بیمه باربری

همه چیز درباره باربری با بیمه ( نحوه محاسبه بیمه)

بیمه باربری

۵
(۷۷)

باربری با بیمه معتبر حمل بار

باربری با بیمه معتبر حمل بار و خدمات حمل بار مطمئن و سرویس های استاندارد توسط باربری تهران سعادت انجام می شود. بیمه باربری یکی از موارد مهم در زمان حمل بار است که صاحبین بار باید تاکید زیادی روی آن داشته باشند. در ادامه این مطلب در مورد بیمه باربری داخلی , نرخ بیمه باربری چگونه محاسبه می شود , نکات مهم در باره بیمه باربری داخلی  ,انواع بیمه باربریشرایط عمومی بیمه باربری, هزینه بیمه باربری چقدر است و … مطالبی آورده شده است که امیدواریم برای شما مفید باشند.

تماس با کارشناسان باربری ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰

بیمه باربری

بیمه باربری داخلی

بیمه باربری داخلی برای تمامی بارهایی که بارنامه دولتی برای آنها صادر می شود الزامی است. در زمان صدور بارنامه دولتی لازم است تا ارزش بار در بارنامه درج شود که بر اساس مبلغ ارزش کالا محموله بیمه می شود. در صفحه سوالات متداول باربری اشاره کرده ایم که بارهایی که در داخل کشور جابجا می شوند شامل بیمه باربری داخلی می شوند. برای مثال اگر محموله از یکی از استان های کشور مانند تهران به استان دیگری مانند سیستان و بلوچستان حمل شود لازم است تا بار توسط بیمه داخلی بیمه شود.

باربری با بیمه, این نکته را هم مد نظر قرار دهید که برای باربری از تهران به مرز های کشور بیمه داخلی لازم است و تا قبل از اینکه بار شما از مرز رد نشده باشد نیازی به بیمه باربری صادراتی نیست.

خطرات اصلی بیمه باربری داخلی

خطرهای که ربطی به نوع کالا و یا محموله ندارد و برای همه بارها می تواند اتفاق بیافتد خطرات اصلی تحت پوشش باربری داخلی هستند از جمله خطرات اصلی تحت پوشش بیمه باربری داخلی می توان به  آتش سوزی، تصادف، واژگونی و پرت شدن وسیله نقلیه اشاره کرد.

خطرات اضافه بیمه باربری داخلی

باربری با بیمه , خطرات اضافه بیمه باربری داخلی شامل خطراتی است که به نوع کالا و بار حمل شده مرتبط است. شرکت های باربری معتبر مانند تهران سعادت در هنگام عقد قرارداد با شرکت بیمه خطرات اصی و خطرات اضافه بیمه را در قرار داد خود تحت پوشش قرار میدهند و بابت این موارد هیچ گونه هزینه مازادی از مشتری دریافت نمی شود. از جمله مواردی که برای خطرات اضافه در نظر گرفته می شود عبارتند از :

۱- سرقت محصول یا کالای بیمه شده

۲- پرت شدن محصول یا کالا از روی وسیله نقلیه (دقت کنید در قسمت خطرات اصلی، پرت شدن وسیله نقلیه مهم است اما در اینجا پرت شدن محصول بیمه شده شرط است، یعنی ممکن است وسیله نقلیه پرت نشود اما بار روی آن به هر دلیلی از روی ماشین سقوط کند)

۳- برخورد یک جسم خارجی به محصول بیمه شده.

 

باربری با بیمه معتبر

محاسبه نرخ بیمه باربری داخلی

باربری تهران سعادت کلیه بارها و محموله های باربری را که ارزش آنها تا سقف ۲۰ میلیون تومان باشد را به صورت رایگان بیمه می کنند. در صورتی که ارزش بار شما بیشتر بیست میلیون تومان باشد به ازای در ده میلیون تومان مبلغ ۳۲۷۰ تومان به عنوان بیمه بار به کل کرایه اضافه میگردد. باربری با بیمه , برای مثال اگر ارزش بار شما ۱۳۰ میلیون تومان باشد نحوه محاسبه نرخ بیمه باربری بر اساس فرمول زیر انجام میشود:

هزینه بیمه = ۳۲۷۰ * ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ /  ارزش بار

تومان ۴۲۵۱۰ = ۳۲۷۰ * ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ / ۱۳۰.۰۰۰.۰۰۰

چه زمانی بار تحت پوشش بیمه باربری است ؟

تعهدات بیمه باربری پس از بارگیری بار و حرکت وسیله نقلیه حمل بار آغاز زمان شروع می شود و در زمان رسید بار به مقصد و در پایان مسیر تعهدات بیمه ملغی می گردد. لازم است به این موضوع توجه داشته باشید که آسیب های احتمالی حین بارگیری بار و یا تخلیه بار تحت پوشش بیمه باربری نیستند. همچنین اگر راننده در مسیر توقف داشته باشد و در زمان توقف راننده مشکل و یا آسیبی برای بار به وجود بیاید بیمه متعهد است تا خسارت وارد شده به بار را جبران نماید.

باربری با بیمه معتبر حمل بار

شرکت تهران سعادت در حال حاضر قرارداد بیمه باربری را با شرکت محترم بیمه آسیا منعقد کرده است و طی این قرارداد کلیه بارنامه های صادر شده توسط باربری تهران سعادت از سوی بیمه آسیا بیمه خواهند شد. علاوه بر پوشش بیمه معتبر , موسسه حمل و نقل تهران سعادت با بیش ار ۷۰ سال سابقه موفق در زمینه باربری جز باربری های معتبر و مطمئن تهران است که در صورت بروز هر گونه آسیب احتمالی به بار شما , مشتریان خورد را تنها نمی گذارد.

اطلاعات تکمیلی در زمینه بیمه باربری

در صورتیکه اطلاعات کامل تری در زمینه بیمه باربری نیاز دارید می توایند به سایت بیمه مرکزی مراجعه نمایید تا از جزئیات قوانین مربوط به بیمه باربری , شرایط عمومی بیمه باربری , شرایط دریافت خسارت از بیمه باربری , مهلت پرداخت خسارت , خطرات مشمول بیمه , خسارت همگانی و استثنائات بیمه باربری آگاه شوید. در این لینک کلیه موارد اشاره شده به صورت تفضیلی از سوی بیمه مرکزی جهت اطلاع شما عزیزان قرار گرفته است.

ارائه بارنامه با بیمه معتبر

در انتها در صورتیکه به دنبال یک باربری مطمئن هستید که بار خود را با خاطری آسوده حمل کنید باربری تهران سعادت آماده است تا بار شما با بارنامه دولتی معتبر و همچنین بیمه بارهایی با ارزش ۲۰ میلیون تا چند میلیارد تومان حمل کند. باربری با بیمه, برای مشاوره و استعلام قیمت حمل بار با توجه به ارزش بار می توانید با کارشناسان ما در بخش خدمات مشتریان تماس بگیرید. همکاران ما پیوسه در خدمات شما هستند تا انواع خدمات مشاوره ای رایگان در زمینه حمل بار و کالا را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

تماس با کارشناسان باربری ۸۸۹۲۶۶۲۰

سایر مطالب

مطالب زیر هم میتوانند برای شما مفید باشند.

باربری قلعه حسن خان

باربری باغستان شهریار

باربری شهریار

باربری شمس آباد

باربری خیابان فتح

خاور باربری تهران به شهرستان

کامیون باربری تهران به شهرستان

باربری جاده مخصوص

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۷۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 15 =

02188926620