باربری تهران بیرجند

حمل بار از تهران به بیرجند به همراه نرخ کرایه

حمل بار تهران بیرجند , باربری تهران به بیرجند

۵
(۱۵۹)

باربری تهران به بیرجند, باربری از تهران بیرجند و حمل بار از تهران به بیرجند از خدمات باربری تهران سعادت با بیش از ۷۵ سال سابقه می باشد. جهت هر گونه حمل بار از مبدا استان تهران به بیرجند می توانید با شماره باربری ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید.

 

حمل بار از تهران به بیرجند با انواع خودرو حمل بار انجام می شود.

کامیون تهران بیرجند

  • کامیون تک تهران بیرجند
  • کامیون جفت تهران بیرجند

تریلی تهران بیرجند

  • تریلی کفی تهران بیرجند
  • تریلی ترانزیت تهران بیرجند
  • تریلی لبه دار تهران بیرجند

خاور تهران بیرجند

  • خاور مسقف تهران بیرجند
  • خاور رو باز تهران بیرجند

وانت و نیسان تهران بیرجند

  • وانت بار تهران بیرجند
  • نیسان بار تهران بیرجند

حمل بار تهران بیرجند

استان خراسان جنوبی از شمال با استان خراسان رضوی، از غرب با استان‌های یزد، اصفهان و سمنان، از شرق با کشور افغانستان و از جنوب با استان‌های سیستان و بلوچستان و کرمان همسایه است. فاصله بین تهران تا شهرکرد در حدود ۱۱۵۰ کیلومتر است که طی کردن این فاصله با ماشین سواری بدون توقف تقریباً ۱۳ ساعت زمان میبرد. به طور قطع ماشین های باری این فاصله را در مدت زمان بسیار بیشتری طی می کنند.

حمل بار تهران بیرجند

 انجام کلیه خدمات حمل نقل بین  دو شهر تهران و بیرجند  توسط تهران سعادت انجام می شود. کلیه خدمات باربری و اتوبار از جمله حمل اثاثیه به بیرجند, حمل بار های صنعتی به بیرجند, حمل بار با کامیون به بیرجند, حمل بار با تریلی به بیرجند, حمل بار با خاور به بیرجند و بسته بندی بار و سایر خدمات باربری توسط باربری تهران بیرجند انجام می شود.

حمل بار تهران بیرجند

شماره باربری تهران بیرجند ۸۸۹۲۶۶۲۰

حمل بار از تهران به بیرجند

 حمل بار از تهران به بیرجند همه ی شهرهای استان خراسان جنوبی را تحت پوشش خود دارد و خدمات حمل بار از تهران به تمامی شهرستان های این استان انجام می شود. باربری تهران نهبندان , باربری تهران سربیشه , باربری تهران قائن , باربری تهران قائنات , باربری تهران سرایان , باربری تهران خضری دشت بیاض , باربری تهران بشرویه , باربری تهران آیَسک , باربری تهران اسلامیه , باربری تهران اسفدن , باربری تهران شوسف , باربری تهران طارق , باربری تهران خوسف , باربری تهران درمیان ,باربری تهران سنگان , باربری تهران مرز میل ۷۸ , باربری تهران طبس و بار برگشتی بیرجند توسط باربری تهران بیرجند انجام میشود. تمامی خدمات ذکر شده تنها بخشی از خدمات باربری شهرستان تهران سعادت هستند.

-حمل بار فقط از مبدا استان تهران انجام میشود-

نرخ کرایه باربری به بیرجند

کرایه باربری از تهران به بیرجند , حمل بار تهران به بیرجند را در ادامه این مطلب مشاهده می کنید . کرایه های زیر برای تاریخ ۱۴۰۱ هستند که در پایانه باربری نسیم شهر در این تاریخ  حمل بار انجام می شود. برای گرفتن نرخ کرایه به روزمی توانید با شماره ۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید تا همکاران ما مشاوره و راهنمایی لازم را به شما ارائه کنند.

