حمل اثاثیه شهرستان

باربری برای اسباب کشی به شهرستان (لیست قیمت سال)

حمل اثاثیه شهرستان – باربری لوازم منزل به شهرستان (به همراه کرایه)

۴.۸
(۲۱۱)

حمل اثاثیه از تهران به شهرستان و حمل وسایل اداری و تجهیزات منزل از جمله خدمات باربری تهران سعادت است. حمل اثاثیه شهرستان از جمله سرویس هایی است که نیاز به تخصص دارد. به دلیل سپردن بار به یک باربری نیاز است که با یک باربری مطمئن کار کنید. اگر برای اسباب کشی به شهرستان در اینترنت جستجو کرده باشید تعداد بسیار زیادی سایت مشاهده می کیند که با عنوان حمل اثاثیه به شهرستان کار خود را معرفی کرده اند. اما تعداد بسیار اندکی از آنها جواز صدور بارنامه دولتی را دارند.

 

شماره تلفن حمل اثاثیه به شهرستان ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰

حمل اثاثیه شهرستان

حمل اثاثیه شهرستان, کرایه پایین تر با بار برگشتی شهرستان با استفاده از خاور مسقف, و انواع کامیون توسط بهترین باربری تهران امجام می شود. در حمل اثاثیه به شهرستان , حمل اثاثیه از تهران به شهرستان به این نکته بارها اشاره کرده‌ایم که برای باربری شهرستان از جمله حمل اثاثیه از تهران به شهرستان نیاز است تا بارنامه دولتی صادر شود و در صورتیکه شما حمل بار خود را مستقیماً به باربری که مجوز صدور بارنامه را دارد نسپارید در این بین دلال ها واسط شما و باربری می شوند و مبلغ بسیار زیادی را به عنوان کمیسیون از هزینه پرداختی شما را برمی دارند . در حالیکه در صورتیکه شما با یک باربری معتبر کار کنید باربری سودی در حدود ۵ الی ۱۰ درصد از کل مبلغ را به عنوان کارمزد دریافت می کند که مبلغ مذکور در دل کرایه است و شما چیزی بیشتر از مبلغ کرایه اعلامی را پرداخت نمی کنید.در مورد حمل  اثاثیه از تهران به شهرستان لازم به تاکید مجدد است که حمل بار برون شهری بدون بارنامه دولتی ممنوع می باشد.

 

باربری

حمل اثاثیه منزل به شهرستان

قطعا برای هرکسی در طول عمر خود بسته به شرایط کاری و زندگی، حمل اثاثیه منزل به شهرستان کاری سخت و پر از استرس بوده است.

 • سختی کار بدلیل زیاد و سنگین بودن وسایل
 • استرس زیاد آن بدلیل بهم ریختگی و نتوانستن مدیریت حمل بار و وسایل توسط

به راستی که برای یک باربری اثاث منزل بدون سختی و استرس چه باید کرد!؟

جواب به سوال را باید در تجربه حرفه ای کاری دقیق و متعهد از سوی موسسه حمل و نقل تهران سعادت پیدا کرد. این موسسه اولین و با تجربه ترین در این حرفه است و این کار را فقط محدود به کار و سختی نمی بیند؛ بلکه آن را به عنوان نوعی هنر می نگرد و در قبال کار ها و سفارشات خود بسیار مسئول پذیر است.

تا به اینجای صحبت شاید کامل با کار این شرکت آشنا نشده باشید! در ادامه بپردازیم به مراحل سفارش و حمل اثاثیه منزل شما تا با دید وسیع تری بدنبال انتخاب گزینه مورد نظر خود بگردید.

