نرخ کرایه تریلی 1403 | کرایه تریلی کفی، لبه دار، ترانزیت

استعلام قیمت کرایه تریلی، نرخ تریلی تهران به شهرستان

نرخ کرایه تریلی ۱۴۰۳

نرخ کرایه تریلی ۱۴۰۳

۵
(۲۶۶)

نرخ حمل بار تریلی از استان تهران و نرخ کرایه تریلی ۱۴۰۳ ارزان به سراسر ایران با انواع تریلی کفی، ترانزیت، لبه دار جزو خدمات باربری تریلی تهران سعادت می باشد.

 

در صورتی که به حمل بار تریلی با نرخ سال ۱۴۰۳ نیاز داشتید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید یا در ادامه نرخ و قیمت کرایه تریلی را مشاهده فرمایید.

 

بهترین نرخ کرایه تریلی ۱۴۰۳ همراه با صدور بارنامه دولتی و بیمه نامه رایگان در خدمت شما می باشد.

 

نرخ کرایه تریلی از استان تهران به سراسر کشور

در ادامه می توانید نرخ کرایه تریلی از مبدا استان تهران را مشاهده فرمایید. در نظر داشته باشید که این نرخ ها برای نمایش حدود قیمت می باشد و در صورتی که نیاز به استعلام نرخ دقیق تریلی داشتید می بایست با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

شماره باربری تریلی ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰

 

شهرکرایه تریلی ترانزیت
کرایه تریلی ترانزیت تهران به تبریز۹.۸۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به ارومیه۱۲.۰۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به اردبیل۱۰.۴۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به اصفهان۶.۱۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به کاشان۵.۴۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به ایلام۱۰.۸۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به بوشهر۱۳.۲۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به شهرکرد۸.۵۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به کرج۵.۶۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به مشهد۱۳.۲۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به بجنورد۱۱.۰۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به اهواز۱۰.۵۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به آبادان۱۲.۱۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به خرمشهر۱۲.۱۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به زنجان۶.۲۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به ابهر۶.۰۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به سمنان۶.۲۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به شاهرود۶.۲۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به زاهدان۱۳.۰۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به چابهار۱۴.۶۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به زابل۱۲.۰۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به شیراز۱۱.۳۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به قزوین۷.۰۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به قم۶.۵۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به سنندج۱۰.۳۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به مریوان۱۲.۰۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به کرمانشاه۹.۲۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به یاسوج۹.۶۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به گرگان۹.۰۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به رشت۹.۲۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به خرم آباد۸.۵۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به بروجرد۷.۱۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به ساری۸.۰۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به آمل۸.۰۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به اراک۶.۷۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به بندرعباس۱۲.۰۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به همدان۶.۷۰۰.۰۰۰
کرایه تریلی ترانزیت تهران به یزد۹.۰۰۰.۰۰۰

 

نرخ کرایه تریلی ارزان برای حمل بار تریلی با بهترین نرخ

نرخ کرایه تریلی در باربری تهران سعادت بسیار منصفانه است و ارزان ترین نرخ حمل بار تریلی می باشد. در ادامه می توانید جدول نرخ کرایه تریلی را مشاهده فرمایید.

از دلایل ارزان بودن نرخ کرایه تریلی در باربری تهران سعادت میتوان به حذف واسطه ها و دلال ها اشاره کرد. به دلیل اینکه باربری تهران سعادت، خود مستقیم با راننده ها در ارتباط است و دارای شبکه گسترده حمل بار می باشد، می تواند بهترین نرخ کرایه تریلی را به مشتریان گرامی پیشنهاد دهد.

جهت مشاهده تعرفه کرایه تریلی بر روی لینک زیر کلیک کنید:

تعرفه کرایه تریلی

 

نرخ کرایه تریلی تهران و شرایطی که برای استعلام نرخ باید در نظر داشته باشید

در صورتی که به کرایه تریلی تهران نیاز داشتید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و مبدا و مقصد بارگیری را اعلام بفرمایید و همچنین ابعاد و وزن بار و همچنین زمان بارگیری که تاثیر در ارسال به موقع و ماشین مناسب برای حمل بار شما دارد.

ارزان ترین و مناسب ترین نرخ کرایه تریلی تهران را می توانید با ما تجربه کنید.

