کامیون تبریز و حمل بار کامیون تهران به تبریز

درخواست حمل کامیون تهران تبریز به همراه قیمت

کامیون تبریز، حمل بار کامیون تهران به تبریز

۵
(۹۵)

کامیون تهران به تبریز با بهترین نرخ در کمترین زمان ممکن در خدمت شماست. در صورتی که به کامیون تبریز نیاز دارید با باربری تهران تبریز تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

انواع کامیون به تبریز شامل کامیون تک تبریز، جفت تبریز به صورت روزانه از استان تهران به صورت دربستی با صدور بارنامه دولتی و بیمه نامه رایگان در خدمت مشتریان گرامی می باشد.

 

قیمت کامیون تبریز

قیمت کامیون تبریز را می توانید با تماس با کارشناسان باربری جهت استعلام نرخ دقیق قیمت کامیون تهران تبریز مطلع شوید.

جدول قیمت کرایه کامیون تهران به تبریز:

نرخ کرایه تک تبریز ۲۶۰۰

نرخ کرایه جفت تبریز ۳۲۰۰

 

لازم به ذکر است قیمت های کرایه کامیون برای سال ۱۴۰۱ می باشد و فقط برای نمایش حدود قیمت می باشد. برای قیمت به روز کامیون تهران تبریز باید با کارشناسان هماهنگ کنید.

 

شماره تلفن باربری کامیون تهران به تبریز ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰

 

باربری کامیون تبریز

کامیون تهران تبریز

در صورتی که نیاز به حمل بار از تهران به تبریز با دیگر ماشین های حمل بار دارید می توانید روی نوشته های زیر کلیک کنید:

حمل بار بوسیله خاور به تبریز

حمل بار بوسیله تریلی به تبریز

حمل بار بوسیله وانت بار و نیسان بار به تبریز

 

حمل کامیون از تهران به تبریز

حمل کامیون از تهران به تبریز و خدمات حمل بار از تهران به تبریز با نازلترین قیمت و حمل توسط باربری مورد اطمینان با بیش از ۷۵ سال سابقه در زمینه حمل و نقل و باربری از تهران به تبریز.

 

شهر تبریز

تبریز شهری بزرگ در منطقهٔ آذربایجان ایران، مرکز استان آذربایجان شرقی و هستهٔ مرکزی کلان‌شهر تبریز است. این شهر، بزرگ‌ترین قطب اقتصادی منطقهٔ آذربایجان ایران و مرکز اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌شود.

شهر تبریز ۲۴۴٫۵۱ کیلومتر مربع (حریم شهر: ۱۰۱۴٫۴۵ کیلومتر مربع) وسعت دارد و بر همین اساس، سومین شهر بزرگ ایران (به لحاظ مساحت) پس از تهران و مشهد محسوب می‌شود. جمعیت آن نیز در سال ۱۳۹۵ خورشیدی بالغ بر ۱٬۵۸۴٬۸۵۵ نفر (حریم شهر: ۱٬۷۲۷٬۴۷۶ نفر) بوده و در سال ۲۰۲۲ میلادی به ۱٬۶۴۳٬۹۶۰ نفر رسیده‌است؛ که بر این اساس، پنجمین شهر پرجمعیت ایران و ۳۴۴ امین شهر پرجمعیت جهان به شمار می‌رود. اکثریت ساکنان تبریز آذری هستند و به زبان ترکی آذربایجانی با لهجهٔ تبریزی سخن می‌گویند.

اجاره کامیون تبریز

در صورت نیاز به اجاره کامیون از تهران به تبریز می توایند با تلفن باربری تهران به تبریز به شماره ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید و نوع کامیون مورد نظر و همچنین مبدا و مقصد دقیق را بفرمایید تا با نازلترین قیمت بتوانید حمل کامیون تهران به تبریز را با بارنامه دولتی و بیمه معتبر اجاره کنید.

 

انواع کامیون تبریز

انواع کامیون تبریز شامل کامیون تک محور و کامیون جفت یا ۱۰ چرخ می باشد. در صورتی که میخواهید بیشتر در مورد انواع کامیون مطالعه کنید باید به قسمت انواع کامیون مراجعه فرمایید.

 

کامیون تهران تبریز

کامیون تهران تبریز

حمل بار کامیون تبریز

حمل بار کامیون تبریز جزو تخصص بهترین و قدیمی ترین باربری تهران می باشد. بهترین کرایه حمل با توجه به وزن بار، مبدا و مقصد بار و همچنین حمل بار سنگین و نیمه سنگین توسط باربری کامیون تهران به تبریز انجام می شود.

نرخ کرایه کامیون تبریز

نرخ کرایه کامیون تبریز، بستگی به عوامل مختلفی دارد که می توان به زمان شلوغی و یا خلوتی میزان حمل بار با کامیون آن شهر باشد و یا شرایط آب و هوایی، میزان ترافیک جاده ها مانند ترافیک شب عید و همچنین وزن باری که قصد جا به جایی آن را دارید. اگر نیاز به اعلام نرخ دقیق کامیون تبریز دارید می توانید با باربری تهران سعادت تماس بگیرید.

کامیون تبریز چیست؟

کامیون تبریز، خودرو حمل باری می باشد که معمولا در مسیر تهران تبریز و شهر های نزدیک حرکت می کند. در صورتی که باری برای حمل با ابعاد و وزن مورد نظر جهت حمل با انواع کامیون داشتید و مسیر آن بین شهر های تهران و تبریز بود می توانید از کامیون تبریز استفاده کنید.