 

از مراحل ثبت سفارش شما برای حمل بار می توان به:

 1. مشورت شما با مشاورین تهران صنعت:
  در ابتدای امر مشاورین موسسه بصورت کاملا دقیق و مسئولیت پذیر شما را در نحوه سفارش و نیز آشنا کردن از پروسه حمل اثاثیه منزل شما راهنمایی می کنند. پس از آن نوبت ثبت نظرات شما و نیز پیشنهادات آن ها است تا به بهترین شکل از حمل محموله مورد نظر شما مطلع شوید. بعد از آن وقت تایید نهایی است.(۲ مرحله بعد)
 2. بیمه کردن وسایل شما:
  تهران صنعت با صرف هزینه خود این امکان را به شما می دهد تا وسایل حمل و نقل خود را کاملا امن و مطمئن جا به جا کنید. البته در نظر داشته باشید اگر هزینه بیمه برای بار شما بیش از حد متعارف باشد، موسسه با دریافت تاییدیه از سوی شما، با دریافت مبلغی، تحت عنوان مابه التفاوت بیمه، از شما به بیمه کردن هر نوع وسیله باری شما می پردازد.
 3. ثبت و دریافت محصول توسط موسسه:
  پس از مشورت و بیمه کردن و تایید شما موسسه بصورت کاملا دربستی بار شما را از در منزلتان بر می دارد و بطور کاملا مطمئن به انبار خود منتقل می کند. این کار توسط کادر مجرب این موسسه با تجربه بطور کاملا حرفه ای انجام می گیرد تا شما هیچ نگرانی بابت وسایل خود نداشته باشید.
 4. (در صورت نیاز)انبارداری کاملا امن و مطمئن:
  پس از مرحله قبل، اگر بار نیاز به انبار شدن داشت، انبارداری کاملا مهندسی شده صورت می گیرد. این موسسه در مجموع با ۳ انبار با زیربنای بیش از ۲۰۰۰۰ متر مربع در ۳ جای ایران، اقدام به انبار کردن وسایل شما می کند.
 5. بسته بندی مناسب برای باربری اثاث منزل شما:
  مرحله بعدی در این پروسه حرفه ای، بسته بندی اثاث و وسایل شما در بسته بندی های مناسب و مخصوص برای هر نوع نیازی است؛ یعنی اگر وسایل شما شکستنی باشد، در بسته بندی های مخصوص محافظت کننده از وسایل شما قرار داده خواهند شد.
 6. خدمات کارگری(جا به جایی، بارگیری، بارچینی):
  در صورت نیاز و تمایل شما تمام این کار ها بصورت کاملا منظم و حرفه ای از سوی کارگران مخصوص در هر مرحله انجام می شود. یعنی از گرفتن وسایل شما از منزلتان گرفته تا جا به جایی و بارگیری و بارچینی تماما توسط کادر حرفه ای تهران صنعت انجام می شود.
 7. تحویل محموله به مقصد:
  آخرین مرحله پس از اعتماد شما به این موسسه، تحویل بار به مقصد است. اکنون بار و وسایل شما پس از طی پروسه های قبلی بصورت کاملا سالم و مرتب در اختیار شما قرار می گیرد. در صورت تمایل کارگران این بخش برای بارگیری وسایل شما از وسیله نقلیه به درون مقصد شما آماده بکار هستند.

پس از اتمام مراحل قبلی نیز پیگیری مشاورین موسسه تمام نمی شود! آن ها بطور کاملا امین و دلسوز پس از رسیدن بار شما به مقصد، از صحت و سلامت وسایلتان از شما سوال خواهند کرد و در صورتی که آسیبی به وسایل شما وارد شده باشد، بیمه وسایل شما کاملا پاسخ گوی آسیب های احتمالی وارده خواهد بود.

قطعا با دانستن و شناختن موسسه حمل و نقل تهران سعادت، آن حس سختی و استرس حمل اثاثیه منزل برای شما دیگر معنی نخواهد داشت و شما می توانید کاملا مدرنیزه و دقیق نظاره گر کار درست و متعهدانه این موسسه باشید.

کرایه حمل اثاثیه به شهرستان

در جدل زیر نرخ کرایه حمل اثاثیه از مبدا تهران به مقصد ۹۰ شهر اصلی در تمامی استان های کشور آورده شده است . مبالغ کرایه برای تاریخ ۱۴۰۱ هستند و برای اطلاع از قیمت به روز بهتر است که با همکاران ما با شماره ۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید.

