درخواست باربری و اتوبار ونک

درخواست باربری و حمل بار برای منطقه ونک تهران

باربری و اتوبار ونک

۵
(۳)

اتوبار و باربری ونک، امروزه همه ما در جای جای کشور نیاز های متفاوتی در روزمره خود را تجربه می کنیم و برای هر نیازی، به بدنبال پاسخ مناسب می گردیم.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد قصد داشته باشید در محله ای بین شهری در تهران، باری را جا به جا کنید. اگر خود بخواهید این کار را انجام دهید، سختی هایی از قبیل:

 • سنگینی بار
 • وقت گیر بودن حمل و نقل
 • کمبود نیروی انسانی
 • فشار و استرس روانی
  را تجربه کنید.

اما با این اوصاف، برای حمل و نقل بار های خود چه کار باید کرد!؟

برای مثال فرض کنیم شما می خواهید اتوبار ونک را در لیست امور خود قرار داده و به بدنبال اطلاعات درباره آن باشید. در شروع تحقیقات، باربری و اتوبار ونک انواع متفاوتی از شرایط را شامل می شود.

حال سوال اینجا است که به چه نوع باربری و با چه شرایطی احتیاج دارید؟

در ابتدای بررسی اتوبار ونک مد نظر شما، باید به تجربه و سابقه کاری حرفه ای موسسه مورد نظر رجوع کنیم. در این صورت دید ما نسبت به تمامی تجربه های درخشان این موسسه بهتر خواهد شد.در ادامه بحث مهم دیگر، اعتماد سازی طرفین است تا باربری و اتوبار ونک شما با آسودگی خاطر انجام بپذیرد. اعتماد سازی را معمولا با نوشتن و تصویب قراردادی بین طرفین انجام می دهند.از دیگر فاکتور های مهم در انتخاب یک موسسه حمل و نقل، باربری بروز و خدمات همراه با تکنولوژی آن موسسه است.در راس تمام تجربه های کاری در شهر تهران و در زمینه حمل و نقل و اسباب کشی ، موسسه حمل و نقل تهران سعادت قرار دارد که با بیش از ۷۰ سال تجربه حرفه ای کار، اولین و با تجربه ترین موسسه مربوطه در تهران است.

تهران سعادت نه تنها باربری های بین شهری را انجام می دهد، بلکه بارها را در سراسر کشور و حتی در سطح بین المللی مدیریت و ارسال می کند تا هرگونه ابهامی در مورد حمل و نقل پیش نیاید.

قبل از بررسی بیشتر این موسسه اتوبار محبوب و صاحب سبک، بپردازیم به بررسی دقیق تر محله ونک تهران و با آن بیش تر آشنا شویم:

معرفی منطقه ونک تهران

این محله از محله های غرب منطقه ۳ شهرداری تهران و واقع در شمال غرب پایتخت است. از مشخصه های بارز ونک می توان به ساختمان های بسیار بلند و برج های تجاری با مهندسی کاملا مدرن اشاره کرد که خود را از دیگر محله ها متمایز کرده است.

باربری و اتوبار ونک

باربری و اتوبار ونک

از لحاظ ریشه یابی، نام این محله از دو بخش تشکیل شده است:

 • یکی ون به معنای درخت
 • دیگری پسوند -َک به معنای کوچک

از حیث جغرافیای نقشه ای، این محله از ۴ سمت شمال،توسط بزرگ راه نیایش، جنوب،با بزرگ راه همت و منطقه یوسف آباد، شرق،از طریق خیابان نلسون ماندلا و چهار راه جهان کودک و غرب،بوسیله بزرگ راه کردستان و محله آرارات محاصره شده است!از نظر جمعیت نیز محله ونک تهران در قیاس با بقیه محله ها، از جمعیت کم تری برخوردار است اما زندگی مدرن در این منطقه سبب شده است همه روزه رفت و آمد های بسیاری به سمت و یا از سمت این محله انجام گیرد.این محله از بافت های اصیل تهران است و با خیابان های مهم از جمله بزرگ راه شهید همت، بزرگ راه حقانی، بزرگ راه مدرس و بزرگ راه کردستان ارتباط خوبی دارد.پس از این شناخت کلی درباره این محله، در می یابیم که ونک از محله هایی در تهران است که به طور ملموس به حمل و نقل و باربری های متعددی در طول روز احتیاج دارد.

برگردیم سراغ خدمات ارائه ای تهران سعادت تا ببینیم برای اتوبار ونک چه تحفه هایی آماده کرده است!؟

از دیگر خدمات مهم و ارزشمند این موسسه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. عقد قرارداد و بیمه مشخص در ابتدای ثبت سفارش:
  در ابتدای امر، این موسسه با شما بیمه ای را وضع می کنند که با هزینه خود این موسسه انجام می پذیرد تا محموله شما در صورت آسیب دیدن، به شما خسارتی وارد نکند.
 2. مشاوره و پیگیری منظم در تمام طول باربری:
  از همان اولین تماس شما با این موسسه، مشاوران کار راهنمایی شما را در پیش می گیرند و از هر نظر پیگیری های لازم را تا اتمام باربری شما لحاظ می کنند.
 3. ارسال وسیله نقلیه مناسب با نیاز شما، کاملا دربست:
  پس از ثبت سفارش و مراحل مربوطه، شما با توجه به حجم و مقدار وسایل باربری خود، نیاز به وسیله ای مناسب دارید تا بطور کاملا دربستی در اختیارتان باشد. تهران سعادت این کار را برای شما انجام خواهد داد.
 4. کسب رضایت شما برای باربری های بعدی:
  پس از طی تمام مراحل و رسیدن محموله به مقصد در صحت و سلامت، خود شما به همکاری های بعدی با این موسسه و اتوبار ونک ترغیب خواهید شد تا در آسودگی خاطر و در اسرع وقت، باربری خود را انجام دهید.

مشاهده دیگر مناطق :

باربری جنت آباد

باربری سعادت آباد

باربری شهرک غرب

باربری تهرانپارس

باربری پاسداران

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 20 =

02188926620