب تفاوت باربری و اتوبار اشاره کردیم , اتوبار شمس آباد معمولا در حوزه جابه جایی اسباب و حمل اثاثیه منزل و باربری و اسباب کشی فعالیت می کنند. تقریبا هیچ کدام از شرکت های باربری و اتوبار امکان صدور بارنامه بین شهری را ندارند و این بارنامه را از شرکت های باربری می خرند و با خرید بارنامه دولتی اضافه کردن سود اتوبار هزینه را از مشتری دریافت می کنند. این در حالی است که اتوبار شمس آباد به صورت تخصصی در زمینه حمل بار از شمس آباد به شهرستان فعالیت می کند و کلیه بارنامه های این شرکت دارای کد رهگیری معتبر از سوی سازمان راهداری می باشند. باربری شمس آباد آماده صدور بارنامه با بیمه برای مشتریان خود است.

کرایه باربری از شهرک صنعتی به سراسر ایران

کرایه های زیر مربوط به کرایه ترلی از مبدا شهرک صنعتی شمس اباد و باربری حسن آباد قم به شهرهای مخلف تهران است. به دلیل نوسان قیمت و با تغییر مبلغ صافی راننده ها ممکن است قیمت ها تغییر کرده باشد و برای دریافت قیمت به روز حمل بار و گرفتن مشاوره رایگان درباره باربری تهران به شهرستان از کارشناسان تهران سعادت می تواتید با شماره ۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید. نرخ های زیر برای تاریخ ۱۴۰۱ می باشند .

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به کرج    ۲.۸۰۰.۰۰۰  ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به قم      ۳.۰۰۰.۰۰۰  ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به قزوین  ۲.۷۰۰.۰۰۰  ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به اصفهان  ۴.۳۰۰.۰۰۰  ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به اراک  ۴.۰۰۰.۰۰۰   ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به زنجان  ۳.۸۰۰.۰۰۰    ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به همدان ۳.۸۰۰.۰۰۰    ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به شهرکرد ۴.۸۰۰.۰۰۰    ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به سمنان  ۳.۲۰۰.۰۰۰    ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به رشت  ۵.۵۰۰.۰۰۰     ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به یزد   ۴.۸۰۰.۰۰۰     ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به گرگان ۵.۸۰۰.۰۰۰    ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به ساری ۵.۷۰۰.۰۰۰    ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به سنندج ۶.۰۰۰.۰۰۰    ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به اردبیل ۶.۰۰۰.۰۰۰    ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به خرم آباد ۶.۰۰۰.۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به کرمانشاه  ۶.۰۰۰.۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به ایلام  ۶.۵۰۰.۰۰۰   ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به تبریز   ۶.۰۰۰.۰۰۰  ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به شیراز  ۵.۸۰۰.۰۰۰  ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به ارومیه ۶.۵۰۰.۰۰۰  ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به کرمان ۷.۰۰۰.۰۰۰   ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به بجنورد ۶.۵۰۰.۰۰۰  ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به یاسوج ۲.۸۰۰.۰۰۰  ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به اهواز ۶.۲۰۰.۰۰۰    ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به بوشهر ۷.۰۰۰.۰۰۰   ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به مشهد ۶.۸۰۰.۰۰۰   ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به بیرجند ۷.۰۰۰.۰۰۰  ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به بندرعباس ۷.۰۰۰.۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شهرک صنعتی شمس آباد به زاهدان ۱۱.۰۰۰.۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

شهرک صنعتی شمس آباد

باربری حسن آباد فشافویه

با توجه به قرار گرفتن شهرک صنعتی شمس آباد در محدوده باربری و اتوبار حسن آباد فشافویه , کلیه همشهریان عزیز حسن آباد می توانند برای حمل بار های خود به شهرستان با ما تماس بگیرید. حسن آباد فشافویه یکی از بخش‌های شهرستان ری در استان تهران در ایران است. این بخش دارای دو دهستان است. این بخش در واقع شامل دره پهناوری است که میان آرادکوه و حسن‌آباد در شمال و کوه مره در جنوب. کوه‌های کورابلاغ در جنوب غربی آن قرار دارد. باربری و اتوبار حسن آباد فشافویه کلیه خدمات حمل بار با کامیون و تریلی را انجام می دهد. سمت شمالی دره به وسیله پایین دست رودخانه شور و کیفیت زمین‌هایی که در قسمت جنوبی آن واقع هستند هیچ نوع آبادی وجود ندارد. زمین‌های شمالی آن نیز در نقاطی که شیب مناسب دارند قابل کشت هستند.

حمل بار از شهرک صنعتی شمس آباد با بارنامه دولتی معتبر

حمل بار از شهرک صنعتی شمس آباد , باربری شهرک صنعتی شمس آباد , به این نکته بارها اشاره کرده ایم که برای حمل بار به شهرستان از جمله باربری شمس آباد نیاز است تا بارنامه دولتی صادر شود و در صورتیکه شما حمل بار خود را مستقیماً به باربری ها نسپارید در این بین دلال ها واسط شما و باربری می شوند و مبلغ بسیار زیادی را به عنوان کمیسیون از هزینه پرداختی شما را برمی دارند . در حالیکه در صورتیکه شما با یک باربری معتبر کار کنید باربری سودی در حدود ۵ الی ۱۰ درصد از کل مبلغ را به عنوان کارمزد دریافت می کند که مبلغ مذکور در دل کرایه است و شما چیزی بیشتر از مبلغ کرایه اعلامی را پرداخت نمی کنید.برای حمل بار از شهرک صنعتی شمس آباد لازم به تاکید مجدد است که حمل بار برون شهری بدون بارنامه دولتی ممنوع می باشد .

تهران سعادت

باربری شهرک صنعتی شمس آباد

برای پیدا کردن باربری در شهرک های صنعتی تهران می توانید مطالب زیر را مشاهده نمایید:

باربری شهرک صنعتی خاوران

باربری شهرک صنعتی ایوانکی

باربری شهرک صنعتی عباس آباد

باربری شهریار

باربری شهرک صنعتی نصیرآباد

باربری بازار آهن شادآباد

باربری شهرک صنعتی چهاردانگه

باربری شهرک صنعتی قلعه میر

باربری شورآباد

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۲۶۲

Comments (7)

 1. ناشناس
  اسفند ۱۶, ۱۳۹۸

  شما بارهای ترافیکی هم حمل میکنید ؟

  1. کارشناس باربری
   اسفند ۱۷, ۱۳۹۸

   سلام
   بله انواع بارهای ترافیکی از سراسر استان تهران به شهرستان ها حمل میشود.

 2. علی
  آذر ۲۷, ۱۳۹۸

  سلام . شما حمل اساس از حسن آباد به کهریزک انجام میدید ؟

  1. پشتیبان سایت
   دی ۲۳, ۱۳۹۸

   سلام ,

   بله خدمات حمل اثاثیه و اسباب کشی از مبدا حسن آباد فشافویه به سراسر کشور انجام می شود.

  2. ناشناس
   بهمن ۲۸, ۱۳۹۸

   حمل اثاث درسته

 3. شیرازی
  آبان ۱۵, ۱۳۹۸

  کرایه جرثقیل ۱۰ تن توی شهرک شمس آباد ساعتی چنده ؟

  1. پشتیبان سایت
   بهمن ۲۳, ۱۳۹۸

   سلام دوست عزیر
   ما فقط خدمات حمل بار انجام می دهیم و متاسفانه قیمت کرایه جرثقیل نداریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + هجده =

02188926620