 

نرخ کرایه تریلی

نرخ کرایه تریلی

نرخ کرایه حمل بار تریلی از بندر عباس

حمل بار تریلی از بندر عباس با صدور بارنامه دولتی و نرخ اعلامی از سوی اداره راهداری انجام می شود. اعلام بار تریلی بندر عباس به دلیل موقعیت خاصی که این بندر دارد از سوی سازمان راهداری تعیین می شود و به صورت نرخ ثابت اعلام می گردد.

نرخ کرایه تریلی سال ۱۴۰۳ به صورت دربستی از استان تهران

دلایل مختلف افزایش نرخ تریلی در سال ۱۴۰۳ را می توان در شرایط اقتصادی حاکم بر کشور جستجو کرد. گران شدن وسایل خودرو و همچنین افزایش تعرفه حمل بار که در ماه اردیبهشت سال ۱۴۰۳ تعیین می شود و همچنین درخواست مبلغ کرایه بالا از سوی رانندگان تریلی منجر به افزایش نرخ کرایه حمل بار تریلی شده است.

با وجود هزینه های بالا، باربری تریلی تهران سعادت همیشه سعی کرده تا منصفانه ترین نرخ حمل بار تریلی را به مشتریان خود پیشنهاد دهد. این نرخ ها به صورت رقابتی بوده و مناسب ترین نرخ کرایه حمل بار تریلی در سال ۱۴۰۳ می باشد.

 

درخواست استعلام نرخ کرایه تریلی کفی برای حمل بار با تریلی کفی

تریلی کفی‌ ساده ترین و رایج ترین نوع تریلی می باشد که علیرغم تنوع کم، طیف وسیعی از کالاها را جابجا میکنند. مهمترین ویژگی کاربری تریلی کفی، نداشتن دیواره در اطراف آن است که دسترسی به تمامی سطح بارگیری را امکان‌پذیر می سازد. معمولا حمل کالای سنگین که از حجم بالایی برخوردار است مثل کیسه های جامبو و یا اجسامی که ارتفاع غیر استاندارد دارند، توسط  تریلی کفی صورت میگیرد اگر چه حمل کانتینر به عنوان یک کالای حجیم و سنگین توسط این تریلی بسیار فراگیر است اما کالای فولادی از قبیل میلگرد، تیر آهن، اجسام فولادی ساختمانی به طول شاخه ۱۲ متری به وسیله تریلی (تریلر) کفی حمل میشوند.

تریلی (تریلر) کفی در دو سایز معمولا مجود دارد که یکی ۱۲.۶ متری و دیگری ۱۳.۷ متری است. کفی بلندتر عموماً در جایی مورد استفاده قرار میگیرد که کانتینر های ۴۵ فوت نیز در دستور کار باشد. کف این تریلر‌ها بسته به نظر مشتری میتواند از چوب و یا ورق‌های فلزی مسلح و مستحکم باشد.

نرخ کرایه تریلی کفی معمولا از انواع دیگر آن ارزان تر است ولی بستگی به زمانی دارد که موجودی این نوع تریلی در شهر بارگیری بیشتر باشد.

در مواقعی که موجودی این تریلی کم باشد به نسبت قیمت و نرخ کرایه تریلی کفی متفاوت می شود.

 

نرخ کرایه تریلی کفی

نرخ کرایه تریلی کفی

نرخ کرایه تریلی چادری (ترانزیت) برای حمل بار تریلی با قیمت مناسب

یکی از مزیت های تریلر چادری، قراردادن بار داخل فضای محصور شده توسط چادر است. کالا داخل چادر از آسیب های اطراف به دور است و به دلیل پلمپ شدن چادر، دسترسی به بار از بیرون امکان‌پذیر نمی باشد. به این دلیل یکی از بهترین گزینه ها در حمل بار ترانزیت استفاده از تریلی چادری (ترانزیت) می باشد. تریلی چادری به دو شکل سقف و بغل ثابت و نیز سقف و بغل کشویی وجود دارد. سرعت تخلیه و بارگیری این تریلی در حالت کشویی از نوع ثابت بیشتر است.

نرخ کرایه تریلی چادری معمولا از تریلی کفی بیشتر است. در صورتی که به اعلام نرخ تریلی ترانزیت نیاز دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بهترین نرخ کرایه تریلی چادری (ترانزیت) را داشته باشید.

