خدمات حمل جرثقیل

درخواست حمل جرثقیل در تهران و شهرستان

باربری و حمل انواع جرثقیل

۵
(۳۳)

باربری و حمل انواع جرثقیل

جهت باربری و حمل جرثقیل با شماره باربری تهران تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰. باربری تهران سعادت متخصص حمل انواع بار های سنگین از استان تهران به تمامی نقاط ایران می باشد.

 

برای باربری و حمل انواع جرثقیل، باید از تریلی کمر شکن که مناسب ترین نوع ماشین باربری برای حمل جرثقیل است استفاده شود. با استفاده از خودرو های کمر شکن می توانید جرثقیل هایی با ابعاد ۶۰ تن و همچنین جرثقیل هایی با ابعاد معمولی تر را جابه جا کنید.

جرثقیل نوعی خودرو یا دکل می باشد که به وسیله ی طناب یا قرقره برخی از دستگاه ها یا اشیاء سنگین را بالا و یا پایین می کشد. جرثقیل در واقع برای حرکت دادن بارهایی مورد استفاده قرار می گیرد که از توان انسان خارج است. از جرثقیل در صنعت حمل و نقل ، برای تخلیه و یا جا به جایی محموله های فوق سنگین استفاده می کنند.تریلی کمر شکن به جابه جایی بارهای فوق سنگین و خاص اختصاص پیدا می کند. از بین خودروهای مختلف ، این خودرو از بیشترین کاربرد برای حمل جرثقیل برخوردار می باشد. تریلی کمر شکن بسته به وزن اجسام سنگین ، انواع و ابعاد مختلفی دارد.

معرفی انواع جرثقیل

جرثقیل دارای انواع مختلفی از قبیل برجی یا تاور کرین ، موبایل یا ماشینی ، خاص ، دروازه ای ، آویز ، شناور ، بازویی و سقفی می باشد که هریک از آن ها دارای کاربرد های خاص و ابعاد مشخصی هستند. از بین انواع جرثقیل ها ، جرثقیل تاور کرین بیشترین استفاده را در پروژه های عمرانی دارد.از جمله کاربرد های جرثقیل تاور کرین در پروژه های عمرانی ، می توان به تخلیه و بارگیری مصالح ، حمل دستگاههای صنعتی ، استفاده به عنوان بالابر و… اشاره کرد.بهتر است کار حمل کردن ماشین آلات سنگین مانند جرثقیل را به شرکت های متخصص و با تجربه در زمینه باربری و حمل و نقل بسپارید.

حمل جرثقیل

حمل جرثقیل خود را به تهران سعادت بسپارید. شرکت تهران سعادت با کمترین هزینه و سریع ترین زمان کار انتقال جرثقیل های مختلف را به محل مورد نظر شما انجام می دهد.

انواع تریلی ، مانند تریلی بوژی و کمر شکن برای حمل جرثقیل به کار گرفته می شود. اگر ابعاد جرثقیل ها کوچک باشد ، امکان حمل آن ها با کامیون ها هم فراهم می شود و اگر بزرگتر باشد از تریلی برای حمل آن ها استفاده می شود.

حمل جرثقیل تاور کرین

در ساخت برج ها و یا ساختمان های آسمان خراش ، از جرثقیل برجی یا تاور کرین استفاده می شود. این نوع جرثقیل به ۳ طریق ، قابل نصب بر روی زمین می باشد. با توسعه تکنولوژی و اقدام به ساخت سازه های بلند در شهر ها ، استفاده از جرثقیل های تاور کرین رواج پیدا کرد.

جرثقیل های برجی ، به دلیل شعاع گسترده و ارتفاع بالا بر روی ساختمان در حال ساخت ، تکیه می دهند و همراه با پیشرفت ارتفاع بنا ، بالاتر می روند.