حمل و نقل کامیون تبریز

حمل و نقل کامیون بین تبریز و تهران از قدیم رایج بوده و به خاطر بار زیادی که بین این ۲ شهر بزرگ کشور به صورت روزانه جا به جا می شود، همیشه مورد توجه باربری های کامیون این شهر ها بوده است.

باربری تهران سعادت به عنوان قدیمی ترین موسسه ی حمل و نقل در ایران با بیش از ۷۵ سال تجربه در زمینه حمل و نقل بار کامیون از تهران به تبریز، از پیشگامان حمل بار و حمل و نقل کامیونی بین تهران و تبریز بوده است. در صورت نیاز به حمل و نقل تهران به تبریز می توانید با شماره باربری ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن، حمل بار خود را با قیمت مناسب انجام دهید.

شرکت کامیون تهران تبریز

شرکت کامیون تهران تبریز یا باربری تهران سعادت در سال ۱۳۲۶ تاسیس شد. این شرکت باربری توانسته در بین مردم تهران و تبریز از اعتبار و محبوبیت بالایی برخوردار باشد و اکثر مردم شریف تهران، بازاریان، کسبه و اهالی محترم شهر تبریز نسبت به آن شناخت دارند و بار خود را بدون نگرانی جهت حمل به شرکت باربری کامیون تهران تبریز می سپارند.

اتوبار کامیون تبریز

اتوبار کامیون تبریز از دیگر فعالیت های باربری تهران سعادت می باشد. جهت حمل اثاث منزل، شرکت، مبلمان و میز، کالای کوچک و بزرگ، می توایند از خدمات اتوبار تهران تبریز استفاده نمایید. صدور بارنامه دولتی و بیمه معتبر، بخشی از مهمترین اصول حمل و اتوبار می باشد که اتوبار کامیون تهران به تبریز آن ها را ارائه می دهد.

 

مسیر های داخل تبریز

در حال حاضر، تبریز دارای چند بزرگ‌راه و آزادراه است. آزادراه کسایی، آزادراه باکری، بزرگراه پاسداران، بزرگراه بابایی و بزرگراه سنتو به عنوان کنارگذر، در اطراف شهر مسیرهای بین شهری را هدایت می‌کنند. علاوه بر این، در داخل شهر نیز، بزرگراه‌های کمربندی، کمربندی میانی و چای‌کنار نیز، از مسیرهای اصلی شهر به حساب می‌آیند. تبریز به عنوان «شهر زیرگذرها و روگذرها» شناخته می‌شود که بیشتر آن‌ها در بزرگراه‌های کمربندی، کمربندی میانی و چای‌کنار واقع شده‌اند.

قیمت کامیون تبریز در سال جاری

قیمت کامیون تبریز در سال جاری با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور در چند مرتبه افزایش قیمت داشته است. تورم ناشی از گرانی سوخت، لاستیک کامیون، هزینه تعمیر قطعات کامیون و میزان دریافتی راننده و همچنین درصد بارنامه که توسط سازمان راهداری به تصویب میرسد، بخشی از مواردی بود که باعث تاثیرات چند باره در قیمت کامیون شد. در صورتی که میخواهید از قیمت به روز کامیون مطلع شوید، کافی است تا با باربری کامیون تهران سعادت تماس بگیرید.

 

شماره تلفن باربری کامیون تهران به تبریز ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰

 

کامیون

کامیون باربری تهران تبریز

قیمت کامیون تبریز ۱۴۰۱

قیمت کامیون در سال ۱۴۰۱ را می توانید در بخش تعرفه های باربری کامیون مشاهده فرمایید.

حمل کامیون تبریز

حمل کامیون تبریز از خدمات تهران سعادت می باشد. فقط با یک تماس می توانید از خدمات حمل کامیون به تبریز بهره مند شوید. در صورتی که با کارشناسان ما تماس بگیرید، کافی است مشخصات بار خود را جهت حمل کامیون تبریز مانند مبدا و مقد، وزن و نوع بار و زمانی که نیاز به حمل کامیون تهران به تبریز دارید را اعلام فرمایید تا برای شما ارسال شود.

باربری ارزان کامیون تبریز

باربری ارزان کامیون تبریز به دلیل حذف واسطه ها و دلال ها از اعلام نرخ به مشتریان گرامی می باشد. ارزان ترین نرخ حمل بار کامیون تبریز از تهران را فقط از باربری تهران سعادت بخواهید.

شهر های تبریز

باربری مطمئن کامیون تبریز

انتخاب باربری مطمئن باید جزو اولین انتخاب صاحب بار قبل از تحویل بار به راننده باشد. به دلیل تعداد زیاد دلال و شرکت های قلابی در این زمینه باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. پروانه کسب و مجوز حمل بار که توسط اداره راهداری صادر می شود، صدور بارنامه دولتی به نام خود باربری، صدور بیمه نامه حمل کلا و همچنین رویت بارنامه توسط تحویل دهنده و چک کردن آن با مشخصات فرستنده و گیرنده از مواردی هستند که باید در انتخاب باربری مطمئن برای کامیون تهران به تبریز رعایت شوند.

 

بیشتر بخوانید:

کامیون تهران

کامیون پرند

کامیون اراک

کامیون مشهد

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۹۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

02188926620