 

نرخ کرایه تریلی ترانزیت

نرخ کرایه تریلی ترانزیت

نرخ کرایه تریلی بغل دار و لبه دار و مشاهده تفاوت این دو مدل

تریلی بغل دار یا بغل باز شو نوعی دیگر از تریلر برای حمل بار های با وزن سنگین و ابعاد بزرگ می باشد که بسیار شبیه به تریلی کفی است اما با این تفاوت که در کناره های آن از دیواره های فلزی و یا چوبی استفاده شده تا در زمان حمل بار بتواند کالا را نگه دارد. کناره های این تریلر از نوع باز شونده هستند و در صورت نیاز در زمان بارگیری تغییر حالت می دهند.

نوع دیگر این تریلی لبه دار است که لبه های کوتاه تری نسبت به بغل دار دارد. استفاده از این نوع تریلی (لبه دار) معمولا در حمل و نقل کالا بسیار متداول است. نرخ کرایه این تریلی در باربری تهران سعادت بسیار منصفانه و رقابتی می باشد و شما می توانید با یک تلفن به باربری تریلی تهران سعادت از مشاوره رایگان کارشناسان ما در زمینه حمل بار با تریلی بغل دار بهره مند شوید.

 

نرخ کرایه تریلی بغلدار

نرخ کرایه تریلی بغلدار

نرخ کرایه تریلی کمر شکن برای حمل بار های سنگین

کاربری تریلی کمر شکن از خانواده تریلی کفی می باشد با این تفاوت عمده که هم ابعاد آن (طول و عرض) و هم ظرفیت حمل آن از تریلی کفی به مراتب بیشتر است. این کاربری که بسته به نوع آن میتواند ۲ محور و یا ۳ محور یا بیشتر باشد، برای حمل محموله‌هایی مانند خودرو‌های سنگین راهسازی و نیز سایر تجهیزات صنعتی سنگین با ابعاد نامتعارف استفاده میشود.

حمل بار با تریلی کمرشکن مستلزم رعایت قوانین محموله‌ های ترافیکی است. رانندگان این تریلی علاوه بر اسکورت شدن توسط خودرو سواری، ملزم به رعایت مقررات خاص مانند سرعت کمتر و ساعات تردد محدود و به کار گیری علائم مشخص جهت جلوگیری از حوادث رانندگی هستند. در صورتی که ابعاد و وزن بار نا متعارف باشد، مجوز حمل بار با کمرشکن نیز لازم است.

نرخ کرایه تریلی کمر شکن بسته به نوع بار و مبدا و مقصد آن بسیار متفاوت است. برای حمل بار با تریلی کمر شکن نیاز است تا با کارشناسان باربری تماس بگیرید و بتوانید بر اساس نوع بار خود، بهترین وسیله حمل را با مناسب ترین قیمت در اختیار داشته باشید.

کرایه تریلی ۱۸ چرخ که به دلیل دارا بودن این تعداد چرخ نام گذاری شده است

کرایه تریلی ۱۸ چرخ بر اساس تعرفه سال ۱۴۰۳ را می توانید با یک تلفن به کارشناسان ما پیدا کنید. تریلی ۱۸ چرخ اصطلاح عامیانه برای تریلی می باشد که تعداد ۱۸ چرخ را در زیر تریلر و کشنده خود دارد.نرخ کرایه تریلی ۱۸ چرخ با بهترین قیمت در دسترس شماست.

کرایه تریلی اسکانیا، بنز، ولوو، ماک، رنو

تریلی در مدل های مختلفی وجود دارد که شرکت های سازنده آن در هر برندی توانسته اند انواع کشنده را بر اساس ظرفیت و نوع تریلری که می توانند حمل کنند تولید کرده اند. در کشور ما تریلی شرکت های داخلی و خارجی وجود دارد که برای حمل بار تریلی از آن ها استفاده می شود.

 

 

نرخ کرایه تریلی

نرخ کرایه تریلی

استعلام نرخ کرایه تریلی برای ارزان ترین قیمت کرایه تریلی

همیشه قیمت کرایه تریلی برای مشتریان گرامی مهم بوده و باربری تریلی تهران سعادت با دارا بودن انواع تریلی حمل بار از تهران با شبکه گسترده تریلی می تواند بهترین نرخ تریلی را خدمت مشتریان گرامی اعلام نماید. اگر برای استعلام قیمت تریلی به دنبال بهترین نرخ و ارزان ترین نرخ می گردید، مشاوران این شرکت می توانند به صورت تلفنی شما را راهنمایی کنند تا بهترین نوع تریلی را به ارزان ترین قیمت در اختیار داشته باشید. برای استعلام قیمت تریلی با شماره ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید.

