باربری شهرک صنعتی گلگون

حمل بار از شهرک صنعتی گلگون به شهرستان + نرخ کرایه

باربری شهرک صنعتی گلگون, خاور ,کامیون, تریلی(نرخ کرایه)

۴.۲
(۱۳۴)

حمل بار  توسط خاور, تریلی, کامیون ۱۵ تن, کامیون ۶ چرخ و سایر انواع کامیون و انواع تریلی با بهترین نرخ حمل بار از شهرک صنعتی گلگون.

ماشین های حمل بار شامل تریلی  , خاور  ,  کامیون ,  کامیون تک ,  ترانزیت  , باربری ماشین چادری چرخ شهرک صنعتی گلگون  , باربری ماشین ده چرخ و هجده چرخ شهرک صنعتی گلگون , برای باربری شهرستان انجام میشود.

شماره تماس باربری شهرک صنعتی گلگون ۸۸۹۲۶۶۲۰

شهرک گلگون در جنوب غربی شهر تهران واقع شده است و باربری شهریار و باغستان قرار گرفته است. مسیر معمول برای رسیدن به این شهرک صنعتی عبور از جاده شهریار و یا جاده باغستان هستند. شرکت تعاونی گلگون به عنوان نماینده صنف سازندگان فلزی در راستای استقبال از طرح ساماندهی صنایع مصنوعات فلزی توانسته است در جامعه تولیدکنندگان لوازم فلزی به تجمیع سرمایه ای اندک،صدها میلیارد ریال را در بخش تولید کلان به کار گرفته و مجتمع صنعتی گلگون را در قالب تشکل تعاونی بنیان گذارد و از این طریق نقش به سزایی در اقتصاد کشور ایفا نماید. احداث مجتمع گلگون از ۱۸ سال پیش صورت پذیرفته است. باربری و اتوبار شهرک گلگون ، زمین فعلی مجتمع به مساحت ۶۵ هکتار می باشد. لازم به ذکر است این مجتمع دارای بیش از ۱۰۰۰ واحد صنعتی می باشد که در مشاغل مختلف فعالیت دارند.

حمل بار شهرک صنعتی گلگون

حمل بار از شهرک صنعتی گلگون به شهرستان

برای مبدا این شهرک به شهرستان ها می توانید با همکاران ما در باربری تهران سعادت  تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. باربری تهران به اصفهان , حمل بار تهران به شیراز , باربری تهران به مشهد , باربری تهران به اهواز و حمل بار به تبریز از جمله خدمات باربری تهران سعادت در زمینه باربری شهرستان است.

نرخ کرایه باربری شهرک صنعتی گلگون

کرایه را در ادامه مشاهده می کنید. کرایه های ذکر شده برای تاریخ ۱۴۰۰ هستند, این کرایه ها برای تاریخ مذکور و کرایه های اعلامی در  پایانه باربری نسیم شهر هستند. متاسفانه به دلیل نوسان قیمت‌ها و متغییر بودن کرایه دریافتی راننده ها لطفا جهت دریافت نرخ به روز با کاشناسان ما تماس بگیرید.

 

 

تعرفه باربری

 

 

 

باربری شهرک صنعتی گلگون

شهرک صنعتی گلگون

حمل بار از شهریار به شهرستان , باربری باغستان , باربری و اتوبار شهرک صنعتی شهریار , حمل بار از سعید آباد , باربری جاده شهریار , باربری جاده باغستان , حمل بار از شهرستان شهریار , باربری و اتوبار شهرک صنعتی تهران , حمل بار از شهرک صنعتی گلگون به شهرستان , باربری شاهدشهر,  باربری تریلی شهریار , باربری کامیون شهرک صنعتی , خاور مسقف شهرک صنعتی گلگون , تریلی کفی شهرک صنعتی گلگون از جمله عباراتی هستند که برای رسیدن به باربری شهرک صنعتی گلگون می توانید به کار ببرید.

مطالب مرتبط

باربری شورآباد

باربری شهرک صنعتی شمس آباد

باربری شهرک صنعتی ایوانکی

باربری سه راه آدران

باربری شهرک صنعتی نصیرآباد

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۴.۲ / ۵. تعداد آرا: ۱۳۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + پانزده =

02188926620