خدمات باربری تهران به شهرکرد

درخواست حمل بار و باربری از تهران به شهرکرد به همراه کرایه

باربری تهران شهرکرد , حمل بار از تهران به شهرکرد

باربری تهران شهرکرد , حمل بار از تهران به شهرکرد

۵
(۱۵۸)

کلیه خدمات باربری از جمله حمل اثاثیه به شهرکرد, حمل بار های صنعتی به شهرکرد, حمل بار با کامیون به شهرکرد, حمل بار با تریلی به شهرکرد, حمل بار با خاور به شهرکرد و بسته بندی بار و سایر خدمات باربری توسط باربری تهران شهرکرد انجام می شود.

باربری تهران شهرکرد و حمل بار از تهران به شهرکرد و همچنین انجام کلیه خدمات حمل نقل بین شهری از مبدا تهران به شهرکرد توسط باربری تهران سعادت انجام می شود. برای حمل بار از تهران به شهرکرد می توانید با همکاران ما در باربری تهران شهرکرد با شماره زیر تماس بگیرید.

اگر در ادامه این مطلب با ما همراه باشید اطلاعاتی درباره باربری شهرکرد و کرایه باربری تهران به شهرکرد را مشاهده خواهید کرد.

 

شماره باربری تهران شهرکرد ۸۸۹۲۶۶۲۰

 

باربری و حمل بار تهران به شهرکرد

باربری و حمل بار تهران به شهرکرد

جهت مشاهده نرخ و تعرفه باربری تهران به شهر کرد بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

تعرفه باربری

 

حمل بار از تهران به شهرکرد

باربری تهران شهرکرد و حمل بار از تهران به شهرکرد، همه ی شهرهای استان چهارمحال و بختیاری را تحت پوشش خود دارد و خدمات حمل بار از تهران به تمامی شهرستان های این استان توسط باربری تهران به شهرستان انجام می شود.

باربری تهران لردگان , باربری تهران بروجن , باربری تهران اردل , باربری تهران گندمان , باربری تهران جونقان , باربری تهران فارسان , باربری تهران فرخ‌شهر , باربری تهران چلگرد , باربری تهران سامان , باربری تهران فرادنبه , باربری تهران بلداجی , باربری تهران سفیددشت , باربری تهران سودجان , باربری تهران سورشجان ,باربری تهران نافچ , باربری تهران هفشجان , باربری تهران گهرو , باربری تهران شلمزار , باربری تهران ناغان , باربری تهران آلونی  و بار برگشتی شهرکرد توسط باربری تهران شهرکرد انجام میشود.

تمامی خدمات ذکر شده تنها بخشی از خدمات باربری شهرستان تهران سعادت هستند.

 

باربری تهران شهرکرد

باربری تهران به شهرکرد

حمل بار از تهران به شهرکرد, باربری تهران شهرکرد, استان چهارمحال و بختیاری از سمت شمال و شرق با استان اصفهان، از سمت غرب با استان خوزستان، از جنوب با استان کهگیلویه و بویراحمد و از سمت شمال غربی با استان لرستان همسایه است. فاصله بین تهران تا شهرکرد در حدود ۵۵۰ کیلومتر است که طی کردن این فاصله با ماشین شخصی تقریباً ۶ ساعت زمان میبرد. اما ماشین های باری این فاصله را در مدت زمان بیشتری طی می کنند.

شماره باربری تهران شهرکرد ۸۸۹۲۶۶۲۰

 

معرفی باربری تهران به شهر کرد

برای بسیاری از افراد که ساکن تهران هستند به دلایل گوناگون و درموقعیت های مختلف پیش می آید که لازم می شود بسته ای به شهرهای دیگر مثل  شهر کرد بفرستند که در این بین یافتن مجموعه ای کار آموخته و مجرب برای به انجام رساندن کارشان ضروری می شود .

معرفی خدمات موسسه تهران سعادت در باربری شهر کرد

موسسه حمل و نقل تهران سعادت با بیش از ۷۰ سال سابقه کار، کار های حمل و نقل شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین شرایط انجام می دهد. اگر بخواهیم موسسه تهران سعادت را معرفی کنیم کافیست به نام آشنای آن از دیرباز تا کنون در تهران اشاره کنیم که با دارا بودن انبار هایی مجهز و وسیع، انجام هرگونه خدمات را به بهترین نحو ممکن به عهده می گیرد.

باربری بین شهری موسسه تهران سعادت با داشتن کادری مجرب اعم از مشاورین، بهترین رانندگان، وسایل نقلیه تخصصی و کارگران ماهر در این امر، این موسسه را از سایرین متمایز و برجسته می نماید .

