کامیون تهران به مشهد

درخواست حمل کامیون از تهران به مشهد به همراه قیمت

کامیون تهران مشهد، حمل بار کامیون به مشهد

۵
(۴۰)

حمل بار کامیون تهران به مشهد با بهترین نرخ در کمترین زمان ممکن در خدمت شماست. در صورتی که به کامیون مشهد نیاز دارید با باربری تهران مشهد تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

 

حمل بار کامیون از تهران به مشهد به صورت روزانه با کمترین نرخ کرایه حمل و انواع کامیون حمل بار انجام می شود.

 

شماره تلفن باربری کامیون تهران به مشهد ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰

 

قیمت کامیون تهران به مشهد بهترین نرخ کامیون مشهد

قیمت کامیون تهران به مشهد و نرخ کرایه کامیون تهران مشهد را می توانید با تماس با کارشناسان باربری جهت استعلام نرخ دقیق قیمت کامیون تهران مشهد مطلع شوید.

 

جدول قیمت کرایه کامیون تهران به مشهد:

نرخ کرایه تک تهران مشهد ۴۵۰۰

نرخ کرایه جفت تهران مشهد ۵۵۰۰

 

لازم به ذکر است قیمت های کرایه کامیون برای سال ۱۴۰۱ می باشد و فقط برای نمایش حدود قیمت می باشد. برای قیمت به روز کامیون تهران مشهد باید با کارشناسان هماهنگ کنید.

 

در صورتی که می خواهید از نرخ حمل بار کامیون بقیه شهر ها مطلع شوید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

تعرفه باربری کامیون

 

شماره تلفن باربری کامیون تهران به مشهد ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰

 

باربری کامیون

کامیون تهران مشهد

در صورتی که نیاز به حمل بار از تهران به مشهد با دیگر ماشین های حمل بار دارید می توانید روی نوشته های زیر کلیک کنید.

 

حمل بار بوسیله خاور به مشهد

حمل بار بوسیله تریلی به مشهد

حمل بار بوسیله وانت بار و نیسان بار به مشهد

 

حمل کامیون از تهران به مشهد بارگیری کامیون مشهد از استان تهران

حمل کامیون از تهران به مشهد و خدمات حمل بار از تهران به مشهد با نازلترین قیمت و حمل توسط باربری مورد اطمینان تهران سعادت با بیش از ۷۵ سال سابقه در زمینه حمل و نقل و باربری از تهران به مشهد انجام می گردد.

اجاره کامیون مشهد برای حمل بار کامیون از استان تهران به شهر مشهد

در صورت نیاز به اجاره کامیون از تهران به مشهد می توایند با تلفن باربری تهران به مشهد به شماره ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید و نوع کامیون مورد نظر و همچنین مبدا و مقصد دقیق را بفرمایید تا با بهترین قیمت بتوانید حمل کامیون تهران به مشهد را با بارنامه دولتی و بیمه معتبر اجاره کنید.

 

انواع کامیون مشهد در دسته بندی کامیون های مختلف برای حمل بار

انواع کامیون مشهد شامل کامیون تک محور و کامیون جفت یا ۱۰ چرخ می باشد. در صورتی که میخواهید بیشتر در مورد انواع کامیون مطالعه کنید باید به قسمت انواع کامیون مراجعه فرمایید.

  • کامیون تهران مشهد
  • کامیون تک تهران مشهد
  • کامیون جفت تهران مشهد
  • کامیون ۱۰ چرخ تهران مشهد
  • کامیون مسقف تهران مشهد

 

حمل بار کامیون مشهد از تهران به خراسان رضوی

حمل بار کامیون مشهد جزو تخصص بهترین و قدیمی ترین باربری تهران می باشد. بهترین کرایه حمل با توجه به وزن بار، مبدا و مقصد بار و همچنین حمل بار سنگین و نیمه سنگین توسط باربری کامیون تهران به مشهد انجام می شود.

نرخ کرایه کامیون مشهد از تهران یا استعلام نرخ کامیون

نرخ کرایه کامیون مشهد، بستگی به عوامل مختلفی دارد که می توان به زمان شلوغی و یا خلوتی میزان حمل بار با کامیون آن شهر باشد و یا شرایط آب و هوایی، میزان ترافیک جاده ها مانند ترافیک شب عید و همچنین وزن باری که قصد جا به جایی آن را دارید. اگر نیاز به اعلام نرخ دقیق کامیون مشهد دارید می توانید با باربری تهران سعادت تماس بگیرید.