 حمل اثاثیه از تهران یه اصفهان

حمل اثاثیه از تهران به اصفهان یکی از سرویس های متداول حمل بار شهرستان تهران سعادت است . باربری تهران به اصفهان شامل حمل اثاثیه به شهرضا , حمل اثاثیه به فلاورجان , حمل اثاثیه به فولاد شهر , حمل اثاثیه به شاهین شهر , حمل اثاثیه به گلپایگان , حمل اثاثیه به سمیرم , حمل اثاثیه به خوانسار , حمل اثاثیه به خمینی شهر , حمل اثاثیه به چادگان , حمل اثاثیه به نطنز , حمل اثاثیه به مبارکه , حمل اثاثیه به فولاد شهر , حمل اثاثیه به نائین , حمل اثاثیه به کاشان هم می شود.

حمل اثاثیه از تهران به بندر عباس

حمل اثاثیه از تهران به بندر عباس توسط باربری باربری تهران بندر عباس انجام میشود. خدمات حمل بار به جنوب کشور که توسط تهران سعادت انجام می شود. از جمله سرویس های باربری و اتوبار ما به جنوب کشور می توان به حمل اثاثیه به هرمزگان , حمل اثاثیه به قشم , حمل اثاثیه به ابوموسی , حمل اثاثیه به بستک , حمل اثاثیه به بشاگرد , حمل اثاثیه به بندر لنگه , حمل اثاثیه به پارسیان , حمل اثاثیه به خمیر , حمل اثاثیه به میناب , حمل اثاثیه به رودان , حمل اثاثیه به حاجی آباد در استان هرمزگان انجام می شود.

حمل اثاثیه از تهران به شمال

برای حمل اثاثیه از تهران به شمال می توانید با باربری تهران شمال تماس بگیرید.حمل اثاثیه به ساری , حمل اثاثیه به گرگان ,حمل اثاثیه به بابل , حمل اثاثیه به آمل , حمل اثاثیه به رشت , حمل اثاثیه به لاهیجان , حمل اثاثیه به رامسر , حمل اثاثیه به نور , حمل اثاثیه به قائمشهر , حمل اثاثیه به بابلسر , حمل اثاثیه به چالوس , حمل اثاثیه به جویبار , حمل اثاثیه به فومن , حمل اثاثیه به گیلان , حمل اثاثیه به مازندران ,حمل اثاثیه به نوشهر توسط باربری تهران شمال انجام می شود. صدور بارنامه در پایانه اکبر آباد (نسیم شهر) و در غرفه ۲۸ انجام می شود. همه باربری هاب بزرگ تهران در این پایانه غرفه دارند و شما می توانید برای دریافت لسیت قیمت پایانه به آدرس آن که در محدوده نسیم شهر قرار دارد مراجعه کنید. یا اینکه با دفتر مرکزی تهران سعادت با شماره ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید تا بدون مراجعه به پایانه,  قیمت های حداقلی و کف پایانه را از ما بگیرید.

حمل اثاثیه از تهران به یزد

حمل اثاثیه از تهران به یزد توسط ماشین های مخصوص اسباب کشی انجام می شود و اسباب کشی ار تهران به یزد جز خدمات تخصصی باربری و اتوبار ماست. باربری تهران یزد کلیه شهرستان های استان یزد را پوشش میدهد. حمل اثاثیه به بافق , حمل اثاثیه به مهریز , حمل اثاثیه به ابرکوه , حمل اثاثیه به اردکان , حمل اثاثیه به میبد , حمل اثاثیه به اشکذر , حمل اثاثیه به تفت , حمل اثاثیه به خاتم همگی زیر محموعه حمل بار از تهران به یزد هستند و باربری تهران یزد آنها را انجام میدهد.

 

حمل اثاثیه به شیراز

حمل اثاثیه از تهران به شیراز

شما می توانید برای حمل اثاثیه از تهران به شیراز با ما در ارتباط باشید. باربری تهران به شیراز , حمل بار از تهران به شیراز و حمل بار به شهرستان های شیراز توسط قدیمی ترین باربری تهران انجام میشود. حمل اثاثیه به مرودشت , حمل اثاثیه به جهرم , حمل اثاثیه به کازرون , حمل اثاثیه به فسا , حمل اثاثیه به لار , حمل اثاثیه به داراب , حمل اثاثیه به فیروزآباد , حمل اثاثیه به اقلید , حمل اثاثیه به آباده , حمل اثاثیه به لامرد , حمل اثاثیه به حاجی آباد , حمل اثاثیه به استهبان از جمله شهرهایی هستند که خدمات باربری و اتوبار از تهران به آنها انجام میشود.