معرفی شهرکرد

در ابتدای معرفی این شهر، بپردازیم به موقعیت جغرافیایی آن:

موقعیت جغرافیایی شهرکرد نسبت به تهران چگونه است؟

شهرکرد از شهرهای استان چهار محال و بختیاری و مرکز این استان می باشد و در فاصله ی ۵۴۳ کیلومتری تهران و ۱۳۵ کیلومتری جنوب غرب اصفهان قرار گرفته است . این شهر به علت ارتفاع زیاد خود به بام ایران معروف است و آب و هوایی سرد دارد.

باربری تهران به شهر کرد

باربری تهران به شهر کرد

باربری تهران به شهرکرد با دانستن تمامی راه های دسترسی به این شهر، بهترین راه را با بررسی فاکتورهای مختلفی مثل سنگینی ترافیک و امنیت جاده انتخاب می کند و کالای شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و با صحت کامل به مقصد مورد نظر می رساند.

خدمات ارائه شده توسط باربری تهران به شهر کرد به چه ترتیبی است؟

اهمیت کیفیت خدماتی که مشتریان دریافت می کنند، برای تمام افراد ضروری است و باربری تهران به شهرکرد با رعایت تمامی نکات این کیفیت را به بالاترین سطح خود می رساند و برای راحتی کار شما عزیزان، بعد از معرفی خدمات موسسه، توضیحات کوچکی پیرامون نکاتی که باید اجرا کنید، داده می شود تا نهایت همکاری بین طرفین انجام پذیرد:

 • همان گونه که اشاره شد این مجموعه مشاورینی باتجربه و آگاه دارد که شما می توانید از قبل از شروع کار تا پایان ان سوالات خود را پیرامون هر موضوعی بپرسید.
 • اعزام نیروی کار به محل ماموریت در صورت نیاز
 • انبارهای مجهز و پیشرفته هماهنگ با پیشرفته ترین تکنولوژی های جهانی
 • احساس مسئولیت پذیری در تک تک اعضای مجموعه: تمامی افراد مسئول این مجموعه با مسئولیت پذیری کامل نسبت به انجام وظیفه خود از به وجود آمدن کوچکترین خللی در پروسه ارسال جلوگیری می کنند.
 • کسب رضایت مشتری در تهران سعادت حرف اول و آخر را می زند و تمامی فعالیت ها با آگاهی و تایید مشتریان خواهد بود تا در نهایت، لذت بخش ترین تجربه برای شما به جا گذاشته شود و بر سابقه درخشان موسسه روز به روز افزوده شود.

نکات مهمی که هر فرستنده ای باید در نظر داشته باشد:

چندی پیش گفتیم کیفیت نهایی این ارسال توسط باربری تهران به شهر کرد به همکاری دوطرفه وابسته است و این نکات به شما کمک می کند تا آگاهی کافی برای اقدامات خود داشته باشید:

 1. در بسته بندی کالاها نهایت دقت را به خرج بدهید:
  اگر تجربه ای در ارسال کالا به راه دور داشته باشید، حتما متوجه شده اید که این مورد بسیار حائز اهمیت است که کالای ارسالی به خوبی بسته بندی شده باشد تا از آسیب دیدگی آن جلوگیری شود.
  خبر خوبی که باربری تهران به شهرکرد برای شما عزیزان دارد این است که کالاهای شما را به بهترین نحو ممکن بسته بندی می کند تا صحیح و سالم به مقصد برسد که برای این کار از با کیفیت ترین لوازم مثل چسب پهن مخصوص بسته بندی، کارتون های چند لایه، نایلون های حائل ساده و حباب دار و… استفاده می شود.
 2. توجه به حجم کالای ارسالی:
  مسیر باربری تهران به شهرکرد مسیر کوتاهی نیست پس چه خوب است قبل ازسفارش خود به حجم کالای خود دقت فرمایید؛ چون هر چه حجم کالا بیشتر باشد، وسیله نقلیه بزرگ تر و جادارتر و نیروی کار بیشتری اعزام خواهد شد و یا اگر بسته ای که می خواهید ارسال کنید خرده کالا است برعکس.
 3. نوع کالا:
  بسته به نوع کالا، وسیله نقلیه مناسب آن فرستاده می شود؛ مثلا برا ی مواد غذایی نوع یخچال دار اعزام می شود. تهران سعادت تمامی نیاز ها و موارد لازم در این زمینه را می داند و با آسودگی خاطر می توانید عمل ثبت سفارش را انجام دهید.

تمام امکانات تهران سعادت و باربری تهران به شهرکرد در راستای رساندن برترین خدمات به شما عزیزان می باشد .

