باربری صباشهر

حمل بار از صباشهر به شهرستان ها

باربری صباشهر , حمل بار از صباشهر به شهرستان

۵
(۱۷۶)

اگر برای حمل بار از محدوده صبا شهر و جاده ساوه به شهرستان به دنبال باربری می گردید, باربری صباشهر در این منطقه انواع خدمات حمل و نقل را ارائه می دهد. حمل بارهای صنعتی از صباشهر به شهرستان, حمل بار از صباشهر به صورت بین شهری و شهری, باربری و اتوبار رباط کریم و خدمات حمل خرده بار برخی از خدماتی هستند توسط باربری نسیم شهر به همشهریان این محدوده ارائه میشود. در ادامه این مقاله اطلاعات مختصری از باربری محدوده صباشهر آورده شده است, همچنین نرخ کرایه حمل بار از محدوده صباشهر به شهرستان ها را می توانید مشاهده کنید.

حمل بار با ارزان ترین قیمت به همراه صدور بارنامه دولتی و بیمه نامه رایگان با انواع خودرو حمل انجام می شود.

کامیون صبا شهر

  • کامیون جفت صبا شهر
  • کامیون تک صبا شهر

تریلی صبا شهر

  • تریلی کفی صبا شهر
  • تریلی ترانزیت صبا شهر
  • تریلی بغلدار صبا شهر

خاور صبا شهر

  • خاور روباز صبا شهر
  • خاور مسقف صبا شهر

وانت و نیسان صبا شهر

 

شماره تماس باربری صباشهر ۸۸۹۲۶۶۲۰

 

 

باربری صباشهر

باربری صباشهر, حمل بار از صباشهر به شهرستان, شهرستان صباشهر از ادغام روستاهای قاسم‌آباد، قندیشاد، کبودین و اسلام‌آباد تشکیل شده‌است. باربری نسیم شهر که همان  پایانه باربری تهران است در نزدیکی صباشهر قرار گرفته است و تقریبا اکثر بارنامه های ارسالی از مبدا تهران از این پایانه (اکبرآباد) صادر می شوند. محدوده صباشهر به عنوان یکی از مناطق نیمه صنعتی به طور معمول بار های زیادی جهت ارسال دارد. ما روزانه تعداد زیادی تماس از محدوده صباشهر دریافت می کنیم و ماشین های باری زیادی توسط باربری صباشهر به سراسر ایران اعزام میشوند.

 

حمل بار صباشهر

 

باربری شهریار

حمل بار صباشهر و باربری صباشهر محدوده شهریار و شهرستان های اطراف را تحت پوشش خود دارد . باربری رباط کریم , باربری پرند , باربری نسیم شهر , باربری شهرک صنعتی نصیرآباد , باربری و اتوبار سه راه آدران , باربری چهاردانگه , باربری اسلامشهر , باربری قاسم‌آباد , باربری قندیشاد , باربری کبودین, باربری و اتوبار اسلام‌آباد از جمله مناطقی هستند که باربری صباشهر تحت پوشش خود دارد . باربری شهرستان اصلی ترین خدمت باربری تهران سعادت است. حمل بار از مبدا صباشهر به تمامی شهرستان های ایران در اسرع وقت و با مناسب ترین قیمت انجام میشود.

حمل بار از صباشهر به شهرستان

برای باربری صباشهر و حمل بار از صباشهر به شهرستان می توانید با همکاران ما تماس بگیرید و از قیمت روز حمل بار و نرخ کرایه های به روز باربری مطلع شود و همچنین از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند گردید.برای حمل بار محدوده صبا شهر و نسیم شهر متناسب با نوع بار توسط ماشین های رو باز و یا سرپوشیده حمل می شود. انواع وسایل نقیله باری از جمله  خاور , کامیون تک , کامیون جفت , تریلی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است . تریلی صباشهر, خاور صباشهرکامیون جفت صباشهرکامیون تک صباشهرترانزیت صباشهر ماشین چادری صباشهر ماشین ده چرخ صباشهر ,ماشین هجده چرخ صباشهر انجام میشود.

حمل بار از صباشهر

نرخ کرایه حمل بار از مبدا صباشهر

برای حمل بار صباشهر به شهرستان می توانید با باربری تهران اصفهان ، حمل بار تهران بندرعباس , باربری تهران به یزد , حمل بار به کرمان, باربری تهران رشت و باربری و اتوبار تهران مشهد تماس بگیرید . حمل بار از تهران به شمال نیز برای حمل بار از صباشهر به استان های شمالی کشور مازندران , گیلان و گلستان بار های صنعتی را حمل می کند.

لازم به ذکر است که به دلیل نوسان قیمت و با تغییر مبلغ صافی راننده ها ممکن است قیمت ها تغییر کرده باشد و برای دریافت قیمت به روز حمل بار و گرفتن مشاوره رایگان درباره باربری تهران به شهرستان از کارشناسان تهران سعادت می تواتید با شماره ۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید. نرخ های زیر برای تاریخ ۱۴۰۱ می باشند .

کرایه تریلی از صباشهر به کرج۲.۸۰۰.۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی از صباشهر به قزوین۲.۷۰۰.۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی از صباشهر به اصفهان۴.۳۰۰.۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی از صباشهر به رشت۵.۵۰۰.۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی از صباشهر به یزد۴.۸۰۰.۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی از صباشهر به اردبیل۶.۰۰۰.۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی از صباشهر به تبریز۶.۰۰۰.۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی از صباشهر به شیراز۵.۸۰۰.۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی از صباشهر به اهواز۶.۲۰۰.۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی از صباشهر به مشهد۶.۸۰۰.۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

برای استعلام قیمت دقیق می بایست با صباشهر تماس بگیرید تا نرخ به روز خدمت شما اعلام شود. قیمت های فوق برای باربری تریلی تهران به شهرستان هستند و برای حمل بار کامیون تک و جف , حمل بار خاور و نیسان و وانت بار می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

مطالب مرتبط

برای مشاهده سایر شهرک های صنعتی و باربری های شهرستان می توانید مطالب زیر را مشاهده نمایید.

باربری تهران به رشت

باربری تهران به کرج

باربری شورآباد, حمل بار کهریزک

باربری شهرک صنعتی پرند

باربری سه راه آدران

باربری بازار آهن شادآباد

باربری شهرک صنعتی گلگون

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱۷۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − شش =

02188926620