کرایه خاور از تهران به بیرجند۱۴۰۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور مسقف از تهران به بیرجند۱۷۰۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تک از تهران به بیرجند۱۸۵۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه جفت از تهران به بیرجند۲۵۰۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کفی از تهران به بیرجند۲۹۵۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه ترانزیت از تهران به بیرجند۳۴۰۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

به این مورد بارها در مطالب سایت اشاره شده است که به دلیل نوسان قیمت و ثابت نبودن کرایه صافی دریافتی راننده‌گان لازم است برای دریافت قیمت به روز با همکاران ما با شماره ۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید.اگر نمی دانید حمل بار خود را توسط چه ماشین باربری انجام دهید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در زمینه حمل بار بین این دو شهر  شما را راهنمایی کنند.

شماره باربری ۸۸۹۲۶۶۲۰

کامیون تهران بیرجند

باربری تهران بیرجند, برای حمل بار از تهران به بیرجند از خاور , انواع کامیون باری , کامیون تک , کامیون جفت , تریلی می توانید استفاده کنید. ماشین های حمل بار شامل تریلی تهران به بیرجند , خاور تهران به بیرجند , کامیون جفت تهران به بیرجند ,کامیون تک تهران بیرجند , ترانزیت تهران به بیرجند ماشین چادری بیرجند , ماشین ده چرخ تهران به بیرجند , ماشین هجده چرخ تهران به بیرجند انجام میشود.

باربری بیرجند

حمل اثاثیه بیرجند

حمل اثاثیه بیرجند  , کرایه پایین تر با بار برگشتی شهرستان با استفاده از خاور مسقف , و انواع کامیون توسط بهترینها انجام می شود. در حمل اثاثیه به شهرستان , حمل اثاثیه از تهران به بیرجند به این نکته بارها اشاره کرده‌ایم که برای باربری شهرستان از جمله حمل اثاثیه از تهران به بیرجند نیاز است تا بارنامه دولتی صادر شود و در صورتیکه شما حمل بار خود را مستقیماً به باربری که مجوز صدور بارنامه را دارد نسپارید در این بین دلال ها واسط شما و باربری می شوند و مبلغ بسیار زیادی را به عنوان کمیسیون از هزینه پرداختی شما را برمی دارند . در حالیکه در صورتیکه شما با یک باربری معتبر کار کنید باربری سودی در حدود ۵ الی ۱۰ درصد از کل مبلغ را به عنوان کارمزد دریافت می کند که مبلغ مذکور در دل کرایه است و شما چیزی بیشتر از مبلغ کرایه اعلامی را پرداخت نمی کنید.در مورد حمل  اثاثیه از تهران به شهرستان لازم به تاکید مجدد است که حمل بار برون شهری بدون بارنامه دولتی ممنوع می باشد.

باربری بیرجند

باربری و اتوبار بیرجند, باربری نهبندان, باربری سربیشه, باربری و اتوبار قائن, باربری قائنات, باربری سرایان, باربری خضری دشت بیاض, باربری بشرویه, باربری و اتوبار آیَسک, باربری و اتوبار اسلامیه, باربری فردوس, باربری اسفدن, باربری شوسف, باربری طارق, باربری خوسف, باربری درمیان, باربری سنگان,باربری تهران به زاهدان , باربری مرز میل ۷۸, باربری طبس , باربری خراساتن جنوبی , حمل بار از تهران به خراسان , باربری خراسان رضوی, باربری تهران مشهد

حمل بار نهبندان,حمل بار سربیشه,حمل بار قائن,حمل بار قائنات,حمل بار سرایان,حمل بار خضری دشت بیاض,حمل بار بشرویه,حمل بار آیَسک,حمل بار اسلامیه,حمل بار فردوس,حمل بار اسفدن,حمل بار شوسف,حمل بار طارق,حمل بار خوسف,حمل بار درمیان,حمل بار سنگان, باربری ارزان بیرجند , حمل بار مرز میل ۷۸,حمل بار طبس, حمل بار تهران به بیرجند, حمل اثاثیه تهران به بیرجند , حمل اثاثیه بیرجند , حمل بار بیرجند , باربری مرز میل , باربری بارگشتی خراسان , باربرگشتی بیرجند از جمله عباراتی هستند که برای پیدا کردن باربری بیرجند جستجو می شوند.

مطالب مرتبط

باربری تهران به زنجان

باربری تهران به ارومیه

باربری تهران به ایلام

باربری تهران به اهواز

باربری تهران به سمنان

باربری تهران به قم

باربری تهران به مرز ها

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱۵۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

02188926620