برای حمل جرثقیل از نوع تاور کرین ، باید قطعات آن را از هم جدا کرد و سپس با تریلی کمر شکن و یا کفی آن را جا به جا کرد. یکی از دشوار ترین مراحل حمل این نوع جرثقیل ، جا به جایی وزنه های آن است که از وزن بسیار بالایی برخوردار هستند.

حمل جرثقیل متحرک چگونه انجام می شود ؟

اینگونه جرثقیل ها ، در بیشتر مواقع از طریق زمینی با استفاده از تریلی های کمر شکن ، قابل حمل به مناطق مختلف هستند. اما در صورتی که جرثقیل ، از وزن بالایی برخوردار باشد ، مثل جرثقیل های مخصوص بنادر، بوژی مورد استفاده قرار می گیرد.

نرخ قیمت حمل جرثقیل هر روز متغیر است. با این حال شرکت تهران سعادت ، در جهت کسب رضایت مشتری تمام تلاش خود را به کار می بندد که مناسب ترین قیمت را به مشتریان گرامی پیشنهاد دهد.

حمل و نقل جرثقیل های سقفی چگونه صورت می گیرد؟

اینگونه جرثقیل ها با گذشت زمان ، توسعه پیدا کرده اند و در حال حاضر ، انواع مختلفی از آن ها تولید شده و به کار گرفته می شود. این نوع جرثقیل برای حمل و انتقال قطعات سنگین ، در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. اجزای تشکیل دهنده ی آن ، تیر آهن ، یک کابل که به تیر آهن متصل است و قلاب می باشد.

حمل جرثقیل

در این نوع جرثقیل برای بلند کردن اشیاء ، از قلاب استفاده می شود. اغلب در مکان های سرپوشیده مانند کارخانه ها ، سالن های صنعتی یا تولیدی و… مورد استفاده قرار می گیرد که در ارتفاع بر روی خطوط باربر کناری نصب می شوند. معمولا به دو فرم جرثقیل سقفی تک پل و جفت پل قابل استفاده هستند. این نوع جرثقیل ها را میتوان با استفاده از خاور و کامیونت حمل کرد واندازه مختلف آن ها در جابه جایی شان تاثیر گذار است.

حمل جرثقیل موبایل یا ماشینی

این نوع جرثقیل ، دارای بازویی است که قابل حرکت است. این نوع جرثقیل بدون مسیر مشخص حرکت می کند و بار برداری آن بر اساس مرکز پایداری آن است. جرثقیل های ماشینی ، به دو گونه ثابت یعنی از طریق نصب جک و کارگاهی یعنی متحرک با بار عمل می کند.

تهران سعادت ، حمل انواع جرثقیل و همچنین بار های مختلف دیگر را به تمامی مناطق کشور با بهترین نحو و بدون مشکل برای مشتریان عزیز انجام می دهد.

جرثقیل دروازه ای چه کاربردهایی دارد؟

جرثقیل دروازه ای دارای دو نوع دروازه ای و نیمه دروازه ای می باشد. برای حمل انتقال بار در داخل سالن ها و فضاهای باز از جرثقیل دروازه ای استفاده می شود. همچنین جرثقیل دروازه ای ، این قابلیت را دارد که بالابر های سیم بکسلی تک و دو پل در گروه های مختلف را نصب می کند.

حمل جرثقیل تحت پوشش بیمه

جرثقیل ها از قیمت بالایی برخوردارند. همچنین حمل و نقل آن ها کاری دشوار می باشد. در طی حمل و نقل بین شهری جرثقیل ها ، خطرات بسیاری وجود دارد. از میان خطرهای احتمالی ، می توان به تصادفات جاده ای ، سرقت و عوامل دیگری اشاره کرد.

حمل و ارسال بین شهری جرثقیل ها ، یک عمل حرفه ای می باشد. بهتر است قبل از اقدام به حمل جرثقیل ، با کارشناسان متخصص تهران سعادت تماس حاصل نمایید.

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۳۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

02188926620