نرخ کرایه باربری تهران به شهرکرد

کرایه باربری از شهرکرد , حمل بار تهران به شهرکرد در ذیل این مطلب مشاهده می کنید. کرایه های زیر برای تاریخ ۱۴۰۲ هستند که در پایانه باربری تهران در تاریخ مذکور حمل بار انجام می شود. برای گرفتن نرخ کرایه به روزمی توانید با شماره ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید تا همکاران ما مشاوره و راهنمایی لازم را به شما ارائه کنند.

کرایه خاور از تهران به شهرکرد۳.۳۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه وانت نیسان از تهران به شهرکرد۱.۹۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون تک از تهران به شهرکرد۵.۲۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون جفت از تهران به شهرکرد۶.۵۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه ۹۱۱ از تهران به شهرکرد۴.۳۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی ترانزیت از تهران به شهرکرد۸.۵۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

 

به این مورد بارها در مطالب سایت اشاره شده است که به دلیل نوسان قیمت و ثابت نبودن کرایه صافی دریافتی رانندگان لازم است برای دریافت قیمت به روز با همکاران ما با شماره ۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید. اگر نمی دانید حمل بار خود را توسط چه ماشین باربری انجام دهید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در زمینه حمل بار تهران شهرکرد شما را راهنمایی کنند.

 

حمل بار تهران شهرکرد

 

باربری شهرکرد

 

باربری شهرکرد , حمل بار شهرکرد ,باربری و اتوبار لردگان , حمل بار لردگان, باربری گندمان , حمل بار گندمان , باربری بروجن ,  باربری اردل ,  باربری و اتوبار جونقان , باربری فارسان ,حمل بار فرخ‌شهر , باربری چلگرد ,  باربری سامان ,  باربری فرادنبه ,  باربری و اتوبار بلداجی , باربری سفیددشت , باربری سودجان , باربری نافچ , باربری هفشجان ,  باربری گهرو ,باربری شلمزار , باربری ناغان ,  باربری آلونی.

حمل بار شهرکرد ,حمل بار لردگان, حمل بار بروجن , حمل بار اردل , حمل بار جونقان , حمل بار فارسان , باربری فرخ‌شهر , حمل بار چلگرد , حمل بار سامان , حمل بار فرادنبه , حمل بار بلداجی , حمل بار سفیددشت ,  حمل بار سودجان , حمل بار سورشجان ,حمل بار نافچ ,  حمل بار هفشجان , حمل بار گهرو , حمل بار شلمزار , حمل بار ناغان , حمل بار آلونی , باربری تهران به شهرکرد.

تریلی شهرکرد , کفی شهرکرد , خاور اردیبل , نیسان شهرکرد , تریلی کفی شهرکرد , تریلی چادری شهرکرد , ترانزیت شهرکرد , کامیون تک شهرکرد , حمل اثاثیه به شهرکرد ,  کامیون جفت شهرکرد ,خاور مسقف شهرکرد , خاور اردیبل , وانت بار شهرکرد , نیسان وانت شهرکرد , وانت بار شهرکرد , ۱۰ چرخ شهرکرد , ۶ چرخ شهرکرد , جفت شهرکرد , شهرک صنعتی شهرکرد , باربری کشاورزی شهرکرد. حمل اثاثیه شهرکرد , حمل اثاثیه شهرستان , اسباب کشی شهرکرد , کارگر اسباب کشی شهرکرد ار جمله عباراتی هستند که در زمینه حمل و نقل شهرکرد جستجو می شود.

 

باربری شهرکرد

 

کامیون تهران شهرکرد

کامیون تهران شهرکرد, برای حمل بار از تهران به شهرکرد از خاور , انواع کامیون , کامیون تک , کامیون جفت , تریلی می توانید استفاده کنید. ماشین های حمل بار شامل تریلی تهران به شهرکرد , خاور تهران به شهرکرد , کامیون جفت تهران به شهرکرد ,کامیون تک تهران شهرکرد , ترانزیت تهران به شهرکرد , ماشین چادری شهرکرد , ماشین ده چرخ تهران به شهرکرد , ماشین هجده چرخ تهران به شهرکرد انجام میشود.

شماره باربری شهرکرد ۸۸۹۲۶۶۲۰

 

مطالب مرتبط

باربری تهران به زنجان

باربری تهران به کرمانشاه

باربری تهران لرستان

باربری تهران قزوین

باربری تهران به اهواز

باربری تهران به سمنان

باربری تهران قم

باربری تهران به ایلام

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱۵۸

One Comments

 1. ابوذرنجفی
  خرداد ۱۶, ۱۳۹۹

  این هفته دوشنبه یا سه شنبه یا چهار شنبه یه نیسان میخواستم چندتا کابینت اشپزخانه ببرم شهرکرد کوهرنگ…البته با قیمت مناسب….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

02188926620