باربری کامیون

کامیون تهران مشهد

کامیون مشهد چیست؟ چرا باید از کامیون مشهد استفاده کرد؟

کامیون مشهد، خودرو حمل باری می باشد که معمولا در مسیر تهران مشهد و شهر های نزدیک حرکت می کند. در صورتی که باری برای حمل با ابعاد و وزن مورد نظر جهت حمل با انواع کامیون داشتید و مسیر آن بین شهر های تهران و مشهد بود می توانید از کامیون مشهد استفاده کنید.

حمل و نقل کامیون مشهد به صرفه و برای بار هایی تا وزن ۱۵ تن

حمل و نقل کامیون بین تهران و مشهد از قدیم رایج بوده و به خاطر بار زیادی که بین این ۲ شهر بزرگ کشور به صورت روزانه جا به جا می شود، همیشه مورد توجه باربری های کامیون این شهر ها بوده است. باربری تهران سعادت به عنوان قدیمی ترین موسسه ی حمل و نقل در ایران با بیش از ۷۵ سال تجربه در زمینه حمل بار کامیون از تهران به مشهد، از پیشگامان حمل بار و حمل و نقل کامیونی بین تهران و مشهد بوده است. در صورت نیاز به حمل و نقل تهران به مشهد می توانید با شماره باربری ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن، حمل بار خود را با قیمت مناسب انجام دهید.

شرکت کامیون تهران مشهد برای حمل کامیون از استان تهران به شهر مشهد

شرکت کامیون تهران مشهد یا باربری تهران سعادت در سال ۱۳۲۶ تاسیس شد. این شرکت باربری توانسته در بین مردم تهران و مشهد از اعتبار و محبوبیت بالایی برخوردار باشد و اکثر مردم شریف تهران، بازاریان، کسبه و اهالی محترم شهر مشهد نسبت به آن شناخت دارند و بار خود را بدون نگرانی جهت حمل به باربری تهران مشهد می سپارند.

اتوبار کامیون مشهد برای حمل اثاث منزل با انواع کامیون و کامیونت (خاور)

اتوبار کامیون مشهد از دیگر فعالیت های باربری تهران سعادت می باشد. جهت حمل اثاث منزل، شرکت، مبلمان و میز، کالای کوچک و بزرگ، می توایند از خدمات اتوبار تهران مشهد استفاده نمایید. صدور بارنامه دولتی و بیمه معتبر، بخشی از مهمترین اصول حمل و اتوبار می باشد که اتوبار کامیون تهران به مشهد آن ها را ارائه می دهد.

بهترین نرخ حمل اثاث منزل از تهران به مشهد با انواع خودرو حمل بار توسط اتوبار تهران مشهد انجام می شود.

قیمت کامیون مشهد در سال جاری برای استعلام اجاره کامیون برای مشهد

قیمت کامیون مشهد در سال با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور در چند مرتبه افزایش قیمت داشته است. تورم ناشی از گرانی سوخت، لاستیک کامیون، هزینه تعمیر قطعات کامیون و میزان دریافتی راننده و همچنین درصد بارنامه که توسط سازمان راهداری به تصویب میرسد، بخشی از مواردی بود که باعث تاثیرات چند باره در قیمت کامیون در سال می شود. در صورتی که میخواهید از قیمت به روز کامیون در سال جاری مطلع شوید، کافی است تا با باربری کامیون تهران سعادت تماس بگیرید.

 

شماره تلفن باربری کامیون تهران به مشهد ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰

 

کامیون تهران مشهد

کامیون تهران مشهد

قیمت کامیون مشهد ۱۴۰۱ با بهترین نرخ قیمت کامیون مشهد در سال ۱۴۰۱

قیمت کامیون تهران مشهد در سال ۱۴۰۱ را می توانید با مراجعه به بخش تعرفه های باربری مشادهده فرمایید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان برای قیمت کامیون تهران مشهد بهره مند شوید.

حمل کامیون مشهد به صورت دربستی از استان تهران

حمل کامیون مشهد از خدمات تهران سعادت می باشد. فقط با یک تماس می توانید از خدمات حمل کامیون به مشهد بهره مند شوید. در صورتی که با کارشناسان ما تماس بگیرید، کافی است مشخصات بار خود را جهت حمل کامیون مشهد مانند مبدا و مقد، وزن و نوع بار و زمانی که نیاز به حمل کامیون تهران به مشهد دارید را اعلام فرمایید تا برای شما ارسال شود.