نرخ کرایه تریلی چطور محاسبه می شود؟

نرخ کرایه تریلی (همچنین به عنوان نرخ اجاره تریلی یا هزینه استفاده از تریلی شناخته می‌شود) براساس چندین عامل مختلف محاسبه می‌شود. در ادامه به برخی از اصلی‌ترین عوامل که در تعیین نرخ کرایه تریلی تأثیر دارند، اشاره خواهم کرد:

 1. نوع تریلی: نوع تریلی بسیاری از متغیرها را شامل می‌شود، از جمله ظرفیت باربری، ابعاد فیزیکی، نوع باربری (مانند محصولات خشک، سرد، شیمیایی، کالای خطرناک و غیره) و تجهیزات و ویژگی‌های خاصی که قیمت کرایه تریلی را مشخص می کند.
 2. مسافت سفر: فاصله کلی که تریلی باید سفر کند، به عنوان یکی دیگر از عوامل تعیین‌کننده نرخ کرایه در نظر گرفته می‌شود. همچنین، نوع مسیر (شهری، برون شهری، بین المللی) و شرایط راه‌ها و مسیرها نیز بر تعیین نرخ تأثیر می‌گذارد.
 3. زمان اجاره: طول مدت اجاره تریلی نیز نقش مهمی در تعیین نرخ دارد. معمولاً در اجاره‌های کوتاه مدت، نرخ برای هر روز یا هفته بیشتر است، در حالی که در اجاره‌های بلند مدت، نرخ ممکن است تخفیف بیشتری داشته باشد.
 4. اقتصاد: شرایط اقتصادی عمومی نیز تأثیری در نرخ کرایه تریلی دارند. به عنوان مثال، در دوران رکود اقتصادی، قیمت سوخت و غیره، نرخ کرایه ممکن است متغیر باشد، زیرا تقاضا کاهش می‌یابد و رقابت بین شرکت‌های اجاره تریلی‌ها احتمالاً به دنبال جذب مشتریان بیشتر هستند و ممکن است نرخ کرایه را کاهش دهند تا رقابت با سایر شرکت‌ها را برقرار کنند.
 5. هزینه‌های عملیاتی: هزینه‌های مرتبط با عملیات تریلی نیز به نرخ کرایه افزوده می‌شود. این شامل هزینه‌های سوخت، نگهداری و تعمیرات، بیمه، مالیات و هزینه‌های مربوط به راننده می‌شود.
 6. نیاز به تجهیزات و خدمات اضافی: اگر مشتری نیاز به تجهیزات و خدمات اضافی داشته باشد، مانند بالابر، بسته‌بندی خاص، حفاظت از بار و غیره، هزینه اجاره ممکن است افزایش یابد.
 7. معمولاً برای محاسبه نرخ کرایه تریلی، شرکت‌های اجاره تریلی از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند. برخی از شرکت‌ها ممکن است از محاسبات ساده براساس مسافت و زمان سفر استفاده کنند، در حالی که برخی دیگر از سیستم‌های پیچیده‌تری مانند تحلیل هزینه به هزینه (cost-to-cost analysis) استفاده می‌کنند.

  بهتر است با باربری تریلی تهران سعادت تماس بگیرید تا در مورد جزئیات دقیق تعرفه‌ها و عوامل تعیین کننده نرخ کرایه تریلی مشاوره بگیرید.

 

در ادامه مطالعه فرمایید:

کامیون تهران

باربری خاور

باربری تهران

باربری تهران به شهرستان

سوالات متداول

نرخ کرایه تریلی چند است؟

برای استعلام دقیق نرخ کرایه تریلی با شماره ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید.

کرایه تریلی شامل چه مواردی می شود؟

کرایه تریلی شامل هزینه حمل بار با تریلی + هزینه صدور بارنامه دولتی و صدور بیمه نامه می شود.

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۲۶۶

Comments (2)

 1. سعید
  اردیبهشت ۲, ۱۴۰۱

  سلام. کرایه تریلی در سال ۱۴۰۰ و کرایه تریلی ۱۴۰۱ چه تفاوتی با هم دارد؟ نرخ کرایه تریلی چگونه تعیین می شود؟

  1. tehransaadat.com
   اردیبهشت ۲, ۱۴۰۱

   قیمت کرایه تریلی در سال ۱۴۰۱ با رشد حدود ۲۰ تا ۳۰ درصدی از ابتدای ماه اردیبهشت همراه شد. با این حال، شرکت ما همیشه سعی کرده تا نرخ کرایه تریلی را متعادل و به صرفه برای مشتریان گرامی نگه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 14 =

02188926620