باربری قلعه حسن خان و شهر قدس

درخواست حمل بار شهر قدس با کامیون , تریلی , خاور

باربری قلعه حسن خان , حمل بار شهر قدس

۴.۵
(۴۵)

باربری و اتوبار قلعه حسن خان در محدوده غرب استان تهران و راستای حمل بار و جابجایی های صنعتی در محدوده قلعه حسن خان و شهر قدس فعالیت می کند.

عمده فعالیت باربری  قلعه حسن خان در زمینه حمل بار به شهرستان از مبدا استان تهران است. باربری شهر قدس نیز در نزدیکی قلعه حسن خان قرار دارد که برای حمل بار از مبدا قلعه حسن خان می توانید با کارشناسان ما در باربری تهران تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند.

 حمل بار از قلعه حسن خان و سایر خدمات تخلیه و بارگیری خدماتی هستند در زمینه باربری قلعه حسن خان به شما ارائه می شود.

 

شماره تماس باربری قلعه حسن خان ۸۸۹۲۶۶۲۰

 

باربری قلعه حسن خان

باربری شهر قدس حمل بار قلعه حسن خان , شهر قدس یا همان قلعه حسن خان در محدوده غرب استان تهران و کیلومتر ۲۰ جاده فتح قرار گرفته است . شهر قدس یکی از مناطق صنعتی غرب تهران محسوب می شود.  سرخ حصار، کاووسیه و شهرک بهشتی (قدس) در محدوده شهر قدس قرار دارند که باربری قلعه حسن خان خدمات حمل بار آنها را هم تحت پوشش قرار میدهد. باربری باغستان شهریار , باربری شهریار , باربری صباشهر و باربری رباط کریم در اطراف باربری شهر قدس هستند که با محدوده پوشش باربری با همپوشانی دارند.

باربری قلعه حسن خان

 

حمل بار شهر قدس

باربری شهر قدس یا همان باربری قلعه حسن خان کلیه خدمات باربری شهرستان را توسط ماشین های باری مانند خاور و تریلی کفی و ترانزیت انجام میشود. تریلی کفی خیابان شهر قدس , تریلی چادری قلعه حسن خانترانزیت قلعه حسن خان , کامیون تک قلعه حسن خان , کامیون جفت قلعه حسن خان ,خاور مسقف قلعه حسن خان , خاور تهران قلعه حسن خانوانت بار شهر قدس و نیسان وانت قلعه حسن خان وسیله های باربری هستند که توسط باربری شهر قدس به سراسر شهرستان ها فرستاده می شوند.

حمل بار از قلعه حسن خان به شهرستان

برای حمل بار قلعه خسن خان به شهرستان می توانید با باربری تهران اصفهان ، حمل بار تهران بندرعباس ,باربری تهران به یزد , حمل بار به کرمان,  حمل بار از تهران شیراز و باربری تهران مشهد تماس بگیرید . حمل بار از تهران به شمال نیز برای حمل بار از شهرقدس به استان های شمالی کشور مازندران , گیلان و گلستان بار های صنعتی را حمل می کند.

باربری شهر قدس

امروزه اهمیت حمل و نقل برکسی پوشیده نیست و نیاز به خدمات حمل و نقل و باربری در همه جا احساس می شود. یکی از معتبرترین موسساتی که در این زمینه فعالیت می کند، این موسسه است:

معرفی شرکت باربری تهران سعادت

این موسسه حمل و نقل به عنوان قدیمی ترین موسسه ی باربری در تهران با سابقه بیش از ۷۰ سال در حمل و جابجایی بارهای شما عزیزان فعالیت می کند. شما می توانید با اطمینان خاطر باربری شهر قدس خود را به این مجموعه باربری بسپارید. این مجموعه سابقه ی همکاری با سازمان های بین المللی و شرکت های بزرگ داخلی را دارا می باشد. برای مثال:

 1. سابقه ی همکاری با سازمان ملل
 2. سابقه ی همکاری با یونیسف
 3. سابقه ی همکاری با تعداد زیادی از پتروشیمی ها
 4. سابقه ی همکاری با سازمان چای ایران
 5. سابقه ی همکاری با سایپا
 6. سابقه ی همکاری با تعداد زیادی از پتروشیمی ها
 7. سابقه ی همکاری با ایران خودرو

معرفی شهر قدس

شهر قدس از شهرهای قدیمی استان تهران به حساب می آید که به دلیل موقعیت خوب جغرافیایی و آب و هوای خوب آن منطقه و همین طور به دلیل قرار گرفتن در بزرگراه فتح آباد، در چند سال گذشته مهاجران زیادی را از سایر شهر های کشور پذیرا بوده است.