باربری ارزان کامیون مشهد اقتصادی و به صرفه برای مشتریان گرامی

باربری ارزان کامیون تهران مشهد به دلیل حذف واسطه ها و دلال ها از اعلام نرخ به مشتریان گرامی می باشد. ارزان ترین نرخ حمل بار کامیون مشهد از تهران را فقط از باربری تهران سعادت بخواهید.

باربری مطمئن کامیون مشهد با صدور بارنامه دولتی و بیمه نامه معتبر

انتخاب باربری مطمئن باید جزو اولین انتخاب صاحب بار قبل از تحویل بار به راننده باشد. به دلیل تعداد زیاد دلال و شرکت های قلابی در این زمینه باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. پروانه کسب و مجوز حمل بار که توسط اداره راهداری صادر می شود، صدور بارنامه دولتی به نام خود باربری، صدور بیمه نامه حمل کلا و همچنین رویت بارنامه توسط تحویل دهنده و چک کردن آن با مشخصات فرستنده و گیرنده از مواردی هستند که باید در انتخاب باربری مطمئن برای کامیون تهران به مشهد رعایت شوند.

 

حمل بار کامیون از تهران به استان خراسان رضوی

باربری تهران سعادت، حمل بار کامیون از تهران به تمامی شهر های استان خراسان رضوی را شامل می شود.

در زیر می توانید شهر های استان خراسان رضوی که امکان حمل بار به آنها توسط کامیون وجود دارد را مشاهده فرمایید.

سبزوار تربت حیدریه کاشمر قوچان تربت جام تایباد چناران سرخس گناباد فریمان گلبهار درگز خواف بردسکن طرقبه فیض‌آباد نقاب شاندیز خرو خلیل‌آباد سنگان بجستان کاریز مشهد ریزه دولت‌آباد جغتای نشتیفان باخرز رضویه صالح‌آباد فرهادگرد.

گلمکان احمدآباد صولت کلات سلامی رشتخوار نصرآباد  نیل‌شهر جنگل کندر انابد سفیدسنگ سلطان‌آباد فیروزه درود ریوش بیدخت قاسم‌آباد قلندرآباد کاخک گرماب سده رودآب شادمهر حکم‌آباد بار شهرزو کدکن نسر چنار بایگ مشکان نوده انقلاب یونسی روشناوند ششتمد  قدمگاه داورزن نوخندان ریواده چاپشلو شهرآباد ملک‌آباد  عشق‌آباد لطف‌آباد چخماق قلعه‌نو علیا سمیع‌آباد رباط سنگ چکنه همت‌آباد مزداوند ریوند باجگیران.

 

مشخصات شهر مشهد

شهر مشهد مرکز استان خراسان رضوی با ۳۵۱ کیلومتر مربع مساحت، در شمال‌ شرق ایران و در طول جغرافیایی ۵۹ درجه و ۱۵ دقیقه تا ۶۰ درجه و ۳۶ دقیقه و عرض جغرافیایی ۳۵ درجه و ۴۳ دقیقه تا ۳۷ درجه و ۸ دقیقه و در حوضهٔ آبریز کشف‌رود، بین رشته‌کوه‌های بینالود و هزارمسجد واقع است.

ارتفاع شهر از سطح دریا حدود ۱۰۵۰ متر (حداکثر ۱۱۵۰ متر و حداقل ۹۵۰ متر) است.

 

فاصله تهران تا مشهد

مسافت: ۸۹۹ کیلومتر
زمان رسیدن: حدود ۹ ساعت و ۳۶ دقیقه بدون توقف

 

سوالات متداول

برای حمل بار کامیون تهران به مشهد چه باید کرد؟

برای حمل بار کامیون از تهران به مشهد می توانید با شماره باربری تهران سعادت تماس بگیرید.

چطور می شود به شرکت کامیون تهران مشهد اعتماد کرد؟

باربری تهران سعادت با سابقه بیش از ۷۵ سال در صنعت باربری کشور و همچنین مجوز حمل از اداره راهداری و صدور بارنامه دولتی و بیمه کالا، می تواند اطمینان مشتریان را جلب نماید.

شماره تلفن باربری کامیون تهران مشهد؟

شما می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس حاصل نمایید.

مدت زمان حمل بار کامیون از تهران به مشهد چقدر است؟

در صورتی که آب و هوا مساعد باشد و ترافیک معمولی باشد در حدود ۹ ساعت می باشد.

 

لینک های مفید

باربری تهران

اتوبار

نیسان بار

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۴۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 8 =

02188926620