حمل اثاثیه از تهران به اراک

حمل اثاثیه از تهران به اراک یکی از خدمات اصلی تهران سعادت است . حمل اثاثیه از تهران به استان مرکزی, حمل اثاثیه به تفرش, حمل اثاثیه به کمیجان, حمل اثاثیه به خمین, حمل اثاثیه به محلات, حمل اثاثیه به  آشتیان, حمل اثاثیه به آستانه, حمل اثاثیه به توره, حمل اثاثیه به دلیجان, حمل اثاثیه به رازقان , حمل اثاثیه به سنجان, حمل اثاثیه به شاهزند , حمل اثاثیه به کارچان , حمل اثاثیه به ساروق , حمل اثاثیه به پرندک , حمل اثاثیه به خنداب , حمل اثاثیه به نراق , حمل اثاثیه به نوبران توسط باربری تهران اراک انجام می شود.

 

حمل اثاثیه از تهران به شهرستان

حمل اثاثیه از تهران به همدان

برای حمل اثاثیه به همدان می توانید با باربری تهران همدان در ارتباط باشید که خدمات تخصصی حمل بار از مبدا تهران به مقصد همدان را انجام میدهد. باربری و اتوبار تهران همدان شامل حمل به همه شهرهای استان همدان است. حمل اثاثیه به تویسرکان , حمل اثاثیه به ملایر , حمل اثاثیه به کبودرآهنگ , حمل اثاثیه به اسد آباد , حمل اثاثیه به فامنین , حمل اثاثیه به بهار , حمل اثاثیه رزن و حمل بار به همه شهرستان های استان همدان از دیگر خدمات باربری تهران سعادت هستند.

حمل اثاثیه از تهران به مشهد

شما می توانید حمل اثاثیه از تهران به مشهد را با خیالی آسوده به باربری تهران مشهد بسپارید. به همین دلیل تعداد زیادی ماشین روزانه از سمت تهران به سمت مشهد حرکت می کند . برای ارسال بار خود به این شهر می توانید با ما تماس بگیرید تا با مطمئن ترین و بهترین روش های ممکن و با قیمت بسیار مناسب بار شما به شهر مشهد حمل شود . برای کار کردن با یک باربری مطمئن لازم است تا از سابقه و عمکرد مثبت آن شرکت باربری و اتوبار اطمینان داشته باشید . بررسی سابقه فعالیت باربری یکی از نکات مهم برای سپردن بار به آن باربری است.

حمل اثاثیه از تهران به بوشهر

برای حمل اثاثیه از تهران به بوشهر , باربری تهران بوشهر گزینه های متنوعی در اختیار شما می گذارد. حمل بار از تهران به بوشهر یکی دیگر از خدمات باربری ماست که توسط انواع ماشین های باربری و اتوبار انجام می شود. برای تماس با بهترین باربری تهران بوشهر می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 حمل کارتن و وسایل منزل از تهران به شهرستان

اگر شما می خواهید بخشی از وسایل خود را به شهرستان بفرستید و وسایل شما به اندازه ای نیستند که یک ماشین خاور را پر کند یکی از گزینه هایی که دارید ارسال بار از طریق خرده بار است. انیار حمل خرده بار تهران سعادت که در خیابان شوش قرار دارد روزانه تعداد زیادی ماشین به سراسر استان های کشور ارسال می کند. حمل بار از طریق خرده بار مزایا و معایبی دارد که بسته به نوع بار می‌توان از این روش برای حمل اثاثیه به شهرستان استفاده کرد.

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۴.۸ / ۵. تعداد آرا: ۲۱۱

Comments (2)

 1. سیاوش
  مرداد ۲۲, ۱۳۹۸

  قیمت کرایه بک عدد بخچال + یک عدد ماشین لباسشویی از شهر صنعتی گرمسار به مازندران محمود آباد روبردی هتل نارنجستان چقدر هست؟

  1. تهران سعادت
   مرداد ۲۳, ۱۳۹۸

   سلام , دوست برای اطلاع از جزئیات حمل خرده بار می توانید با دفتر شوش تهران سعادت به شماره ۵۵۳۰۵۴۱۰ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

02188926620