این شهر دارای باغ ها، مزارع، معادن و مجتمع های صنعتی گوناگون است؛ به نحوی که اهمیت حمل و نقل و باربری در این شهر را دو چندان کرده است. اهالی محترم شهر قدس می توانند با اطمینان کافی حمل بار های خود را به موسسه باربری تهران سعادت بسپارند.

این مجموعه حمل و نقل با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت حمل و نقل بارها را برای شما انجام می دهد. اینک چند نمونه از خدمات این موسسه با تجربه را برای شما گویا می شویم:

خدمات موسسه ی باربری تهران سعادت در باربری شهر قدس

 • حمل و نقل برون شهری:
  شما عزیزان می توانید توسط موسسه ی باربری تهران سعادت بارهای خود را به هرکجای ایران که بخواهید با امنیت کامل ارسال کنید.
 • حمل بار دربستی:
  اگر خواهان این هستید که بار شما در باربری شهر قدس بصورت دربستی و ویژه به مقصد برسد، این موسسه ی باربری این کار را با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان برای شما انجام می دهد.
 • بسته بندی:
  در خصوص بسته بندی کالا های شما نظر شما را به این موضوع جلب می کنم که موسسه ی باربری تهران سعادت متناسب با نوع کالا و نوع بار شما سعی می کند امن ترین و با کیفیت ترین بسته بندی را ارائه دهد تا برای کالای شما مشکلی به وجود نیاید.
  سلامت بار زمانی می تواند تضمین شود که توسط گروه متخصص انجام شود؛ پس در این مجموعه به سلامتی بار های ارسالی بسیار توجه می شود.
 • خدمات انبارداری:
  موسسه ی باربری تهران سعادت با دراختیار داشتن انباری با مساحت بیش از بیست هزار متر مربع آماده ارائه ی خدمات پیشرفته ی انبارداری مطابق با نوع و حساسیت کالای مورد نظر شما مشتریان عزیز می باشد.

معرفی خدمات باربری شهر قدس

 • حمل و نقل خرده بار:
  حمل و نقل خرده بار یکی از خدمات اصلی این موسسه باربری می باشد. شما می توانید به منظور حمل خرده بارهای باربری شهر قدس خود، با این مجموعه تماس بگیرید تا از طریق انبار شش هزار متری این مرکز که در خیابان شوش واقع است نسبت به ارسال خرده بار خود اقدام کنید.
 • خدمات مشاوره ای:
  موسسه ی باربری تهران سعادت به مشتریان خود در خصوص ارسال محموله ها به صورت رایگان خدمات مشاوره ای ارائه می دهد.کافی است با شماره مربوط به این مجموعه تماس بگیرید و سوالات خود را در خصوص ارسال، بسته بندی ، جا به جایی و… از کارشناسان مربوطه در این موسسه بپرسید.
 • بیمه ی بار:
  یکی از خدماتی که این موسسه ارائه می دهد، بیمه ی بار است. شما می توانید با اطمینان خاطر کالاهای با ارزش خود را به این مجموعه حمل و نقل بسپارید و در عین حال آن ها را بیمه کنید.
  این مجموعه با هزینه خود کالا های مشتریان را بیمه می کند و درصورتی که ارزش کالا بیش تر از حد متعارف باشد، با هماهنگی صاحب کالا سقف بیمه باربری و سایر خسارت های احتمالی را تعیین می کند.
 • خدمات کارگری:
  وقتی تصمیم می‌گیرید به سراغ شرکت های حمل بار بروید اولین چیزی که از ذهن شما عبور می‌کند این است که آیا شرکت باربری مورد نظرتان مجهز به امکانات متنوع می‌باشد یا خیر. نیروی کار بخش مهمی از فرایند جا‌به‌جایی باربری شهر قدس است.

موسسه باربری تهران سعادت این خدمات را در اختیار شما قرار می دهد تا با کمترین دغدغه نسبت به حمل و ارسال بار های خود اقدام کنید. هدف ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است و سعی داریم بهترین خدمات را با کمترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

حمل بار شهر قدس

نرخ کرایه باربری از قلعه حسن خان به شهرستان

کرایه های زیر مربوط به کرایه تریلی از مبدا قلعه حسن خان و باربری شهرقدس به شهرهای مختلف سراسر ایران است . به دلیل نوسان قیمت و با تغییر مبلغ صافی راننده ها ممکن است قیمت ها تغییر کرده باشد و برای دریافت قیمت به روز حمل بار و گرفتن مشاوره رایگان درباره باربری تهران به شهرستان از کارشناسان تهران سعادت می تواتید با شماره ۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید. نرخ های زیر برای تاریخ ۱۴۰۱ می باشند و قیمت های روز باربری اکبرآباد (پایانه باربری تهران) می باشند.

کرایه تریلی از قلعه حسن خان به اصفهان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی از قلعه حسن خان به تبریز ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی از قلعه حسن خان به شیراز ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی از قلعه حسن خان به اهواز ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی از قلعه حسن خان به مشهد ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی از قلعه حسن خان به بندرعباس ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی از قلعه حسن خان به زاهدان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

لیست کامل نرخ کرایه حمل بار از تهران 

حمل اثاثیه خیابان قلعه حسن خان به شهرستان

حمل اثاثیه از شهر قدس و غرب استان تهران به شهرستان و حمل وسایل اداری و تجهیزات منزل از مبدا قلعه حسن خان یکی دیگر از خدمات باربری قلع حسن خان است. حمل اثاثیه از تهران به شهرستان از جمله سرویس هایی است که نیاز به تخصص دارد. به دلیل سپردن بار به یک باربری نیاز است که با یک باربری مطمئن و باربری ارزان کار کنید . برای حمل اثاثیه منزل از شهر قدس و یا سایر شهرستان ها می توانید مطلب مربوط به حمل اثاثیه شهرستان را مشاهده کنید.

 

باربری شهرک های صنعتی تهران

برای مشاهده سایر شهرک های صنعتی و باربری می توانید مطالب زیر را مشاهده نمایید.

باربری نسیم شهر

باربری شورآباد

باربری شهرک صنعتی پرند

باربری سه راه آدران

باربری شادآباد

باربری شهرک صنعتی چرمشهر

باربری جاده واوان

باربری شهریار

سوالات متداول

منظور از باربری شهر قدس چیست؟

باربری و حمل بار در شهر قدس در اطراف تهران را باربری و حمل بار در شهر قدس میگویند.

شهر قدس کجا واقع شده است؟

شهر قدس از شهرهای قدیمی استان تهران به حساب می آید که به دلیل موقعیت خوب جغرافیایی و آب و هوای خوب آن منطقه و همین طور به دلیل قرار گرفتن در بزرگراه فتح آباد، در چند سال گذشته مهاجران زیادی را از سایر شهر های کشور پذیرا بوده است.

خدمات تهران سعادت در باربری شهر قدس چیست؟

– حمل و نقل برون شهری
– حمل بار دربستی
– بسته بندی
– خدمات انبارداری

برای اطلاع و استفاده از خدمات باربری تهران سعادت چه کاری باید انجام دهیم؟

برای اطلاع از تعرفه های باربری و استفاده از خدمات می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس حاصل فرمایید.

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۴.۵ / ۵. تعداد آرا: ۴۵

Comments (2)

 1. جابر
  بهمن ۱۵, ۱۳۹۹

  بهترین باربری تهران هستین

  1. مدیر سایت
   بهمن ۱۶, ۱۳۹۹

   سلام وقت بخیر خیلی ممنونم از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

02188926620